poster

Špunti na vodě

 • Česko

  Špunti na háčku

  (neoficiální název)
 • anglický

  River Rascals

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Špunti na vode

Rodinný / Komedie

Česko, 2017, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vančura
  ***

  Kupodivu ne tak hrozné, jak dávalo předem tušit jméno scenáristy či příšerný plakát. Žádný zázrak to ale taky není - humor je zde dost jednoduchý (byť pár fórům jsem se zasmál), herecké výkony dle očekávání dosti rozkolísané (Čermák & Langmajer & Liška & Polívková & Vilhelmová dle očekávání všichni skvělí, naopak Kvantiková je tragicky hrozná, Goldflam v pidiroli dědy mi tam přišel spíše jako trapas, většina dětských herců je dost bída, a nepochopil jsem, proč - v době premíéry 19 letá - Coufalová hraje ve filmu 14 letou postavu - proč místo ní prostě nemohli obsadit nějakou 14 letou holku? na 14 ve filmu fakt nevypadá ani omylem), děj celkově zrovna nějakou extra scenáristickou invencí neoplývá (podobnost se snímky S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT a RAFŤÁCI už zde byla zmíněna nespočetněkrát), a film je protivně prolezlý product placementem, jak se už u nás bohužel stalo běžným zvykem. Celkově si tedy myslím, že kdybych si to nechal ujít, o nic bych nepřišel, za vyloženou ztrátu času to ale nepovažuji, pár světlých momentů se tam přece jen najde.(25.6.2018)

 • hous.enka
  **

  Další pokus o českou komedii, který zase nevyšel. Herecké obsazení je tak provařené, až je to ostudné, a děcka jsou otravná. Taky Táňa je otravná a jakože vážnější role Lišky je taky otravná. Ne, tudy cesta nevede. Proč nechtěj filmaři natočit něco originálního a parazitující na tématech, které neumějí natočit po svém?(9.7.2018)

 • hrona
  ****

  A mě se to líbilo, komedií s takovouhle oddechovou tématikou, bez tragických, či posmutnělých vyústění je v českých luzích a hájích za poslední léta jako šafránu. Pravda z komediálního potenciálu dospělých herců by se dalo vymlátit víc, ale na druhou stranu lepší méně, než přehnaně moc. Rozhodně film nenudí a dokáže příjemně odreagovat a pobavit. Jen houšť takových výtvorů.(24.8.2017)

 • triatlet
  ***

  Letní rodinná komedie. Potěší stopáží a hereckými výkony dospěláků. Režisérské vedení dětských herců, nebo jejich talent jsou (pod)průměrné. Nabízí se srovnání s expedicí Apalucha. Tatínkové a děti versus maminky. Proti přirozenému vtipu stojí ovšem opakované používání vulgarit. Zkuste spočítat, kolikrát se ve filmu vyskytnou slova jako vůl, debil, kretén, idiot...(21.8.2017)

 • Nach
  ***

  Tak musím přiznat, že toto byla příjemná rodinná letní oddechovka na sychravé odpoledne. Dobře napsané charaktery, neotravné děti a vtipná místa. Není to tedy tak vypointované jako podobné S tebou mě baví svět, ale rozhodně nejde o ostudu v tomto žánru. Takže palec nahoru a velice příjemné vidět Lišku či Langmajera v rolích kladných hrdinů, kteří nejsou nijak postižení. 70%(27.6.2018)

 • - Titulní píseň „Sázava“ složil Michal Hrůza. Song vyšel též na Hrůzově albu Sám se sebou (2017). (Yardak)

 • - V čase nakrúcania bol na rieke Sázava nedostatok vody, a tak museli „suplovať kaskadéri" v neoprénoch. Tí pod hladinou celé hodiny privádzali do pohybu loďku či už ťahaním, alebo len na vlastných chrbtoch. (classic)

 • - Natáčelo se v Českém Šternberku, Kácově, Soběšíně, Vlašimi, Praze a v obci Šlakhamry. Natáčení trvalo celkem 33 dní. První klapka padla 15. června 2016 a poslední 13. srpna 2016. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace