Dva z předchozích obyvatel domu radí Harmonovým s výzdobou. (Disney+)

Trevor

Epizóda, ako inak začína návratom do minulosti a predstaví nám ďalšie dve postavy a obete domu, párik homosexuálov, z ktorých je jeden dizajnérom. Benovi a Vivien navrhne agentka, aby dom skrášlili, ak ho chcú predať a najali si dizajnéra, takže hneď je jasné, kto ním bude. Postihnuté dievča Eddie sa chystá na halloweensku noc a s vizážov jej pomáha Violet. Pri slovnej potyčke Vivien s dizajnérom a jeho priateľom Vivien skončí v nemocnici a po návrate domov nemôžu nájsť dcéru, aj keď Violet vraveli, aby nikomu neotvárala. Skvelý, no jasný záver s príchodom Hayden epizóde na úrovni pridal a celý seriál začína naberať na obrátkach, aj keď úvody sú už pomerne stereotypné. ()

ALIENka_

Pořád víc psycho, což se mi nejvíc líbí, neznám seriál, kterej by byl takhle psycho. Ne, že bych se bála, za celý 4 díly jsem se lekla jenom jednou, ale to vůbec nevadí, protože tohle je prostě psycho. Skvělý zvraty, skvělý postavy a šílenej chlápek se spálenou hlavou, co udělá všechno 1000 doláčů je prostě skvělej. No doufám, že to takhle bude pokračovat i dál a tvůrci nevyčerpali svojí představivost, protože ji maj sakra velkou. :D ()

Evee04

****Obsahuje spoilery****!Halloween čast!Táto čast začína podhladom do minulosti na predchádzajúcich majitelov domu,homosexuálov Chada a Patricka ktorí boli napadnutý a zavražedný chlapom v latexovom obleku.Následne v prítomnosti sa snaží Vivien dodat domu to správne aby sa im dol podarilo predat.Zatial Tate povie Violet o zakladatelovi domu ktorí mal dieta,a to dieta bolo unesené a rozporcované,čím zošalel a dieta sa snažil zošit dokopy.Po tom ako je Vivien a Ben preč začne na dvere mlátit Larry a žiadat peniaze po Benovi,no doma je len Violet.___95% ()

Sany33

Príbeh: Máme tu Halloween a to je doba kedy sa svety živých a mŕtvych môžu prepojiť. Na to aby sa dal dom predať potrebujú jeho nový majitelia pomoc dizajnérov. Nikto im ale nepovie, že už v dome pred tým bývali a čo ich postihlo. Susedkinu dcéru zrazí auto. Spálený záhadný muž si príde pýtať peniaze za mlčanie. A v neposlednej rade zazvoní na verande aj mŕtva milenka s úsmevom na perách. Prevedenie: Začína sa to trocha telenovelovatieť ale nakoľko som bol na tomto žánri odchovaný až tak moc mi to neprekáža. Čo mi ale prekáža, je absurdné chovanie otca rodiny ale to je asi v hororoch na jedno kopyto, že sa hlavný hrdinovia začnú chovať iracionálne. Inak všetko super. 87% ()

Časové pásmo bylo změněno