Život je večírek

• USA Life of the Party (více)

Čerstvě rozvedená čtyřicátnice Deanna se po 23 letech manželství rozhodne konečně získat titul a nastoupí na vysokou školu, kde studuje její dcera... Melissa McCarthyová je scénáristkou, producentkou i hlavní hvězdou této komedie o návratu do školních lavic. Když ji manžel nečekaně opustí, dlouholetá oddaná hospodyňka Deanna (McCarthyová) se místo smutku zaměří na vlastní sebezdokonalení a rozhodne se vrátit zpátky na vysokou školu. A tak skončí ve stejné třídě jako její dcera, která však matčino nadšení příliš nesdílí. Zatímco se bezhlavě vrhá vstříc studentskému životu, stále uvolněnější Deanna – nyní Dee Rock – se oddává svobodě, zábavě a užívá si se členy studentského bratrstva po svém. Nakonec se jí v posledním ročníku navzdory všem očekáváním podaří najít své pravé já! (HBO Europe)

iXtr3m3

Slušná komédia s dobrou Melissou McCarthy, síce nie tak dobrá ako Spy, ale dobrá. Uletená, zvláštna, nie moc úchylná alebo nechutná, taká akurát. ()

Bozvav

Docela zábavná komedie, kde sice místy humor poněkud skřípal, některé scény byly lehce trapné, ale jako celek dobré. Připočteme li výborný casting, jisté poselství, které si s snímek v sobě nese, tak jde o dobrou podívanou. Za mne 65%. ()

BOURQUE

Klasický príbeh z (USA) univerzitného prostredia. M. McCarthy teraz menej vtipná. Dobrých hlášok tu je, ako aj pár scén, ktoré vám vyčaria úsmev na tvár. No je ich tu fakt málo. Nevyužitý potenciál. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Olík

Překvapivě relativně pohodová záležitost. Čekal jsem větší tlak na zuby pily…..však známe Bena Falconea a Melissu McCarthy. V případě této maminy na vysoké si však nekorektnost podává ruku s klidnými pasážemi. Bavila mne Melissa, bavili mne její kamarádky (ať už ty stejného data početí nebo ty o generaci mladší), bavila mne zápletka (byť šlo o jedno velké klišé). Jednoduché, ale příjemné. ()

Gaia.M

Mně se to moc líbilo. Jsou tam scény, kdy jsem se smála nahlas, a to je co říct. Dokonce tam jsou scény, kdy jsem si poplakala, ale já brečím snad u všeho, takže to nic moc neznamená. Líbilo se mi to. Asi je to tím, že čím jsem starší, tím víc se dokážu vžít do Deanny, což je teda hrozný, ale je to tak, nikdo nemládneme. Snímek má nic moc hodnocení, ale budu se opakovat, mně se to moc líbilo a ráda si film kdykoliv pustím znovu. ()

dalziel

Zopar usmevnych momentov to áno,ale žiedne rehoty sa nekonali.Akoby manželom Falcone-McCarthyovím už dochádzal dych.Pobavil ma Sephen Root čo by Deannin otec.a jej spolubývajúca na izbe.To boli super pošuci. ()

Vabr

Po Šéfce jsem se musel okamžitě podívat i na další komedii, kde Melissa McCarthy hraje! Čekal jsem další povedenou komedii, bohužel zde hrála Melissa né moc vtipnou mámu. Sice tu pár vtipů bylo, ale byl jsem celkem zklamanej. Kdyby hrála ve stylu Šéfky nebo Tammy, tak by to bylo o dost lepší. Ani ostatní postavy tak vtipný nejsou. Nápad byl nevyužitý. Mělo to být víc sprostý a s přehnanýma vtipama. Dalo se na to dívat, ale vcelku to byl jen nadprůměr. VYHODNOCENÍ: MŮJ BRÁCHA: ,,COŽE?! KRISTÝNA AGILLERA NENÍ VYMEŠLENÁ?!'' ON SI OPRAVDU MYSLEL, ŽE JE TA POSTAVA VYMYŠLENA XD ()

Polnoch

Akékoľvek trápne komédie zhliadnem v telke tak majú aspoň pár momentov kde sa zasmejem. Pri tomto filme som sa nezasmial ani raz, každý pokus o vtip bol neskutočne trápny a nasilu :/ Dávam jednu hviezdičku za námet. ()

Godhaj

,,I am screaming about ham! I can’t help it!“ Když Melissa nevříská sprosté a zlé vtipy, dokáže hezky a docela pěkně hrát. Tento film je klasická komedie založená na generačním rozdílu a to v prostředí univerzity. Vtípky sedí, Melissa zvládá zahrát jak potřeštěnou matku, tak i emocionální momenty. Jedno přitom střídá druhé aniž by se navzájem nějak rušilo. Příběh je primitivní, odlehčený, což beru jako klad. Některé pasáže, jako např. taneční nebo destrukční mě vysloveně nebavily, ale jinak jsem si většinu filmu docela užíval. Obsazení je milé a sympatické, hlavně parta holek je fajn a klidně bych se na ně podíval v nějakém dalším filmu. ()

marek29

Zpočátku těžko uchopitelná věc.. Rozumějte popisek láká film typu Prcičky a vy vidíte, že s ne úplně sexy čtyřicátnicí to asi nepůjde. A tak nějak celý film čekáte, kdy to dostane kopanec. Tady bych vyzdvihl scénu přibližně za polovinou filmu, kdy kousek po sexu v knihovně přijde scéna s večeří, na níž se vyjasní rodinné vztahy.. :D Takhle sem nebyl pobavenej u komedie hodně dlouho, jako právě v ten moment. Nicméně! Jde o světlou chvilku v jinak nepříliš chlámavém filmu.. Do letadla asi dobrý. Chce působit i na morální hodnoty, ale sousto si u mě jako kritika ukousl příliš velké. Dávám průměr, protože jsem se průměrné bavil. Asi lepší než čumět do zdi, ale pokud při tom čumění můžete na někom hopsat, neváhejte :D To stejné pokud na zdi je nějaký hezký obraz. Tento film jen jako výplň velmi pustého prázdna prosím. ()

riza-do

Mohla to být zase jedna z těch lepších univerzitních komedií. Ale není, ne kvůli zápletce, ne kvůli vtipům, ale protože Melissa McCarthy je tentokrát tak špatná jako pravopis ARI50, který zřejmě zahodil i tu poslední šanci, aby se naučil náš jazyk. Přitom víme, že Melissa hrát uvěřitelné postavy umí, jen ne tentokrát; je jí až přespříliš. ()

somme

Na jednu stranu nuda, ale par momentu fakt pobavi. Vicemene vse kolem Jacka (a ano tim narazim hlavne na scenu v restauraci), neco mezi 2-3* ()

Kaylar

Návrat dospěláka do studentských lavic a prožívání studentského života a všech jeho slastí i strastí je tématika pro film vděčná a věčná - obzvláště v sobě obsahuje a přináší komediální momenty a pokud se to vše nepřežene do absurdních situací, film se může povést. V tomhle snímku se většinu momentů podařilo víceméně zdárně ukočírovat a tak i když je film typicky americký, neměl by být v rámci žánru komedie pro diváka zklamáním. ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny