poster

Špunti na vodě

 • Česko

  Špunti na háčku

  (neoficiální název)
 • anglický

  River Rascals

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Špunti na vode

Rodinný / Komedie

Česko, 2017, 83 min

Externí recenze k filmu (6)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "„Komedie století“ z toho nevznikla, ale příjemná a neurážející komedie pro široké publikum ano. Na to, že film vypravila do kin stejná produkce jako Troškovy Babovřesky 2 a 3 nebo Strašidla, je to možné považovat za úspěch. Ten komerční vzhledem k vzoru, k němuž se hlásí, očekávám také." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Tereza Šedivá) ***

  "Špunti na vodě představují na aktuální české filmové scéně po Masarykovi nenáročnou komedii pro široké publikum. Na příkladu tří různorodých rodin zobrazují komplikované mezilidské vztahy, své si v nich najdou rodiče i děti každého věku. Snímek nabídne panoramatické pohledy na malebnou krajinu s…" (více)

 • EuroZprávy.cz ****

  "Pokud zvolíte Špunty na vodě jako způsob příjemně stráveného času v kině, určitě nebudete litovat, možná v některých místech poznáte sebe sama a rozhodně najdete hodně míst, ve kterých se upřímně zasmějete. Ne každé komedii se to podaří, v tomto případě nelze hovořit o salvách smíchu, ale o dobré,…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Šimon Mitro) ***

  "Upřímně jsem si myslel, že Špunti na vodě budou mnohem větším utrpením, než jakým ve skutečnosti byli. Sice se nejedná o komediální perlu, ale jako průměrný pohodový snímek, který vás nenaštve a možná místy pobaví, zkrátka v rámci českých norem funguje." (více)

 • Filmpress.sk (Viera Langerová)

  "Ak by sme mali rýchle a stručne pomenovať to, čo Špuntom na vode okrem scenáristickej originality chýba, sú to predovšetkým emócie. Tie zrejme v českom prostredí „páchnou blbostí“. Vládne ironický odstup a v pozadí sa akosi mimovoľne odohrávajú mocenské rodinné zápasy. Tie tuším nechýbajú vôbec…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Léto letos do českých kin přichází brzo. Ve čtvrtek totiž měla premiéru rodinná komedie Špunti na vodě, která figurky osvědčeného komediálního plánu Marie Poledňákové usadila místo lyží na palubu raftů a kánoí. A pokud byla slavnostní premiéra v Lucerně nějakým ukazatelem, lidi to baví. To zas bude…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace