Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

 • Vyšehrad (TV seriál) (2016)
  ***

  Seriál velmi slušně začal, ale od páté do osmé epizody se podivně zvrhl, vytratil se z něj dobrý humor, začalo se troškařit, a abych se přiznal, při delších dílech bych se na něj už asi nevydržel dívat. Poslední dvě části byly opět o něco lepší, ale na první čtyři epizody se kvalitou nedotáhly. Kritika poměrů v českém fotbale je rozhodně na místě, právě u ní jsem se bavil nejvíc, pak jí, bohužel, začalo ubývat, byla nahrazena fekálním humorem a bylo po zábavě.(3.2.2018)

 • Rovina (E01) (epizoda) (2016)
  ****

  Po první epizodě bych řekl, že asi nepůjde o oblíbený seriál našich fotbalistů, i když je možné, že je Lavi typickým vzorkem extrahovaným ( to jako vytaženým) z českých fotbalových vod ( a já si myslím, že je), a pak se dá očekávat, že si naši fotbalisté seriál naopak zamilují.(3.2.2018)

 • Zápisné (E02) (epizoda) (2016)
  ****

  Druhá epizoda mě pobavila ještě víc, protože kvalitního fotbalistu dělají hlavně účes, skandály a kérky, jen mě překvapila absence švabachu na předloktí, to tvůrcům nějak uklouzlo. Laviho sžívání se s novým kolektivem bylo ovšem příkladné a inspirativní, jen tak dál. "Nemusíte mi vykat." // "Kováky, jo? To ještě existuje?"(3.2.2018)

 • Roman (E03) (epizoda) (2016)
  ***

  Tentokrát jsem hvězdičku ubral, měl jsem pocit, že se děj příliš nikam nepohnul, fyzické testy byly sice skvělé, ale jinak byla většina scén podobných těm, které jsem už viděl v obou předchozích epizodách. Navíc tvůrci nepokrytě vykrádají Pepíka Hnátka, jenže Miroslav Krobot byl ve své roli přirozenější a drsnější.(3.2.2018)

 • Kabelka (E04) (epizoda) (2016)
  ***

  Zjistil jsem, že mě tak trochu štve, když jsou titulky skoro delší, než celá epizoda. Vyprávění o prohýřené noci mě každopádně bavilo a Lavi je stejně bystrý jako tento dubový stůl ( "Pane kapitáne, někdo klepe."). Jardovi jsem to jeho zoufalství v závěru neměl problém věřit. "Kontakt tam byl!" // "Byla jsem tam včera celou dobu s tebou, ty debile!"(3.2.2018)

 • Škodovka (E05) (epizoda) (2017)
  ***

  Ještě pořád za tři, ale jsou výrazně slabší. Byl to teprve pátý díl, ale mám neodbytný pocit, že i při takhle krátkých epizodách docházejí tvůrcům nápady. Jestli budou v tomto sestupném tempu pokračovat, skončí závěrečná epizoda v odpadu! Budu doufat, že se ještě vzchopí a nebude to jen ztráta času.(3.2.2018)

 • Charita (E06) (epizoda) (2017)
  **

  Hmmm, tak nám kvalita nadále klesá, už to vzdal i Jakub Prachař, který mě tu fakt bavil a angažování Tomáše Řepky pro mě nic nezachránilo. Upřímně, nebýt toho vozíčkáře, neměl bych se pořádně čemu zasmát. "Sorry, kámo, kdybys jenom mohl cejtit, jak to bolí."(3.2.2018)

 • Máma (E07) (epizoda) (2017)
  odpad!

  No jo, seriál nám nabral pěknou rychlost. Ani nevím, co k této epizodě napsat, snad jen to, že by se scénář i použitý styl humoru dozajista líbil i Mistru Troškovi. Pro mě to bylo docela utrpení, byl jsem fakt rád, že nebylo delší.(3.2.2018)

 • Beďar (E08) (epizoda) (2017)
  *

  V osmé epizodě jsem se sice neměl čemu zasmát, ale vzhledem k tomu, že nedošlo na takové stupidity jako v předchozím dílu, jednu hvězdičku jsem vydoloval.(3.2.2018)

 • Zázemí (E09) (epizoda) (2017)
  ***

  K mému nezměrnému překvapení jsem se u seriálu po čase opět zasmál. A to jsem si po úvodní scéně myslel, že si znovu zaodpaduji. Že by šli tvůrci do sebe a začali se zase o něco snažit? Škoda, že na ten nápad přišli tak pozdě. "To zní logisticky, ne?" // "Ty debile, dyť to je moje ségra!"(3.2.2018)

 • Zápas (E10) (epizoda) (2017)
  ***

  Závěrečnou epizodu otevřela stejně jako předchozí díl odpadová scéna, ale po titulcích se vše srovnalo a výsledek byl maličko nad průměr. Každopádně jsem rád, že seriál skončil, protože by se od případných dalších epizod asi nedalo očekávat příliš pozitivního.(3.2.2018)