Horizons (S01E01) (epizoda)

Horizons

Komedie / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 2016, 1 h

• MoiJe

Knihy si uz skoro nepamatam a dej serialu mi nedava zmysel ani trochu. Co je horsie, ani nebavi ani trochu.(11.12.2016)

Ty krávo...co jsem to právě viděl?😱😂(27.8.2018)

Mozna bylo lepsi nechat Dirka jen na strankach knih. Prece jen papir snese vic. Na televizi toto muze byt az moc silene. V prvnim dile jsme dostali predstaveni do opravdu hodne dejovych linek, ktere na prvni pohled nedavaji smysl a nesouvisi spolu navzajem. Ale to se do konce serie urcite zmeni. Jen jeste nevim, jestli u toho budu.(27.2.2017)

První epizoda mě překvapila hlavně tím, že mi v seriálu vůbec nevadí přítomnost Elijaha Wooda,který mi jinak od doby, kdy bylo všude přefrodováno, leze silně na nervy. Děj se mi jeví jako zajímavý a vtipný, i když je fakt, že mi zatím nic nedává smysl, protože se neustále pokládají nové otázky a nepřichází ani jedna odpověď. To ale není problém, mám rád Lynchovy filmy a hlavně seriál Twin Peaks, takže chápu, že sovy nejsou, čím se zdají být.(1.2.2017)

• Laxik

Nemám ponětí, co jsem právě viděl, ale dám si záležet, abych na to v příštích pár hodinách přišel skrze starý dobrý binge watching.(6.8.2017)