Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

mimuzik

Rozhodně slabší než jednička, dvojka pouze "cucá" z povedené jedničky. Nějaký humor se tu ale najde, špetka akce také a typický Bruce a jeho tradiční pohled. Na nedělní odpoledne, kdy v TV není nic lepšího, to ujde. ()

wrzec

Jedničku jsem ještě zkousl protože mám rád Willise a konec konců díky "Přátelům" i Perryho. Jenomže dvojka je velikánské šlápnutí vedle. Dvojka je neskutečně trapná kokotina! ()

vrgulnik

Pořád jsem čekal, že se něco stane, že mi to někdo vysvětlí, ale nestalo se nic. Takovou blbost už jsem dlouho neviděl. Trapné Perryho pády ve stylu Charlieho Chaplina, ani pitvořící se Willis nejsou vtipné. Ostatní herecké "výkony" nelze ani popisovat. Scénáristu by taky patřilo "zastřelit a pak ho umlátit vlastní mrtvolou". ()

P@\/EL

Najde se tu sice několik docela vydařených situací, kterým se člověk zasměje, nicméně celkově příběh nedokáže moc vtáhnout do děje a občas nudí. Ještě že některé pasáže jsou díky akčně laděným scénám poměrně svižné a film tak není zbytečně natahován. ()

Zix.

Hodně zbytečný pokračování, ve kterém se akorát se dost hlavním hrdinům změnili vlastnosti z vrahů na citlivé nebo neschopné.  Ani soupeři tentokrát nestojí moc za řeč, nebyli to schopný gangsteři jako v jedničce, ale spíše lemplové s trochu trapným šéfem. ()

Dinoo

Tento film ma sklamal , čakal som skvelý film ako bola jednotka na ktorej som sa smial od začiatku až po koniec ,ale tento film zrovna taký nebol. Bolo to ako pokračovanie niečoho úplne iného.Snaď jediná úsmevná scéna je keď sa ráno vedľa seba zobudili Matthew Perry a Bruce Willis. Keď sa Matthew pýta ,že z čoho ho bolí zadok a Bruce nato len odpovedá "spadol si zo schodov" . Nanešťastie široko ďaleko žiadne schody neboli :)) ()

Ferguson

To co tady předvedli tvůrci filmu nemá obdoby. Willis je hroznej, Perry to asi natáčel v přestávkách na oběd při natáčení Přátel a o dalších "hercích" nemá cenu ani mluvit. Režisér podle mě nikdy neviděl žádnou krimikomedie (pouštěl bych mu nejraději stále dokola flm Levou zadní/Půlnoční běh dokud by z toho neskončil v blázinci), jinak by tohle do světa nepustil a scénáristu bych poslal umývat nádobí do KFC. Jako českého filmového fanouška mě urazilo, že tenhle film rovnou neskončil ve videopůjčovně, ale že si ho distributor dovolil dát do kin! ()

ghostwo

Silně ovlivněn sympatiemi k Amandě Peet dávám 4hvězdy. Jsem rád , že zde měla trochu prostoru něco zahrát a účes, který jí sluší.Na rozdíl od filmů z poslední doby, kde měla účes, který jí nesluší a málo prostoru, něco předvést. Zase jeden kvalitní komentář k věci, co lidi? ()

CrashHP

Na film sa dá pozerať, i keď oproti vydarenej jednotke je tu úpadok a to dosť citeľný, no stále veľmi slušné 3*. ()

Molerat

Dvojka je poněkud trapnější, ale zároveň i místy zábavnější.Zklamal mě tulipán v roli ,,ženy v domácnosti".Hodnocení je stejně jako u skoro každého pokračování nižší. ()

belinda1 odpad!

Jestliže jednička byla špatná, tak toto je ještě o poznání horší. Tak neskutečně trapnou komedii bez jakékoli stopy humoru jsem snad ještě neviděl. Taky je to tím, že si filmy opravdu vybírám. I Bruce může natočit opravdový propadák. ()