V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce. (Falcon)

Stanislaus

(UCI Kinowelt, Potsdam, Deutschland, 28.06.2017) Neuvěřitelně potrhlá komedie točící se okolo kvinteta kámošek, které chtějí (po)řádně oslavit rozlučku jedné z nich. Jak už tomu bývá, při takové pařbě plné alkoholu, tanečků a drog se stane nějaký lehce větší průšvih. Občas mi některé postavy lezly celkem na nervy, nicméně i tak jsem se celkem dobře pobavil a rovněž se mi líbilo, že tam tvůrci šoupli i pár trochu překvapivých momentů, které tahaly klišoidní scénář z podprůměru. Totálně praštěná jízda na jedno zhlédnutí, jež by rozhodně neměla sloužit jako inspirace pro uspořádání jakékoli rozlučky. ()

Flego

Keď niekto charakterizuje svoj film ako komédia, nemusí to byť vždy pravdou. Táto "zábavná" dámska jazda je skôr hlúpa, naivná, infantilná. Ženské osadenstvo je konfrontované s minimom vtipných scén, ale zato maximom ničnehovoriacich dialógov. Je mi záhadou, prečo vstúpila do tohto projektu Scarlett Johansson... Ale každý má právo na omyl. ()

BMW12

To byla mizérie. Pro mě velké zklamání. Dostali jsme 100x ohraný příběh. Jako když se u komedie ani jednou nezasmějete, tak je asi někde problém. Jinak na Scarlett Johansson už jsem si asi zvykl jako na akční hrdinku, protože do této komediální role mi vůbec nesedla. Navíc ten její krátký sestřih... ()

eraserhead666

Opravdu je v pohodě a v pořádku někoho zabít a pak jen zjistit, že nemá moc čistý rejstřík? O kvalitách filmu trochu svědčí i to, že mi tohle vrtalo celou dobu hlavou. Protože jsem na to měl čas. Ten film se zbytečně drží při zdi, při tolika nábězích na to, že by se holky (a s nimi i celý film) mohly utrhnout ze řetězu, docela promarněný potenciál. Ale chápu, holky mají známější jména a nejsou asi natolik dobré herečky, aby zvládly zahrát cokoliv (protože role je role). Demi Moore pobavila, parta holek mi již po pár minutách lezla na nervy, obzvláště Jillian Bell, tu bych zabil hned na začátku a pak jen doufal, že z toho vybruslím stejně jednoduše, jako ony. Trochu nemastné neslané, ze současné vlny holčičích pařáren rozhodně slabší a zdrženlivější kousek. ()

penylane

Příjemné překvapení. Ačkoli nemám ráda pubertální komedie, bavila jsem se od začátku do konce. Ulítlý fajn film pro holky. A po filmu hlavně vydržte až do úplného konce titulků ;-) ()

claudel

Přiznávám, že jsem se párkrát od srdce zasmál, ale pustil jsem si to pouze jako oddechovku, abych nemusel nad ničím a nikým přemýšlet. Tento účel Holky na tahu splnily, ale jinak to byla typická americká komedie spíše ve špatném slova smyslu s neúměrně mnoho klišé. Snad nás nečeká dvojka. ()

ARI50

Rozjíždělo se to jako dobrá zábava a pak snaha o drama co ve směs nefungovalo no zas někdy kouknem tot vše.No a Scarlett ty vlasy děs. ()

Necrotongue

Průměrná, vlastně spíše podprůměrná záležitost, ale když jsem vypnul mozkovou činnost, nikterak jsem u filmu netrpěl. Na Zoë Kravitz se mi nedívalo špatně (celá maminka), Scarlett Johansson naštěstí neměla ten odhodlaný pohled, kterým se vyznačuje v různých variacích Avengerů a některé scény mě dokonce rozesmály, takže jsem se nakonec vykašlal na nějakou zodpovědnou kritiku a fláknul jsem tam i tu třetí hvězdičku. ()

luka4615

Tak tohle vážně bolelo. I když pominu fakt, že se všechny postavy chovají jako naprostí šílenci, pořád je tu ta palčivá otázka, čím vlastně film Rough Night chce být. Zpočátku je to totiž klasická "buddy" rozlučková komedie ve stylu "The Hangover", avšak v dalších částech filmu se najednou díváme na kriminální komedii ve stylu "The Nice Guys". Celý film tedy působí značně nesourodě, chce se říci, že až odfláknutě. Téměř všechny gagy se míjejí účinkem, pročež i hlavní kvarteto hlavních hrdinek je skoro po celou dobu stopáže vážně "na odstřel", což říkám i přes fakt, že Scarlett Johansson patří k mým oblíbeným herečkám. Snad jediným světlým momentem filmu tedy zůstává úžasně praštěný australský přízvuk Kate McKinnon. Nic víc, nic míň. „Excuse me, bitch? I'm a fucking sweetheart!“ ()

Lucasion

Vím, že nejsem cílová skupina, ale neočekával jsem mnoho. Vlastně jsem čekal docela nablblý humor a absurdní komedii o rozlučce se svobodou. Vlastně takovou holčičí Pařbu ve Vegas. Bylo to moc? Film mi odpověděl docela záhy. „Ano!“. Taky nebudu lhát a pustil jsem si to kvůli oblíbenkyni Scarlett. Ovšem film je hrozný. Nezasmál jsem se ani jednou a moc upřímně nevím, kdo by se u tohodle mohl tak smát. Nechybí rozebírání sexu, penisu na sto způsobů a americký humor skrz naskrz. Příběh je pak vskutku hloupoučký až běda. Pět žen si "omylem" šňupne koksu a následně nešťastnou náhodou zabijou striptéra. Pak následující hodinku pobíhají sem a tam jako slepice. Ne vážně mě to nebavilo a neumím si představit, koho by to tak mohlo bavit. Humor nikde, scénář nikde, herecké výkony ani nemluvě. Takhle si komedii teda vážně nepředstavuju. (28 %) ()

malylada

Pořádně ulítlá dámská jízda, občas bizarní přes čáru. Komedie cílí na nenáročné diváky lacinými vtípky, které plní svůj účel, ale zbytek sahá na paty podprůměru a trapnosti. Postavy jednotlivých žen bych ve svém životě nechtěl nikdy poznat a občas jsem si říkal, že tyto charaktery patří do blázince. V některých pasážích dialogy opravdu nudí a scéna po scéně je jako den a noc. Zápletka je naprostý výplach, ale naštěstí se pořád něco děje. Chtělo to více scén na benzínce, ale závěr se nese v tak zběsilém tempu, který nakonec i baví......5/10 ()

BoPo

Holky na tahu sa snažia vzbudiť dojem, že sa v rámci tých 96 minút udeje strašne veľa šialených, nečakaných a vtipných momentov. Hovno. Nesympatické jebliny sa len snažia 96 minut zbaviť jedného čuráka a na miesto toho im v baráku pribúda jeden čurák za druhým. Šest pohřbů a jedna svatba určených pre práve krvácajúcich požieračov popcornu. Na záver už len dodám, že radšej nechcem vedieť ako hlboko by ste museli mať zarazený tampón, aby Vám vychrtlá Scarlett Johansson začala pripadať na stupni rajcovnosti ako jasná 20-tka. ()

corpsy

Mám rád tieto nemorálne, nekorektné komédie, pretože síce situácie veľmi nie, ale aspoň názory a mluva sú z každodenného života. Žiadne malinovkové pusinkovanie a výrazy podľa slovníka. A to mi stačí. Keď sa to ešte zmieša s vtipnou ( ale neoriginálnou ) zápletkou, skvelé sledovanie mám zaručené. A to mi stačí. ()

ConanVJ

Čekal bych, že mě měla komedie rozesmát a ne skoro unudit. Celé je to takové nezáživné a nezachránila to ani moje oblíbenkyně Scarlett. 5% :( ()

kaylin

Jakmile se něco děje, je to dobré, je to vtipné, má to správný drive. Ale ve chvíli, kdy začnou všechny zúčastněné hodně mluvit, už to není ono a je to akorát trapné, bez nějaké pořádné hlášky, kdy se dámy chovají s prominutím jako krávy. Bez výjimky. Celkově zajímavé obsazení, které je zabito zbytečnými kecy, jež nemají hloubku ani vtip. ()

runner85

Podľa znalostí jedného nemenovaného odborníka som tomuto filmu mal napáliť plnú pecku. A prečo? Lebo tam hrá zopár krásnych babeniek. A čo bolo ešte plus, v kine tých pipeniek bolo ešte viac :o ()

Aleee89

Ještě že jsem nešla do kina. Ten film je totiž hodně nevtipný a působí, jako že neví, co chce. Jednou se tváří jako ulítlá komedie, pak se zase snaží hrát na vážnější notu. A nakonec je z toho hrozný paskvil, který vás nepobaví a vlastně ve vás nezanechá žádný kloudný pocit. ()

M.i.k.e

těšil jsem se na oddechovku se Scarlett a to co jsem dostal mě přesvědčilo,že ona už se prostě do těhle filmů nehodí...respektive do takhle stupidních "komedíí" bez nápadu a hlavně vtipu,se nehodila nikdy.Asi sem úplně přestal chápat americký smysl pro humor,ale pokud spočívá převáně v tom,že se postavy chovají jako absolutní retardi a dělají úplně nelogické věci,pak je to asi ok...a tady to prostě ani Scarlett nezachrání...snad jen v případě,že by ukázala něco víc...30% ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér