Loganovi parťáci

• Austrálie

• Belgie

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2017, 118 min

Tohle byla šleha! Po první pomalejší polovině se rozjel pořádnej závod. Film plnej buranskýho akcentu a těhle blbejch, pobožnejch lidí z US. Channing Tatum a Adam Driver byli skvělí. Daniel Craig mě se solenejma vejcema bavil ještě o něco více. Docela slušnej skok z Bonda na roli magora s vyperoxidovanou hlavou. Nejvíc mě ale dostalo, jak se Soderberghovi povedlo oklamat diváka svým důvtipem. Víceméně se jednalo o další parťáky, tentokrát Loganovy..(26.11.2017)

• Mikecat

No mne sa to vonkoncom nepacilo. Cele to bolo strasne spomalene, aj ked namet bol dobry. Neviem ci to je Channing Tatum-om, ten pokazi kazdy film, v ktorom hra, ale zapletka dobra, pribeh ako tak, no Humoru tu nebolo ani za náprstok, Jedina hviezdicka tu je Craig, cudujem sa mu, že sa dal do niečoho takeho smradlaveho namočiť. Nezmysleny jednoruky barman, nezmyslena lupez, keby aspon ten lup zhorel alebo tak nieco, no velke sklamanie.(11.12.2017)

Upřímně jsem od tohoto snímku čekal, že to bude větší jízda ať už po stránce loupeže, tak i po té komediální, která sice splodila pár vtipných momentů, ale prostě to nestačilo na mé očekávání. Jako k zahození tenhle film rozhodně není, koneckonců tu můžeme vidět spoustu dobrých herců nebo podle mě povedený hudební podkres, který dokázal navodit tu specifickou atmosféru té jižanské, venkovské Ameriky. Ale i přes toto u mě stále převažují smíšené pocity a tak za sebe hodnotím 55%.(15.12.2017)

Skvělé obsazení na jedné straně a průměrný děj na druhé. U tohoto filmu jsem ani nevěděl, zda chce Steven Soderbergh vyprávět smysluplný příběh nebo chce čistě natočit jen komedii. Protože mu nejde ani jedno a výsledek je jakýsi kočkopes, kdy vlastně ani nevíte, co sledujete. Je tu pár světlých okamžiků při krádeži peněz, ale scén, u kterých jsem se upřímně zasmál, je opravdu málo. Rozhodně víc šlo vymáčknout z plánování krádeže či útěku vězení, ale vše je nám servírováno hrozně povrchně a zrychleně. Dost mi to připomíná film „Loupež ve velkém stylu“, která se snažila o něco podobného, a výsledek byl taky takový nemastný neslaný. Jako v tomto případě Herci hrají, co můžou, a většina z nich jsou famózní. Jen tomu filmu chybí větší péče, tah na bránu a lepší důraz na vtip.(8.1.2018)

Dost vtipná divnost. Rednecká loupež pod taktovkou v tomto žánru mimořádně zkušeného Stevena Soderbergha dopadla velmi dobře. Největším problémem Logan Lucky je fakt, že jde o film, který má nutně předepsanou žánrovou kostru, do které se musí chtě nechtě vejít, s čímž ale zejména v poslední třetině pracuje velmi chytře. Tatum si odehraje svoje, Adam Driver je vážně skvělej a to jeho záporný civilní zakřiknutý herectví hrozně žeru. Ovšem Daniel Craig se po více než dekádě, kdy trénoval především vážný Bondův výraz konečně odvázal a stojí to sakra za to. Vynikající oddechovka, která se dá jen a jen doporučit.(18.1.2018)

• Saxos

Ani kočka, ani pes. Dva amícký vesničani, jeden bez ruky, druhý Pajda, jeden tupoň v krimu, k tomu ještě víc pošahaný bráchové. Vymyšlená krádež století pomocí trubek, vězeňská vzpoura, hloupé FBI, humor, a všichni žili šťastně až do smrti. Moc to nefungovalo.(22.1.2018)

Velmi bezva film s promyšlenou zápletkou a překvapivými zvraty, velmi a mile mě tento snímek překvapil!!(25.1.2018)

Jednoznačně plnej kotel. Vtipná krimi komedie. Miluju tyhle kulisy jižanskýho americkýho vidlákova. Adam Driver po ultranepovedeným KyloRenovi si mě získal.(17.2.2018)

Samozrejme, má to svoje chybičky. Rodinná situácia okolo Channinga je úplne jalová, film sa niekedy až moc snaží tváriť cool a premyslene, pričom je to jedna z daľších organizačných štruktúr komplikovanej lúpeže, pri ktorej je nevyhnutné mať plán a ľudí, ktorí sa toho podujmú. Posledných 30 minút, keď sa začína vyšetrovanie, tak aj napriek tomu vieme, že to nezostane pri tom, že tie peniaze zostanú v nejakom aute pri benzínke. A konečné odhalenie poslednej postavy v bare staromódne. Ale napriek tomu je to prvotriedna zábava. Nikdo nedokáže skĺbiť toľko známych tvári a dať im tak skvelé postavy, ako Soderbergh. Vďaka tomu to aj pôsobí, že film má hlavu aj pätu a nie je iba zločinoch a ich následkoch.(1.4.2018)

Zábavný film zo sympatickými hercami, ktorý vie pekne skĺbiť komédiu s krimi. Koniec, kde sa všetko vysvetľuje je super. Bavil som sa.(16.4.2018)

Film v zásadě nemá nějakou zásadní chybu. Jen je to hrozná nuda. Bez většího konfliktu, překážek, bez vyhrocení. Umělý hollywoodský produkt přesně podle šablony bez duše.(17.7.2018)

Bohužel strašně zdlouhavá stopáž snímku opravdu ubližuje. Dávám 3* za herecké výkony, ale Dannyho parťáky od toho nečekejte...(7.9.2017)

Dost mě to nudilo, ale týdny jsem na ten film nemohla přestat myslet (v dobrém)? Edit: Čím víc nad tím filmem přemýšlím, tím víc se mi líbil. :O(1.11.2017)

Celkem příjemný film. Channning i Daniel jsou skvělý a kupodivu mi tady seděl i Darth Vader junior, kterého jsem v nových Star wars moc nemusel. Sice to, jak do detailu odtušili, jak bude celá situace dopředu probíhat bylo hoooodně přehnané nato, že to jsou jen dva kluci z "ulice", ale pokud se v tom nebudu šťourat, tak se film dá opravdu užít.(17.11.2017)

• kaller

Utahané... a navzdory několika opravdu pěkným nápadům je tahle balíkovská verze Dannyho parťáků spíše jen promrhaným potenciálem.(20.11.2017)

/ AKCE ---/ VTIP */ NAPĚTÍ * / PŘÍBĚH *** / (+) příjemně natočený, taková oddychovka, DANIEL CRAIG byl super (-) moc jsem se nenasmál, film se musí brát s velkým nadhledem - pač tak nereálná loupež se jen tak nevidí(21.11.2017)

65%(21.11.2017)

Bezvadná oddychovka(23.11.2017)

• MotMotkovich

Proč jet rovně, když můžu 100x zahnout doleva a doprava a tak celou tuhle šou natáhnout. Asi tak bych tento překombinovaný nudný počin zhodnotil.(26.11.2017)

Kvalitna kriminalna komedia na ake sme si u Soderbergha zvykli.Nechybaju absurdne sceny a postavy luzrov,väznov a kolotočovych zabavačov ktory sa spolu chystaju na originalnu lupež.Pochvalit treba aj soundtrack Davida Holmesa a hercov ktory si svoje role luzrov a buranov uživaju.Film ma velmi dobre tempo a niekolko vtipnch scen.Vydarena zlodejska komedia s sympatickymi postavami ktorym divak fandi..(27.11.2017)