Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(12)

Recenze (5)

Víteček 

všechny recenze uživatele

Na mě asi až příliš divné. Banda nesmírně nesympatických postav z úplného dna londýnské spodiny a žádná z nich si mě nedokázala získat. Je tam pár slušnějších momentů, ale jako celek to na mě bylo nedostatečně vtipné. Spíše cringe a ne tak, že bych to docenil, jako v The Office. ()

Mishqo 

všechny recenze uživatele

75-80% ... Neuveriteľne ujebaná vec. Keď máte nadhľad a radi sa ujebaváte aj na sprostostiach tak potom neváhajte. Úžasné kombo postáv. Príbeh 24-ročnej panny na ceste za prelomením svojho panenstva. ()

Reklama

alexwill 

všechny recenze uživatele

Souhlasim! I když je to dost debilní výraz, je to ujebané až na půdu. Je to zvrácenost, která neosloví každého. Ale dovolim si říct, že má slušnej říz. ()

Loooki 

všechny recenze uživatele

2 série málo na toto! ešte keby som mal možnosť vidieť originál hru z ktorej vznikol seriál :/ Hodnotené po finále seriálu. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

1. série. Příjemnej funny seriál, který dáte pro pobavení klidně za jedno odpoledne. Humor je fakt šílenej a nevhodnej, ale tím víc je to přitažlivý. Michaela Cole je vtipná postavička už sama o sobě a její příhody fakt nevymyslíš. Někdy je to ale trošičku sušší tím, že je to britská dílna, ale i tak vám to příjemně vymyje mozek a budete mít hned lepší náladu. 2. série Tak tady už ta suchost platí trošičku víc. Epizody teď častěji jen tak vyšumí a není to tak kulervoucí jako v první sérii, ale pořád fajn sranda a ráda na tenhle seriál ještě pořád vzpomínám. Michaelina postava mi bude chybět. Say my vulva! ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Danielle Walters (Candice) byla při natáčení druhé série těhotná, kvůli čemuž nosí po většinu série mikiny a oversized oblečení, aby tento fakt nepostřehli diváci. (hansel97)

Reklama

Reklama