Reklama

Reklama

Špunti na vodě

  • Česko Špunti na háčku (neoficiální název) (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Rodiče Igora a Davida chystají zlatou svatbu a pozvou na ni celou rodinu. Igor s Davidem plánují přijet na svatbu po Sázavě, a to ještě se svým bratrancem Ondrou, který přijíždí ze Slovenska se svou přítelkyní. Když Zlatice s Ondrou přijedou, tak ji překvapí svou dcerou Eliškou, o které jí neřekl. Alice se rozčílí, když vybuchne komín, který měl David již dávno spravit, a Nela se naštve, když jí Igor poví, že v létě na dovolenou opět nepojedou, protože musí pracovat. Všechny tři ženy se druhý den ráno sbalí a vyjedou na kola a děti nechají mužům. Chlapi se rozhodnou jet na vodu i s dětmi. Ondra bere svou dceru Elišku, která je na něho naštvaná a vyčítá mu, že se o ni nikdy nestaral, Igor má dvě dívky a David tři chlapce a holčičku. Na vodě se setkají se dvěma puberťáky, kteří mají stejnou trasu. Kluci chtějí sbalit Elišku, a tak jim malí kluci vypustí člun. Na další zastávce jim puberťáci odvážou loď a auto jim ujede se stanem, který chlapi přivázali k autu. Alice, Nela a Zlatice si výlet na kolech užívají, večer se opijí a ubytují ve stejném kempu jako jejich rodiny, ale nepotkají se. Stráví den na farmě, kde se projedou na kolech. Když se vrátí domů, protože se jim stýská, tak tam nikoho nenajdou a chlapi jim nezvedají telefony... (TV Prima)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (351)

Tosim 

všechny recenze uživatele

Přiznejme si to na rovinu, to, co na filmu hlavně oceňujeme, je, že Marcel Bystroň dvacet let od TV Bomba stvořil něco, co má hlavu a patu, i když je to, jak poznali i ostatní, ehm, ehm, plagiát. Pan scénárista se dal poslední dobou na zakázky pro jiné režiséry, třeba je to cesta k tomu, že bude dělat klasické, občas vtipné, občas stereotypní filmy se současnými populárními herci. Ti se vyblbnou, diváci to ocení tím, že napíšou, že už viděli mnohem horší věci a everybody happy. 50%. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Za mě teda zklamání. Pokud to měla být jakási novější varianta S tebou mě baví svět, tak bohužel selhala na mnoha frontách, počínaje nedotaženým scénářem a konče hereckým obsazením (jakkoliv bylo hvězdné). Zasmál jsem se asi 3x a to si ani nejsem jist, zda to bylo na těch správných místech, kde to tvůrci zamýšleli. Dvě * jsou strop. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„O NAŠÍ VÝPRAVĚ NIKDY NIKOMU NEŘEKNEME! TAK PŘÍSAHÁME!“ /// Chlapi se chovaj jako chlapi (z toho mám radost) a ženský jako ženský - takže útočí na naší důstojnost (z toho… vlastně proč né?). Pánská jízda s děckama a dámská jízda s kolama (jako že šlapou). Chlápci vyhlásej válku dvěma kokůtkům a ženský se fajnově střískaj. Prostě život. A vobčas fór. Jen ti parchanti se chovaj jako parchanti… A to je tak jediný, co tady zvedá náladu. Jinak je to prázdná nádoba, naplněná plytkostí. „POJĎTE VŠICHNI, UDĚLÁME SI SPOLEČNOU RODINNOU FOTOGRAFII!“ … jen běžte, aspoň budete mít nějakou vzpomínku. A ne jako diváci, kteří za 5 minut nebudou vědět, co se tady dělo (a zbytek dne budou hořekovat, nad projebanou hodinou dvacet!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že jen moje stará má debilní nápady. 2.) Myslím si, že můj chlap se nechová jako chlap. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Snesitelné hlavně díky stopáži. Postavy se chovají zvláštně (údiv mužů tím, že si manželky chtějí užít dámskou jízdu; dělání naschválů teenagerům, kteří se provinili jen tím, že dělali návrhy své vrstevnici), některé vtipy nejsou pořádně vytěženy („boyfriend“ trička), důvody pro ospravedlnění jednání jsou občas poněkud pochybné (když je někdo oběť nebo se octnul v nebezpečné situaci, nevadí, že se dosud choval jako kokot) a konec je moc hrr. Vykreslení ženských postav jako sobeckých, nepříjemných, útočných a nekompetentních bytostí, po kterých se ani vlastním dětem nestýská (zato po křečkovi ano) a s nimiž trávíme čas jen proto, abychom se mohli smát tomu, jak opilé padají na kolech do rybníka, nikoliv proto, abychom je lépe poznali a pochopili (na rozdíl od mužů), není sice v českých komediích žádnou novinkou, ale to neznamená, že by to s každým dalším podobným filmem bolelo míň. 40% ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Překvapení z dimenze, kde český film není esencí upachtěné trapnosti a tvůrčího diletantství, ale naopak žánrové trefy. Ta (ne)chtěná předzvěst letního klonu „české komedie století“ ale paradoxně funguje ve všech myslitelných polohách. Od přesného dětské castingu, který jede pohodu, tak i dospělého, který ten prvoplánový manželský humor trefuje se samozřejmostí běžného života. Jasně, má to občas tendence sklouzávat k prvoplánovitosti a třeba linie s namachrovanými vodáky by ještě potřebovala vyztužit, ale pořád je to v kategorii rodinného filmu o hlavu výš, než běžná produkce. Možná proto, že díkybohu nemá nic dalšího za lubem. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (10)

  • Natáčelo se v Českém Šternberku, Kácově, Soběšíně, Vlašimi, Praze a v obci Šlakhamry. Natáčení trvalo celkem 33 dní. První klapka padla 15. června 2016 a poslední 13. srpna 2016. (M.B)
  • V čase nakrúcania bol na rieke Sázava nedostatok vody, a tak museli „suplovať kaskadéri" v neoprénoch. Tí pod hladinou celé hodiny privádzali do pohybu loďku či už ťahaním, alebo len na vlastných chrbtoch. (classic)
  • „S panem režisérem Jiřím Chlumským se mi pracovalo skvěle. Vždy věděl, co chtěl a šetřil naším i jeho časem. Doufám, že jemu se se mnou také natáčení líbilo. Špunti na vodě bylo moje první natáčení s panem režisérem a doufám, že ne poslední. Pan režisér měl kolem sebe skvělý tým lidí. Všichni mě moc bavili,“ řekl Filip Antonio. (SONY_)

Související novinky

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

13.07.2017

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 13. do 19. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první…

Reklama

Reklama