Mr Bean: Funeral

V jednej z neskorších epizód sa Mr. Bean ocitá na pohrebe. Je však zrejmé, že je to preňho nová skúsenosť, a snaha adaptovať sa v netradičnom prostredí mu práve nevychádza. Navyše, nie je vôbec isté, že prišiel na ten pohreb, na ktorý sa dostaviť mal. (ČSFD)

borec999

No ty Vole :D podobné ako Mr Bean s Wedding, jedna krátka scénka, ktorá pobaví a ukáže, že Rowan Atkinson to stále v sebe má. Ja som spokojný. 80% ()

dan4815

Bohužel, pan Bean to má za sebou a tento díl byl pohřeb tak nějak... jeho. Zábava skoro žádná, pár scén se tam naskytlo, jako inovativních, ale jinak hodně předvídatelné a jeho mimika byla místy až příliš teatrální. Jedná se o slabší kousek, kde tlačí příliš na pilu. Ale tak, má to pár minut, kdyby to mělo hodinu, teprve pak by to byla pohroma. ()

Likan7

Bohužel už po desáté vylouhovaný čaj, který Vám dá pramálo původní chuti. Rowan je pořád Bean jak vyšitej, ale příběhově to je u level níž než původní epizody. Zbytečné PS jinak téměř dokonalého seriálu. Filmy raději do beanovského vesmíru nepočítám. ()

Spielbergo odpad!

Nenápadité, nevtipné, stejně jako předcházející svatba. Tady už jsem se nezasmál ani jednou. Nebylo bohužel čemu. ()

hrumsrt

Aspoň vím, jak se řekne hraboš.. Několikrát pěkně nostalgické, ale při pointě to mělo skončit a poslední vtip už balancuje na hranici únosnosti. Rowan na toho Beana pořád má! 65% ()

PowPow

Vůbec jediný Beanův kousek (a to do toho počítám oba filmy i všechny možné vystřižené scény), který mě vůbec nerozesmál. Oproti skvělé svatbě byl pohřeb bez nápadu, Atkinson se tam jen tlemí a dělá blbosti kolem rakve, nicméně tyhle nápady už byly v seriálu i filmech mnohokrát vyčerpané. ()