Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

TomasRichtr odpad!

Uaaa to je nuda. Seriál bych předepsal jako anestetikum, protože během něj usnete tak tvrdě, že si ani nevšimnete, že vám někdo krade orgány. ()

ForGump odpad!

Prima opět! a vlastně tradičně naprosto mimo mísu. Opravdová ztráta času. Komedie, u které se opravdu není důvod smát. Napodobovat americké sitcomy je u nás téměř jistá sebevražda, což po loňském Rudym na ČT potvrdil i Jetelín. Do očí bijící laciné kulisy, které tam vůbec nepasovaly (a podle mě použité z jiného Prima seriálu), kamera je zvláštní, ten obraz vypadá jako když rozhazujete zrní slepicím a herecké "výkony" ? Vskutku velmi mě zajímá, na čem na Primě ujíždějí, protože to přeci není možné, aby se někde vyráběl jeden zbytečný seriál za druhým. Ta jedna hvězda je známka soucitu a hlavně odpad se dává jen ve zvlášť kritických případech.... Po dalších dílech nastal onen kritický případ a odpad už byl neodvratný.. 5% ()

dkas odpad!

Wow... Viděl jsem chvíli a bylo to utrpení... Vynaložené prostředky vlastně vyhozené. Přínos nulový. ()

Pulper

Jitka Ježková je promarněný talent. Jak vzhledově (čím je starší, tím víc je sexy), tak herecky. O to smutnější je, že hraje v takové, promiňte mi ten výraz, sračce. Jan Šťastný si to taky mohl odpustit. Jednu hvězdu dávám za snahu vyrovnat se MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHEM LEPŠÍM americkým sitcomům. Některé vtipy mají pěkně připravené situace, ale pointa se nedaří a nahraný smích jen dodává na síle trapnosti a neumětelství, s jakým je to celé natočené. Kdyby tomu aspoň Prima nedělala takovou reklamu. ()

amyth odpad!

Pořád si myslíte, že "umělci" jsou elita národa a že mají právo vyjadřovat se k tomu jak má zbytek žít? Že jsou taková morální pochodeň, kompas co ukazuje co je správné a co ne? Tak v tom případě jste asi debilové ...... ()

Gardis

Tomuto výtvoru jsem naději nedával, ale mile mě potěšilo obsazení mých oblíbených herců a i docela dějová linie, jenže mohl být i tento seriál mnohem lepší a hlavně živější. Sklamalo mě obsazení, spíš než obsazení nepatřičné chování mladé herečky Stázky Choholaté, není špatné její obsazení, ale mohli zvolit tipičtější chování mladé 16ti leté slečny. Mě samotnému je 18 let a mám rok i dva roky mladší vrstevníky a rozhodně nemají takové chování, jako hraje právě ona, co říct? Je to spratek! ()

wirtr odpad!

Nikdy nehodnotím seriál po prvním díle, ale tohle bylo tak hrozné, že jsem málem prodal televizi do frcu. ()

Mr.Ward odpad!

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je to nejhorší co jsem z CZ produkce na televizní obrazovce viděl. To snad není možný, že někdo dovolí tohle vysílat v prime-time a nebo že někdo za tohle vůbec zaplatil aby to vzniklo... . ()

Plastík odpad!

To přece produkce nemůže pustit. To se asi jedná o sociální péči o herce. Ať radší pustí Rodáci. To je taky legrace k poblití. ()

ratpile odpad!

Tak to byla cira DEKADENCE. Do hlavy cloveka, ktery toto povazuje za vtipne, se zkratka nedostanu na sebehorsich vyparech. Soudkyne Barbara je oproti tomu Sedma pecet. ()

borohub odpad!

Může mi někdo vysvětlit o čem v téhle sračce jde? Viděl jsem už ledacos, měl jsem masochistické období, kdy jsem koukal na nejhůře hodnocené filmy na csfd, bohužel ani tato zkušenost mě nepřipravila na takový shit. Zlaté štiky, tam se člověk aspoň skutečně někdy zasmál, tohle je prostě random posloupnost trapných scén. Tfuj. 0% ()

Hruskovice odpad!

A to jsem si bláhově myslel, že česká televizní seriálová scéna už více klesnou nemůže. Jsem zvědav kdy se odrazí ode dna :/ 0/5 ()

zdeci odpad!

A máme tu novou filmovou kategorii: SHITCOM!!! Absolutní dno odporné, nechutné a neskutečně ubíjející TV neschopnosti bylo prohloubeno! Tohle je opravdu neskutečný výtvor, přepnul jsem jen kvůli tomu, abych nemusel furt čumět na ty bukvice na koních tam okolo řeky de Janeiro. ()