Detektiv Jack (SAMUEL L. JACKSON) se při pátrání po ztraceném dítěti nešťastnou náhodou stává rukojmím prchajících bankovních lupičů. Hlídáním zajatého policisty je pověřena půvabná milenka šéfa gangu Erin (MILLA JOVOVICH). Mezi oběma se začíná rodit zvláštní vztah, kterým se Jack zaplétá do nebezpečné hry. Může věřit Erininým citům nebo se stává obětí chladnokrevné manipulátorky toužící po penězích? (oficiální text distributora)

blackrain

Stalo se vám někdy, že jste se vyskytli ve špatnou dobu na špatném místě nebo, že jste k něčemu přišli jako slepí k houslím? Určitě se každému z nás něco podobného stalo. Nejlépe by o takové situaci mohl vyprávět detektiv, kterého výborně zahrál Samuel L. Jackson. Ten se ne vlastní vinou zapletl do velmi nebezpečné hry. Podle názvu jsem si myslela, že půjde o akční popcornovku, která mi nedá až do konce vydechnout. Ale rozehrála se předemnou poměrně kvalitní detektivka s rafinovanou zápletkou. Vůbec mi nevadilo, že Jack hraje na hudební nástroj, pořád je to lepší, než kdyby se věnoval pečení dortů nebo pěstování zeleniny. To by mi k němu nějak nešlo. ()

Juto

Je to úbohý pokus o film noir, ktorý sa pohybuje medzi čiernou komédiou a nekvalitnou drámou. Príbeh je ťažkopádny, ktorému chýba jemnosť a je plný dier v zápletke. 4/10 ()

Radiq

Film, u kterýho si řeknete, že Jack v podání S. L. Jacksona musí být úplně blbej. Kromě konce. Ale jinak je to taková blbost, že to ani není možný. Dnes su po kalbě, takže toho víc nenapíšu. ()

lennyd

Detektiv Jack Friar (Samuel L.Jackson) slíbí své sousedce, že najde jeji uprchlou dceru. Shodou okolností narazí na bandu, která se právě chystá vyloupit banku, a oni se naopak domnívají, že on jde po nich. Jack se stává jejich zajatcem, a tím se rozehrává hra o čas, protože si Jack musí v pravidelných intervalech píchat inzulín. I uvnitř bandy to skřípe, a Erin (Mila Jojovich) se nad detektivem smiluje.... Uh, po vcelku zajímavém začátku se jakoby celý film zastaví, a začne se tuze vléct. Chemie mezi Erin a Jackem prostě nefunguje (i když ona hra na cello je docela .. ehm .. zajímavá). Samuel L. Jackson je (jak známo) schopnej zahrát jakoukoliv roli, a Jojovich nepřekvapí (i když Leelooo z Pátého elementu je už dávno pryč). Takže jediné co mně kapku zaujalo byl Hoop, docela slušnej magor - nechtěl bych ho potkat :) ()

asirtes

Lepšie ako drátom do oka! Je slákom do oka! Film je empirickým preverením tejto delikátnej teórie v praxi. Očividne v Millinej erotickej praxi na klubovej scéne. Rafelson zabil. ()

sedm.1

Hodně krátký komentář:plytkost nad plytkost,nuda nad nudu,bezdějovost,bez zápletky,doporučuji každému se vyhnout hooodně velkým obloukem.Mělo to vlastně vůbec děj?Ani televizní film nedokáže být tak o ničem.Fuj,to byl promrhaný čas! ()

Ilhan

Takhle lobotomický scénář se jen tak nevidí. !!!Spoiler Alert!!! Jsem rukojmí, ona mě rozváže, že si s ní mám zahrát na čelo, ona položí pistole, já mám volné ruce i nohy, nikdo okolo, hrajeme a pak se nechám zase svázat, ona se jde sprchovat a já najednou strašně musím utéct, takže si přepaluju provaz na plynovým sporáku!!! No co to je? Lepší scénář bych snad napsal i já. Rozhodně bych v něm neměl takovýhle lapsy. O dalších ani mluvit nebudu, tenhle mluví za všechno. Mohl to být docela slušný thriller, protože náběh nebyl špatný, to co však následovalo a s postupující stopáží přibývalo bylo prostě hrozné, avšak nedostavil se u mě takový pocit zmaru jako u posledního Resident Evilu, takže 30 %. ()

IvcaSammet

Uznávám, že jsem při hodnocení přivřela obě oči i uši, protože si myslím, že si Hra o čas čtyři hvězdičky opravdu zaslouží. Námět filmu se mě opravdu moc líbí. Je sice pravda, že většina scén je až příliš vyumělkovaná, přehnaná a že se tvůrci trochu nechali unést onou "romatickou náladou", ale celkově mám film ráda. Snad jedné, co mě na filmu vyloženě vytáčelo, byla Milla Jovovich. Nejen, že byla její postava "dokonale" slizká, ale taky mě přišlo, že do svého hereckého výkonu nedala ani polovinu toho, co umí. Naopak z výkonu Douga Hutchisona jsem byla jako vždy úplně nadšená. Role mu padla jako ulitá a Doug se mohl zase úžasně vyřádit. Navíc mu blonďatá opravdu sluší :) ... A dalším, velmi významným plusem, byl samotný závěr filmu, přesněji závěrečná scéna ... Po pravdě jsem takový konec opravdu nečekala. Kdyby se ve filmu objevilo míň romantiky (pokud se tomu tak dá říkat) a míň až pohádkových náhod, klidně bych i hodnocení zvedla. ()

Hapretor

Ten konec mi přišel debilní. Ale začátek byl dobrý a vypadalo to slibně. Dějově se ale tempo a atmosféra neudržela. Milka JojoPič ale hrála dobře. S. Lee Jackson mě tady nudil. ()

Barak

Do kina bych na to rozhodně nešel! Je to prostě film s pár hvězdama na večer, když se doma nudíte. Znovu to však vidět nemusím, i když tam hraje SL Jackson a bezvadná Milla Jovovich. Jinak nic nového nepřináší, občas je to trochu nedomyšlené ten scénář a výsledný dojem nebyl nijak extra špatný. Pro tebe Millo, dávám tři.... 5/10 ()

Solly

Asi nejsem pozorný divák (ale tenhle snímek ani moc pozornosti i přes účast mých oblíbených herců nezasluhuje) některé motivace a rozuzlení jsem prostě viděl spíše jako scénáristovu libovůli něž cokoliv jiného :( ()

rublik05 odpad!

Nuda, to je slovo, které tento snímek dokonale vystihuje. Zápletka neuvěřitelně slabá, v podstatě o ničem. Díky chabému scénáři jsou i herecké výkony relativně chabé. Od tak slibného obsazení jsem čekal daleko víc. Tohle je prostě šílený propadák a upřímně jsem byl rád, že jsem tak nudný a nezáživný film dokoukal do konce. 0/10. ()