Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Když se dlouholetý starosta Marseille rozhodne předat otěže svému vybranému nástupci, náhle se rozpoutá nelítostná bitva o vládu nad městem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Matulko_ 

všechny recenze uživatele

Je to tak prvoplánovo poskladané, že keby tam nebolo toľko šteklivých, pardon, prvoplánovo šteklivých scén, tak by som povedal, že je to sfilmovaný príspevok do literárnej súťaže žiakov druhého stupňa. Zvládol som to asi do polovice tretieho dielu, potom už tie intrigy boli tak nezáživne nenápadité, že som prial všetkým postavám, aby nakoniec prehrali. Jedna hviezda za to, že nenatočili druhú sériu. Mimochodom veta „This show contains product placement“ nabrala u tohto seriálu nový význam. Och... ()

Georgex 

všechny recenze uživatele

Netflix v poslední době doslova zasypal diváky celou řadou skvělých seriálů, proto jsem si od tohoto francouzského projektu hodně sliboval, jelikož přenesení House of Cards do ponurého a korupcí prolezlého Marseille znělo jako óda pro mé uši. O to více jsem bohužel zklamán, jelikož o zákulisí politiky či nějakém nelítostném souboji dvou hlavních rivalů, kde padá jedna hlava za druhou, se nedá mluvit. Naopak by se tento seriál dal přirovnat k leckteré latinskoamerické telenovele, jelikož tak hloupý scénář s absolutně nelogickou zápletkou leckdy připomíná spíše Esmeraldu než ono kýžené House of Cards či Gomoru, na což si tvůrci chvílemi zdatně hráli. Neříkám, že je to špatný seriál, naopak začíná velmi slibně, má skvělé herecké obsazení, vynikajícího Gérarda Depardieu, zajímavé momenty, ale ke konci se bohužel změní v něco, co celé předchozí snažení sráží neskutečně dolů a tvůrci budou mít plné ruce práce, aby si v avizované druhé řadě vylepšili reputaci. Moje hodnocení 55%. ()

Reklama

vobrn 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemná změna v produkci Netflixu po záplavě US seriálů a to přesto, že je to zatím francouzsky s EN titulky. Je to takové House of Cards goes Europe. Méně nažehlené, krásná Stéphane Caillard a zvratů dostatek. A od doby HBO samozřejmě povinná sexy scéna v každém dílu. Je to až pekvapivě drsné a otevřené - asi proto se to francouzské kritice nelíbilo. Jinak je to však běžný dobrý seriál. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

K ničemu to nebudu přirovnávat, ale myslím, že hodit Marseille do škarpy je škoda. Nejvíc jsem se asi obávala Gérarda, protože jsem si nebyla jistá, jestli to ustojí........asi i fyzicky ( ale prostříhané to bylo tak, že se do výšek a schodů moc nehrnul). A starostu tudíž zahrál velmi dobře. A že to přesně takhle chodí při volbách je každému úplně jasný. Čím větší mačetu najdete na druhého, tím líp. Za sebe jsem byla spokojená. 3*/ 4* ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Mě to technicky nepřišlo špatné, dramatické předěly s dramatickou hudbou byly trochu jak pěst na oko, stejně tak jsem nějak nepochopil důvod arabského kvílení co by úvodní znělky, nijak mě ani neuchvátily ty dvě promiskuitní kurvičky ála starostova dcera a sakretářka Barrese, ani jsem moc nepobral chování manželky po zjištění nemoci, jako kdyby za to její muž mohl. To politické hašteření a intriky nakonec nebyly špatné, ale ta rodinná provázanost tam byla zbytečně navíc, ačkoliv si zjevně tvůrci mysleli opak. Celkově to mělo světlé chvilky, ale mělo to být chápáno jako minisérie - otevřenost konce mi dává jen poznat skutečnost, že se konce příběhu už nedočkám, případné pokračování budu již ignorovat. ()

Galerie (69)

Reklama

Reklama