• mira007
  ****

  Tenhle díl ještě zpomalil, ale hodně si ho zapamatuju díky debatě děvčat v rychlém občerstvení na téma menstruace a že jsem viděl jak Maggie Gyllenhaal drží v ruce penis ( ikdyž na 99% umělej tak už to se mi zdá odvážné na tv seriál ) plus mne zaujala dějová linka s novinářkou, jinak tenhle díl úplně vynechal pornobyznys.(3.12.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Nemůžu si pomoct, mě to prostě baví. Tempo příběhu bylo přitom ještě o něco málo pomalejší, a to by mi mělo vadit, ale nevadilo. Jednak Vincent zjistil, že opravdu nic není zadarmo, a navíc jsem se hodně bavil při nákupu pistole s operátorem, při ukouření tlusťocha i při rande s novinářkou.(22.1.2020)

 • charlie_ando
  ****

  Peníze se musí vydělávat, ať to stojí, co to stojí. Komplikace v životech našich hrdinů se začínají výrazně prohlubovat a to nejen v profesní rovině, tak i ty co způsobuje bláznivá maličkost jménem láska. Mezi Vincem a Abby to pěkně jiskří a funguje mezi nimi skvěle chemie. Důstojníci z NYPD vystrkují růžky a ukazují svou odvrácenou temnou tvář, sami musí taky přeci platit složenky. Díl postavený na budování atmosféry a prohlubovaní bezútěšného obrazu postav, ale za rohem je cítit něco velkého.(12.10.2017)

 • Jurcekk
  ****

  Tak ti poviem, má to svoje chvíľky...(2.10.2017)