Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

Seriál velmi slušně začal, ale od páté do osmé epizody se podivně zvrhl, vytratil se z něj dobrý humor, začalo se troškařit, a abych se přiznal, při delších dílech bych se na něj už asi nevydržel dívat. Poslední dvě části byly opět o něco lepší, ale na první čtyři epizody se kvalitou nedotáhly. Kritika poměrů v českém fotbale je rozhodně na místě, právě u ní jsem se bavil nejvíc, pak jí, bohužel, začalo ubývat, byla nahrazena fekálním humorem a bylo po zábavě.(3.2.2018)

Po první epizodě bych řekl, že asi nepůjde o oblíbený seriál našich fotbalistů, i když je možné, že je Lavi typickým vzorkem extrahovaným ( to jako vytaženým) z českých fotbalových vod ( a já si myslím, že je), a pak se dá očekávat, že si naši fotbalisté seriál naopak zamilují.(3.2.2018)

Druhá epizoda mě pobavila ještě víc, protože kvalitního fotbalistu dělají hlavně účes, skandály a kérky, jen mě překvapila absence švabachu na předloktí, to tvůrcům nějak uklouzlo. Laviho sžívání se s novým kolektivem bylo ovšem příkladné a inspirativní, jen tak dál. "Nemusíte mi vykat." // "Kováky, jo? To ještě existuje?"(3.2.2018)

Tentokrát jsem hvězdičku ubral, měl jsem pocit, že se děj příliš nikam nepohnul, fyzické testy byly sice skvělé, ale jinak byla většina scén podobných těm, které jsem už viděl v obou předchozích epizodách. Navíc tvůrci nepokrytě vykrádají Pepíka Hnátka, jenže Miroslav Krobot byl ve své roli přirozenější a drsnější.(3.2.2018)

Zjistil jsem, že mě tak trochu štve, když jsou titulky skoro delší, než celá epizoda. Vyprávění o prohýřené noci mě každopádně bavilo a Lavi je stejně bystrý jako tento dubový stůl ( "Pane kapitáne, někdo klepe."). Jardovi jsem to jeho zoufalství v závěru neměl problém věřit. "Kontakt tam byl!" // "Byla jsem tam včera celou dobu s tebou, ty debile!"(3.2.2018)

Ještě pořád za tři, ale jsou výrazně slabší. Byl to teprve pátý díl, ale mám neodbytný pocit, že i při takhle krátkých epizodách docházejí tvůrcům nápady. Jestli budou v tomto sestupném tempu pokračovat, skončí závěrečná epizoda v odpadu! Budu doufat, že se ještě vzchopí a nebude to jen ztráta času.(3.2.2018)

• Charita (E06) (epizoda) (2017)

Hmmm, tak nám kvalita nadále klesá, už to vzdal i Jakub Prachař, který mě tu fakt bavil a angažování Tomáše Řepky pro mě nic nezachránilo. Upřímně, nebýt toho vozíčkáře, neměl bych se pořádně čemu zasmát. "Sorry, kámo, kdybys jenom mohl cejtit, jak to bolí."(3.2.2018)

• Máma (E07) (epizoda) (2017)

No jo, seriál nám nabral pěknou rychlost. Ani nevím, co k této epizodě napsat, snad jen to, že by se scénář i použitý styl humoru dozajista líbil i Mistru Troškovi. Pro mě to bylo docela utrpení, byl jsem fakt rád, že nebylo delší.(3.2.2018)

• Beďar (E08) (epizoda) (2017)

V osmé epizodě jsem se sice neměl čemu zasmát, ale vzhledem k tomu, že nedošlo na takové stupidity jako v předchozím dílu, jednu hvězdičku jsem vydoloval.(3.2.2018)

K mému nezměrnému překvapení jsem se u seriálu po čase opět zasmál. A to jsem si po úvodní scéně myslel, že si znovu zaodpaduji. Že by šli tvůrci do sebe a začali se zase o něco snažit? Škoda, že na ten nápad přišli tak pozdě. "To zní logisticky, ne?" // "Ty debile, dyť to je moje ségra!"(3.2.2018)

Závěrečnou epizodu otevřela stejně jako předchozí díl odpadová scéna, ale po titulcích se vše srovnalo a výsledek byl maličko nad průměr. Každopádně jsem rád, že seriál skončil, protože by se od případných dalších epizod asi nedalo očekávat příliš pozitivního.(3.2.2018)