Luďka čeká pořádná kocovina. S novou realitou se ale smířit nehodlá. Z nouze začne lhát. Lže synovi Tondovi, své bývalé ženě Iloně, dokonce i kamarádům v Severce. Její majitel Eda také nemá dobrou náladu. Cítí, že v Mostě je něco jinak. (Česká televize)

farky

Po parádne našlapanom prvom dieli druhý posunul latku ešte o dosť vyššie. Dávno som sa tak nenasmial. Tu sa museli všetci zúčastnení teda poriadne vyřádit! Hofmann hrá toho blbca famózne. Jedna lepšia hláška než druhá. Samozrejme seriál tohto typu potrebuje aj rozhľadeného diváka s nadhľadom. Kolečko-Prušinovský, vám to jede vole. Dycky Most! ()

lineker

Tak druhý díl ještě lepší prvního. Postavy jsou zasazeny do děje a hláškovací manévry zahájeny. "To je náš Jamie Oliver". Hofmann je prostě velký pán. Místní hejtři by asi měli zůstat věrni kanálům, kde běží jejich top pořady. Mne třeba Jarda Soukup nezajímá, tak se prostě nedívám. ()

Tomatec

Loprais, ...pojedeš dakar vole! Tenhle sled exluzivních hlášek je jen špička ledovce, celý příběh má výborný děj a rozvíjející se postavy, kteří se mají rádi, ale ještě o tom nevědí. Trefa do výběru neokoukaných herců, výborný gegy. Já se bavím a rád bych jednou zašel ráno v 9 do severky. ()

A_Shearer

"Takhle se vymýtá ďábel!" Ok, tohle může být, druhý díl rozjíždí sérii už na plný pecky. A je to jízda plná hlášek, promakanejch scén a ironie až na dřeň. Za mě dobrý. ()

Alagaesie

„Prostě mi slib, že Tonda nepřijde do styku s Pavlem.“ No, nebylo to tak hrozný… V kuchyni se teda děly věci... A proč ne, že jo? Radio! Doma předsudky, v knajpě taky... Volej dobrej. Ožralej farář? Dáša ve fabrice celkem v pohodě. A já myslel, že silnější pes mrdá všude. Předsudky jsou zlo a evidentně je má jenom Luďan. Peníze mluvěj i v Mostě. Ilona dobře. Že by Luďan vyměk? Myčka slušnej plán. Farář jel. „Ty mě nesmíš poslouchat, když piju vodku.“ A Eda povídal. Co bude se psem? ()