Reklama

Reklama

VOD (1)

Margaret a Peter přicházejí za Alžbětou s žádostí. V novinách je na spadnutí královský skandál, královna matka zasahuje. (Netflix)

Recenze (11)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínám docela litovat Margaret a Petera, začínat si s někým, kdo je vdanej nebo ženatej, je sice takový pochybný, co si budeme povídat, prostě se to nedělá, ale vypadá to, že tyhle dva se fakt mají rádi. A nemůžu říct, že nechápu, proč se do něj Margaret zamilovala, to je tak pohlednej chlap saakra. Novináři se samozřejmě musí honit za každou královskou senzací, takže ani královnina sestra nemá soukromí na svoje románky s ženatýma mužskýma. Docela jsem si oblíbila i Tommyho. Je to prostě chlap, co ví, jak dělat svoji práci a stačí mu komu jeho prostě-uděláš-co-řeknu výraz. Plus černobílý záznamy na zpestření tomu dodávají na realističnosti. Hodnocení: jednohodinová sourozenecká hádka/10 ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímný vztah v neupřímném prostředí. A když se k tomu přidají ještě staří dobří novináři, je o drama postaráno. Velmi prozíravě natočená epizoda o páru, kterému nebylo z politických důvodů umožněné společně žít. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama