Jeho rodina se stala obětí IRA. Policie případ neřeší. Je čas se pomstít... (Filmbox)

Illithune

Příběh dost zajímavý, sledovalo se to dobře a bylo to svižné, divák se nenudil. Herecké výkony skvělé, film napínavý a myslím si, že pohled na Jackieho Chana jak v šedesátce dává všem nakládačku také nikoho neomrzí. ()

BloomGeorge

Nečekal, překvapil, fakticky hoooodně slušný. Nemám tomu filmu co vytknout. Děj nabere spád hned od začátku a do poslední minuty nevíte jak se celá věc má. Měl jsem obavy z Jackie Chana bo jsem si ho nedokázal představit, jako mstitele, ale opravdu se to povedlo. Klobouk dolů :-) ()

Franki69

Oldschoolové revenge movie v současném provedení, s dvěma mistry filmového akčního řemesla v popředí. A nedopadlo vůbec špatně, koukatelné je i poněkolikáté. Jackie Chan i Pierce Brosnan jsou v tomhle trihlleru výborní, jejich charaktery plastické a i když je to vzhledem ke kmetskému věku obou pánů neuvěřitelné, film je i dostatečně akční. Až se budete vytahovat na postaršího vietnamce ve večerce, zkuste to nepřehnat. Co vy víte, třeba má za sebou taky pestrou vojenskou minulost. A Brosnan si evidentně záporáka dost užil, stejně jako třeba Mel Gibson v Expendables. Úplně to hřeje u osrdí, jak tihle profláklí klaďasové uplynulého dvacetiletí umí zahrát i pěkný svině. Rozhodně doporučuju, dávám 80%. ()

belinko

Džeky Čen by nám aj po svojej šesťdesiatke všetkým vymlátil zuby. Psychologická sonda do života vojnového veterána, ktorému politické hry vzali všetko čo mal. Miestami prehnané, avšak Džekymu som to žral. Ja budem rád, keď sa v jeho veku na druhý krát postavím zo stoličky, on sa hádže cez okná. Fakt magor. Po dlhšom čase film, ktorý ma bavil hlavne kvôli neustálemu pripomínaniu mi Džekyho rannú tvorbu (Projekt A, Police Story...).. 4* ()

Stuart6

Jackie Chan v docela seriozním filmu. A funguje to velmi dobře. Od pana Bonda jsem tedy čekal malinko víc, ale nemůžu chtít všechno, že.... ()

Repulsion

Dalo se na to koukat, ale bylo tam příliš WTF okamžiků. Jakože např. předstírají, že lesík někde za irskou farmou je neproniknutelná asijská džungle. Nebo že policie hlási, že si pro někoho jede, ale nepřijede. A tak by se dalo pokračoval. Počátení nápad dobrý, obsazení skvělé, ale celé je to takové kompozičně nedotažené. ()

Lukrat

Jackie Chan, Pierce Brosnan. Komu tohle duo stačí, tak jako mě, jděte do toho lidi! Pro ostatní - oba pánové hrají velice dobře (Jackie na svůj věk předvádí úctyhodné akrobacie) a film má po první půl hodině spád. Humor v tomto filmu nehledejte. Jedná se o svižnější drama. Příběh není nic originálního, ovšem neurazí, ba naopak - mile překvapí. Film vznikl ve spolupráci ČÍny a Velké Británie - krásné spojení dvou zajímavých kultur. Sečteno podtrženo - film Vás pravděpodobně nudit nebude, ovšem filmové osvícení nečekejte. ()

tomino28

U závěrečných titulků jsem přemýšlel, jak moc je celá zápletka spolu s jednáním postav uvěřitelná. A také, jak by mohl čínský důchodce vyřídit všechny okolo sebe, i přesto, že jsou o polovinu mladší. No ale co, nakonec akce byla svižná a nestačil jsem se nudit, takže vlastně asi v pořádku. ()

kolly13

Jak nečekeně skvělý film! Chan bez komických vložek jde na dřeň milujícího otce a Brosnan politikaří jak za mlada. Vykreslení postav, organizace IRA, bojové prvky a kombinace kvazičínské a anglosaské kinematografie, to vše do sebe zapadá a já, tři dny po shlédnutí, dávám stále za plný počet. ()

bonovox

Kvalitný thriller, kde sa zo zostárnutého Jackieho Chana stáva pomstiteľ smrti svojej dcéri, výborne hrá aj Brosman, slušná oldschoolovka... ()

Astonko

Presne ten žáner, ktorý si rád pozriem len raz za čas ale tentokrát to ozaj vyšlo. Dokonca aj Brosnan, ktorého inak nemusím, tu bol znesiteľný. Asi ľudí, ktorých nemáte radi, si skôr obľúbite ako záporákov. Najviac sa mi však páčili všetky tie Jackieho pastičky, ako Sám doma v lese xD hocikedy sa k tomu rád znovu vrátim 7/10 ()

Sunwheel

Keby mi niekto povedal, že v jednom filme bude Jackie Chan bojovať proti IRA, tak si pravdepodobne predstavím nejaké ďalšie komediálne béčko. Na moje prekvapenie sa z toho vyrojil kvalitný akčný thriller, kde to ani nie je o kung fu mlátičkách, ale skôr uveriteľnom príbehu, kde všetko do seba zapadá. Pierce Brosnan so skvelým írskym prízvukom dokonalo zahral proírskeho politika na dôchodku. Akčné scény sú realistické a využitie prostredia dostačujúce. Na úplné hodnotenie tomu niečo chýba, ale neviem sa rozhodnúť čo. ()

F2003F

Musím zdvihnúť z 3 na 4 pretože títo dvaja ukázali svoje herecké kvality po sto rokoch ako za starých čias ich zlatej éry. Dobre spracovaný triler hodný odporúčania. ()

RavenSpector

Vzhledem k tomu, že ani jednoho z obou hlavních protagonistů filmu nemusím, bylo pro mě překvapení o to větší. Hodně slušný snímek s lidskými charaktery a povedeným scénářem. Jak Brosnan tak Chan válí po všech stránkách. Zábavné, napínavé, doporučuji rozhodně ke shlédnutí. ()

Raziel811

K tomuto filmu jsem přistupoval s téměř nulovým očekáváná, protože Brosnan a řekněme si pravdu, i sám Chan už je za zenitem a zatímco jeden nikdy netočil dobré filmy, druhý se poslední dekádu a půl plácal v nezajímavých snímcích. Tady to ale překvapivě klape oběma a ač první třetina je neskutečně nudná, pak vše nabere obrátky a je to i koukatelné. ()