Kocour

• USA The Cat in the Hat (více)

To je zase jednou venku pořádná plískanice a Sally s Conradem se sami doma tuze nudí. V tom do domu jako smršť vpadne Kocour a začne z klobouku tahat jedno kouzlo na druhým. A když se k němu ještě připojí jeho dva kumpáni Věc Jedna a Věc Dva, rozproudí se parádní zábava, plná gagů, šílených scének a veselého dovádění. (oficiální text distributora)

Katarine

Co to jako mělo být tohleto? Nějak jsem to nevstřebala, viděla jsem asi něco přes půl hodiny a stačilo mi. Nechápu, jak jim mohl do něčeho takového jít i slavný Alec Baldwin. No, prostě děs. ()

Streeper

Je to neuvěřitelně kýčovité, ale zábavné. Mike Myers se pro takovéhle role narodil a obdivuji ho za to, že si ze sebe dokáže udělat takovou až trapnou srandu, ale když jsem byla menší, tak jsem ten film měla vážně ráda. ()

Silverluv

Rozverný prdící a krkající kocourek v podání Mike Myerse je prostě k zulíbání. Trochu úchylné, ale dobré. Bavil jsem se. ()

Riley

Já nevím. Někdo tu napsal, že je to strašná blbost, ale místama se děsně bavil. S tímto komentem musím jenom souhlasit! :-) Je to kravina, ale občas fakt strašně vtipná. :-) Navíc Dakota je moje herečka číslo 1., takže já se do toho ještě nechala okouzlovat jejím dokonalým umem. :-) ()

stOKYi odpad!

Rozpočet a následné zárobky filmu upevnili niečo, čo som si dávno myslel. Je to sračka, čo sračka, lajno dokonca celý týždeň črevami produkované konské hovno. S takýmto rozpočtom sa dá konské hovno zabaliť do krásneho ligotavého alobalu a spraviť z toho zárobkový výrobok na neskutočné hlúpom divákovi. Tento film je taký odpad že z jeho filmovou páskou by som ani na púšti môj prepotený zadok nevytrel. Som pohoršený až tak, že ma nepohoršuje ani môj vulgárny komentár. :) ()

Jazzzz odpad!

Sakra co to je za film? Film? Jak jsem tohle mohl nazvat filmem, o velký filmařský bože zachraň nás před takovými filmy... ()

Cushing

Souhlasím, že předloha je převedana na plátno na poměrně vysoké úrovni. Nemůžu souhlasit,, že je to ryze dětský film, nebooťz je tam hafo fórů opravdu, ale opravdu dospělých (lechtivých, přisprostlých atd.). A ten kocour byl celkem saďour, ne? Chytl jsem to v TV jednoho plonkového rána -- a měl pěkně vysmátou snídani (říká se to ještě? vysmátou?). Kdybych to viděl v originále, možná bych hodnotil ještě výš. Příjemné překvapení. ()

tnp101

Dnes už spíše obskurní podívaná, která docela dobře vypovídá o své době. Není to sice tak dávno, ale pochybuju, že by si dnes jakékoli velké studio dovolilo poslat do kin podobný dětský film. Korporátní, znepokojivé, zkažené až úchylné. To už je lepší dětem skoro pustit South Park. 30% ()

Trustme

Monstrózní fantasmagorie nejhrubšího formátu s prověřením divákovy psychické síly a soudržnosti mozkových pochodů. LSD simulátor na obtížnost UNREAL. Testovací film pro nastavení barevného podání vašich TV a monitorů s přednastavenou škálou: hráškovo-pistáciovo zelená / fialově borůvková / paris-hilton růžová. Film pracující s postupy a dějem jaké vás nemohou napadnout ani v případě, že jste fanoušky moderní asijské kinematografie! Shlédnutí Kocoura je opravdu jen na vlastní nebezpečí a surrealní riziko, které hrozí střízlivému realistovi je značné! Film s nejostřejšími kritikami světových periodik a mnohonásobný aspirant na cenu kýče. Občas je potřeba se filmem nechat ulítnout a Kocour je velmi excentrický úlet... ()

IdentityS73

Nic moc...nejvíc mě dráždil kocour, už jenom jak vypadal..(hlavně ten jeho výraz v obličeji) a celkový vzhled filmu...všechno moc umělé= ale přesto (dneska to moc nechápu) jsem se na to jako malá koukala docela ráda...;-) ()

VanTom

Na to, že tahle prostší (ale ujetější) a vizuálně kýčovitější "Mary Poppins" pobrala rozumu předškolních dětí, připadal mi (Myersův) humor často nepřiměřeně slizký, až zvrhlý. Asi aby všechnu tu koncentrovanou, barevnou (a hlasitou!) infantilitu vydrželi i dospělí. Také se svým vtipům nejvíc smál Kocour (Myers) sám. Aspoň někdo. ()

zigíš

ideálny strašidlácky film pre zlobivé deti ... budeš zlobivé dítko? zavoláme kocúra v klobúku (v lepšom prípade pustíme:) ()

Ravi odpad!

V případě Grinche byl Jim Carrey vzpruhou, tady ale žádná podobná vzpruha nebyla. Hrozný, nesmysly přeplácaný, protivný film odkazující nevtipně na známé klišé. Špatné obsazení snad všech rolí. Režisérský styl sice podobný Timu Burtonovi, ovšem je tam diametrální rozdíl v záměru jak působit na publikum, řečeno jemně. Dávám tomuto filmu 10% za nějakou tu hudbu a šílené kostýmy. A ještě něco na závěr: nezlobte se za upřímnost, ale pustit tohle českým dětem je podle mě zločin - srandovní to možná je, ale na výchovu prostoduché tykve u nás existuje už jiný recept, pravidelné facky do hlavy ()

mkubalikova

Na film jsem se koukla po té, co jsem se vrátila z USA, kde mají na jeho základě vystavený zabavní park. Musím říct, že dlouho jsem nic tak blbého neviděla! Park je rozhodně zábavnější. 40% ()

P1tr

Myke Myers v kočičím kostýmu ve filmové adaptaci v americe oblíbeného pohádkáře Dr. Seusse pod taktovkou nezkušeného Bo Welche? Na průšvih je zaděláno a ačkoliv k němu chvílemi má Kocour blízko, vychází mi nakonec slušná podívaná. ()

Almásy

ja taketo cynicke komedie velmi mozem, lenze toto mal tocit Burton a nemala tam byt ta moralizujuca pointa na zaver. inac taka pozeratelna sracka. aj ked paris hilton z toho robi skor horor.. a to tam je asi 5 sekund. ()

Obivan

Vtip to teda rozhodně nemělo. Podíval jsem se na to a dokoukal to spíš, protože jsem se nudil, ale jinak mě to vůbec nezaujalo! Hloupé a bez jakékoli logiky. Jen Dakota Fanning hrála na svůj věk dobře. ()

Rozdáme si to počtvrté, bejby!

Rozdáme si to počtvrté, bejby!

20.05.2007

Kdyby Mike Myers (ten komik, ne ten psychopat v bílé masce! ;-) tu a tam neposkytoval hlas tlustému zelenému ogrovi, svět by už pomalu zapomněl, že někdo takový kdysi svými filmy vydělával stovky… (více)