Komentáře uživatelů k filmu (133)

 • malylada
  odpad!

  Tak první adept na nejhorší film roku v české kino distribuci. Přehlídka nevkusu, nepovedené reklamy na x značek a moravskoslezský kraj za neustálého doprovodu béčkové hudby. Zápletka prakticky žádná není, pouze se jedná o nahodilý slepenec scének, které nejsou vůbec vtipné a jediným pozitivem byly snad svlečené dívky. Herecké výkony až amatérské, hlavně v podání hlavních hrdinu a opravdu se divím Martinu Dejdarovi. Asi po čtyřiceti minutách jsem se koukal na hodinky a ošíval v sedačce kina. Nechápu, jak si někdo dovolí dostat do kina něco takového a chce za to zaplatit.......1/10(14.3.2017)

 • Dodge-I
  *

  Slataninu tohoto typu nezachrani ani velke hvezdy... Smutna ztrata casu - po vsech strankach... Tak jedna hvezda za tu trochu nostalgie.(29.1.2018)

 • marcg
  *

  Jedna * za krásné exteriéry Jablunkovska.(29.1.2018)

 • TragyCZ
  odpad!

  Větší blbost jsem opravdu dlouho neviděl... Scénář je děravej jak cedník, scény nesmyslně a bez návaznosti přeskakujou z jedný na druhou a jediný čím chtěli filmaři asi zaujmout jsou polonahý holky. Ani jednou jsem se u tohoto filmu upřímně nezasmál a jelikož jsem sám hudebník, tak mi přišlo celkem ubohý, když jsem viděl, jak v některejch scénách ti "muzzikanti" vůbec nehráli co měli a tím pádem to vůbec nesedělo k těm písničkám. Prostě totálně prvoplánovej film, kterej bohužel dopadnul opravdu zle... Já tam hrát byť jen malou roli tak se stydim.(29.1.2018)

 • dr.Queen
  odpad!

  Rapoš by měl vrátit výuční list(1.2.2018)

 • farinelli77
  odpad!

  TOI TOI TOI, je to boj, když amatéři dělaj, na co nemaj!!! Vic než hodina se vydržet opravdu nedá! Pan Šiška je velmi ambiciózní, ale měl by se spíš držet svého kopyta! Pokud to mělo být pokračování České sody, tak dávám hvězdu, jinak totální odpad patřící do Toiky.(3.2.2018)

 • Franki69
  odpad!

  Nedám ani jednu hvězdu! Tohle nebyl film!! Šlo by z toho sestříhat záběry na přírodní scenérie do televizních přestávek nebo jako propag klip na festival cestovního ruchu. Ale jinak je strašná kokotina! Kdysi jsem za nejhorší film považoval Svatbu upírů, který nepřekonaly ani Decibely lásky. Ale tenhle film, to je reálné a hmatatelné DNO české Kinematografie.(11.2.2018)

 • AlesKrc1
  odpad!

  Viděl jsem hodně .... od Sharktopuse až po Žraločí tornádo 3 ,ale toto těmto uměleckým dílům nesahá ani po paty :) Vážně co je na tom dobrého ??? Asi tak kamera,Jarek Nohavica a to je vše ..... Děj totálně zmaten (nebo mi to uniklo),neboť jsem se při vší té kráse na polonahé dorostenky zapoměl soustředit.Dialogy mají lepší i ochotníci v jejich hrách a herecký koncert pana Šišky mi připomíná jeho moderování hitů na Šlágru ..... Ovšem korunu všemu dodává závěrečná epochální pecka v podání Dejdara (ten bere všechno v poslední době) a hitmakerů Duo Jamaha.... Kdo se chce podívat na rajcovní holčiny tak jo ,ale to už jsou myslím i kvalitnější filmy pro dospělé(13.2.2018)

 • Mistr119
  *

  Dávám hvězdičku za zvuk elektrické kytary a za některé texty Jarka Nohavici... Jinak byl film neskutečný brak plný nesmyslů... :/ Při dojemném konci s koncertem bych dal hvězdu i druhou, ale pokazil to konec druhý s Dejdarem... :-/(13.2.2018)

 • yelowangel
  ****

  Asi jsem jedna z mála ale mě se film celkově líbil. Ano, je přeplácaný, dialogy umělé, o dabingu radši ani nemluvím, ale příběh je chytlavý a když se člověk prokouše všemi těmi odbočkami a zůstane hlavní nit, která má v sobě neskutečný smutek a nostalgii. Po dlouhý době jsem si zase pobrečela.(8.3.2018)

 • pallok
  ***

  Film je za jednu hviezdu, druhá za Nohavicu, tretia hviezdička je pre Cmoríka. Ináč pomerne jednoduchý príbeh podaný zložitým spôsobom, režisér si urobil radosť, bohužiaľ na úkor nás ostatných. Prekvapko pre mňa - relatívne kvalitná aj keď neoriginálna muzzika.(9.3.2018)

 • Namefar
  odpad!

  Ahoj Beskydy, konečně zase doma, když to řeknu já je to pravda. To byla chujovina, bez nápadu....(6.11.2018)

 • bettyragy
  ***

  Od tohoto filmu jsem opravdu nic neočekávala, nakonec to bylo celkem fajn. Taková oddychovka s pěknými písničkami, děj filmu nic moc, ale oceňuji krásnou přírodu a výkony některých herců, kteří potěšili.(26.12.2018)

1 3 4 5 6 7 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace