Epizody(54)
-
Episode 31 (E31)
-
Episode 32 (E32)
-
Episode 33 (E33)
-
Episode 34 (E34)
-
Episode 35 (E35)
-
Episode 36 (E36)
-
Episode 37 (E37)
-
Episode 38 (E38)
-
Episode 39 (E39)
-
Episode 40 (E40)
-
Episode 41 (E41)
-
Episode 42 (E42)
-
Episode 43 (E43)
-
Episode 44 (E44)
-
Episode 45 (E45)
-
Episode 46 (E46)
-
Episode 47 (E47)
-
Episode 48 (E48)
-
Episode 49 (E49)
-
Episode 50 (E50)
-
Episode 51 (E51)
-
Episode 52 (E52)
-
Episode 53 (E53)
-
Episode 54 (E54)
Hrají
Dong-geon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Yeougaksibyeol (2018) (seriál)
Yoon-hee Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)
In-pyo Cha
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Di dei (2015) (seriál)
Mi-ran Ra
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Won-yeong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Woo Hyeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Práva (2021) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Se-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Goo Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Taxi Driver (2021) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Yeong-ae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Hyeon-kyeong Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Rozhlasová romance (2018) (seriál)
Ye-jin Pyo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Taxi Driver (2021) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Seung-hyeon Ji
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Kyeong-soon Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Yeong-gyoo Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Jae-yee Goo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sarangbi (2012) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Joon-geum Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Shi-eun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Seong-gook Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jangnanseureon kiseu (2010) (seriál)
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Beom-ho Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
Hieoro (2009) (seriál)
Ji-na Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)