• malylada

Tak první adept na nejhorší film roku v české kino distribuci. Přehlídka nevkusu, nepovedené reklamy na x značek a moravskoslezský kraj za neustálého doprovodu béčkové hudby. Zápletka prakticky žádná není, pouze se jedná o nahodilý slepenec scének, které nejsou vůbec vtipné a jediným pozitivem byly snad svlečené dívky. Herecké výkony až amatérské, hlavně v podání hlavních hrdinu a opravdu se divím Martinu Dejdarovi. Asi po čtyřiceti minutách jsem se koukal na hodinky a ošíval v sedačce kina. Nechápu, jak si někdo dovolí dostat do kina něco takového a chce za to zaplatit.......1/10(14.3.2017)

• dr.Queen

Rapoš by měl vrátit výuční list(1.2.2018)

• farinelli77

TOI TOI TOI, je to boj, když amatéři dělaj, na co nemaj!!! Vic než hodina se vydržet opravdu nedá! Pan Šiška je velmi ambiciózní, ale měl by se spíš držet svého kopyta! Pokud to mělo být pokračování České sody, tak dávám hvězdu, jinak totální odpad patřící do Toiky.(3.2.2018)

• Franki69

Nedám ani jednu hvězdu! Tohle nebyl film!! Šlo by z toho sestříhat záběry na přírodní scenérie do televizních přestávek nebo jako propag klip na festival cestovního ruchu. Ale jinak je strašná kokotina! Kdysi jsem za nejhorší film považoval Svatbu upírů, který nepřekonaly ani Decibely lásky. Ale tenhle film, to je reálné a hmatatelné DNO české Kinematografie.(11.2.2018)

• AlesKrc1

Viděl jsem hodně .... od Sharktopuse až po Žraločí tornádo 3 ,ale toto těmto uměleckým dílům nesahá ani po paty :) Vážně co je na tom dobrého ??? Asi tak kamera,Jarek Nohavica a to je vše ..... Děj totálně zmaten (nebo mi to uniklo),neboť jsem se při vší té kráse na polonahé dorostenky zapoměl soustředit.Dialogy mají lepší i ochotníci v jejich hrách a herecký koncert pana Šišky mi připomíná jeho moderování hitů na Šlágru ..... Ovšem korunu všemu dodává závěrečná epochální pecka v podání Dejdara (ten bere všechno v poslední době) a hitmakerů Duo Jamaha.... Kdo se chce podívat na rajcovní holčiny tak jo ,ale to už jsou myslím i kvalitnější filmy pro dospělé(13.2.2018)

• Mistr119

Dávám hvězdičku za zvuk elektrické kytary a za některé texty Jarka Nohavici... Jinak byl film neskutečný brak plný nesmyslů... :/ Při dojemném konci s koncertem bych dal hvězdu i druhou, ale pokazil to konec druhý s Dejdarem... :-/(13.2.2018)

Asi jsem jedna z mála ale mě se film celkově líbil. Ano, je přeplácaný, dialogy umělé, o dabingu radši ani nemluvím, ale příběh je chytlavý a když se člověk prokouše všemi těmi odbočkami a zůstane hlavní nit, která má v sobě neskutečný smutek a nostalgii. Po dlouhý době jsem si zase pobrečela.(8.3.2018)

Film je za jednu hviezdu, druhá za Nohavicu, tretia hviezdička je pre Cmoríka. Ináč pomerne jednoduchý príbeh podaný zložitým spôsobom, režisér si urobil radosť, bohužiaľ na úkor nás ostatných. Prekvapko pre mňa - relatívne kvalitná aj keď neoriginálna muzzika.(9.3.2018)

1 3 4 5 6 7 následující >>