Frank a Nancy v podání důstojného Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár příjemně střední třídy, s domem, prostorným naleštěným autem a s dcerou, kterou právě zanechali v prvním ročníku na univerzitní koleji. Do jejich výbavy spokojeného života patří i to, že si občas přihnou, ale ruku na srdce - kdo ne. Pak se ovšem nečekaně a ze dne na den ocitnou úplně na mizině. Jasně se shodnou na dvou věcech: milovanou dceru musí na drahé škole udržet stůj co stůj a nikdo se nic nesmí dozvědět. Jen je potřeba vymyslet, jak na to. Otevřou si tedy láhev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů. Například plán tajně pronajmout sousedův prázdný dům, na který mají dohlížet. Plán rychle přinese slušnou hotovost, ale jinak je samozřejmě zcela šílený a nemůže dobře dopadnout. Obzvlášť pokud dům pronajmete oficiálně registrovanému sexuálnímu predátorovi pod dozorem. Rodiče na tahu pak začnou vytloukat klín klínem, vršit jeden špatný nápad za druhým, až se jim všechny katastrofy vymknou kontrole. (Bontonfilm)

bourec

Film je překvapivě prošpikovanej filmovejma hvězdama,ale kravina je to řádná.Chvíli jim přejete,chvíli ne,scény jsou překotně poskládaný bez ladu a skladu,a vlastně ten film ani nedává smysl.ani nevim ,proč dávám jednu hvězdu,když je to zralý na odpad.Asi kvůli Salmě,ale ta je tady skoro pořád na pěst.20%. ()

Jaro.Krafcik

Totálne zlá komédia kde je len pár scénok humoru, staršia Salma Hayek a to je asi tak všetko čo by ste mali o filme vedieť. Bonusová hviezdička za názov. Ak šiel na toto niekto do kina, klobúk dole. 2* ()

JohnSmith odpad!

Těšil jsem se na prima komedii s výbornými herci a dostalo se mi neskutečné hovadiny, kterou jsem po necelé půlhodině vypnul. Něco tak debilního jsem hodně dlouho neviděl. ()

blackJag

Tohle nevypadá, jako by to spíchnul někdo na koleni, tohle vypadá jako výsledek píchání slečny Improvizace a pána Podkolenní Jamky. Áno, a výsledkem je tenhle filmový bastard, u kterého sice dost často nevíte která bije, zato jste rádi, že aspoň někdo dostává na budku a přitom ještě používá neokázalá slovní spojení :-) Celkem zábava. 55% ()

zsn

Salma se hodí do komedií, to už ukázala. Teď už ale chodí do filmů ukazovat pouze své krásné tělo. Se svou životní jistotou díky svému zámožnému manželovi taky proč by jinak do filmu lezla. Alec je obyčejně také skvělý. Obyčejně. Problém ale je, že toto není komedie. Vlastně ani nevím, co to je a o čem to je. Název je absolutně matoucí a nemá zhola nic s obsahem. Nuda. ()

blackkocour odpad!

Vyjmenuju věci, které jsou 100x zábavnější nebo užitečnější, než čučet na tenhle brainwash, který má žánr komedie, ale připomíná horor.. takže, vyprstit Halinu Pawlovskou [zabere Vám to nejméně den, dva, než najdete tu velkou kundu Hančy], znásilnit svého psa [ti pojídači vlastních hoven si nic jiného nezaslouží..], dát si maraton seriálu Ulice [schválně, kam se po 480 hodinách dostane, já jsem u druhý řady], seřadit si plechovky fazol ve špajzu [však víte, šetření je na zimu velice moudré a úsporné], zkusit vypáčit všechny žárovky v bytě [když jste u toho šetření], a což se přikláníme k tomu, že můžete rovnou vypnout bednu. Je mi líto Baldwina, že v poslední době bere každou píčovinu, aby zaplatil složenky ve své křišťálové vile v Kalifornii. Jo a ještě můžete udělat dost dobrej kanadský žertík na souseda, třeba zahodit sirku před jeho barákem.. ()

filipvrbik odpad!

Alec Baldwin je dobrý herec, Salma Hayek je dobrá herečka, ale asi si ani jeden nepřečetli scénář, protože něco tak nevtipného nazvat komedií, se jen tak nevidí (dohromady je tu jedna dobrá scéna a sice s teasery, toť vše). Nelze hodnotit jinak než odpadem!...5% ()

noelcoward73

Trošku jsem nadhodnotil, ale u některých scén jsem se dost pobavil, a tak mi přišlo škoda ubírat celou 1 *. Navíc Salma Hayek a Alec Baldwin si střihli velmi vyváženou a zábavnou dvojici (někdy mi ovšem přišlo, že Hayek dostává více prostoru). Komedie je to místy ironická až sarkastická se zajímavým tématickým námětem. ()

Luk Skywalker

To jsem tahle s přítelkyni přišel k multikino a dívali jsme se na program a vybrali tahle spontánně tenhle film. Byli jsme spokojeni, šílené komedie už tak nefrčí jako kdysi, ale proč ne. Dobře jsme se pobavili, ústřední dvojice Baldwin/Hayek jsou skvělý manželský pár :-). Film účel splnil a že je nereálný, to vám dojde hned druhý den v ději. ()

BOURQUE

Od A. Baldwina a S. Hayek očakávam serióznejšie výber filmov, naklonené ku komédii. Jasný scenár, ale spackaná réžia. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

IGNI

Totální magořina, bylo by to na dvě, ale scéna kdy Alec vymete zloděje kamenem do ksichtu mě i při vzpomínce nutí se smát jak magor. ()

Olík

Alec Baldwin a Salma Hayek mají své nejlepší už za sebou….o tom asi žádná….a takový jsou i samotní Rodiče na tahu. Zabavíme, ale na hvězdy se budeme koukat pěkně ze spod. Milióntátřetí variace na padající hajzl na posraného aka když už ve sračkách, tak po krk. Měla to být zběsilá jízda, ale výsledkem je pouhé náhodné nahazování jednotlivých rádoby vtipných situací. Jak říkám, neurazí, ale……. ()

Trixinka

Varování pro všechny - je to hodně špatná nudná komedie. Chvílemi jsem si říkala, že už to snad nemůže horší a světe div se, bylo. Vlastně ani nevím za co jsem dala ty 2*, asi za sympaťáka Aleca. ()

Likan7 odpad!

Jako já bych fakt rád dal nějaké lepší hodnocení, ale jak přemýšlím, nenapadá mě prostě nic, díky čemu bych Rodičům na tahu mohl dát alespoň 1*. Základní nápad je přitom solidní a kdyby tu byl někdo alespoň průměrný za kamerou a nějací herci s trochou talentu pro komedii, vypadl by z toho nenáročný film. Jenže tohle je fakt peklo, který i přes krátkou stopáž nudí prakticky od začátku tak moc, že ke konci si už budete myslet, že to do konce nedáte. Baldwin - Hayek je jeden z nejhorších párů, co jsem v komediích viděl, Fred Wolf by měl svou režisérskou kariéru zabalit a Vy by jste si Rodiče na tahu neměli nikdy pouštět. Nepobaví, jen Vás to unudí k smrti. ()