"Na Vyšehrad ti z vysoka seru vole!" Řezal jsem se smíchy jako už dlouho ne. Jakub Štáfek v roli přeplacených, začínajících fotbalových hvězd, kterým záleží hlavně na tom jakou komedii mají na hlavě, kolik peněz na účtě, a na počtu slečen v posteli. Pobaví i Jakub Prachař jako jeho manažer, kterej umí zařídít ledacos, jen s Lavym si neví rady. Zajímavý je, že někdo dokáže do desetiminutové stopáže vsunout více vtipu než jiný do hodiny a půl dlouheho filmu. např.Vánoční Kameňák. Jako ty narážky na všechny možný kauzy českýho fotbalu nemaj chybu. viz. Vlastní kolekce Váchy, Bednář s drogama, na kroucení volantem toho vypatlance Limberskýho, na Ujfalušiho a jeho legendární větu "Já jsem na baru nic neplatil. A ta částka absolutně nesouhlasí" a spoustu dalších. P.S. - Úvodní píseň neuvěřitelně chytlavá.(28.12.2016)

Prvý diel bola trefa do čierneho. Krátke, trefné, skvelo parodujúce imidž, mentalitu a hlášky futbalových "star", a výstižne zobrazujúce pomery v českom futbale. V tomto duchu sa nesie prvých 5 dielov. Bohužiaľ potom odišiel Jakub Prachař, zároveň klesla trefnosť parodovania a pôvodný 4* dojem začal padať strmo dole ako výkonnosť českých futbalistov po odchode do bundesligy. Lavi je dnes už kultová postava a Vyšehrad dokázal, že s odvahou a bez servítok sa dá aj za málo peňazí, a na malo priestore urobiť veľká sranda. Zostal však aj dojem, že to tvorcovia nemali premyslené ako celok a boli trošku prekvapený, že z toho nakoniec vyliezlo až 10 dielov.(23.11.2017)

Úplně posranej z toho nejsem, ale že se tým kolem Jakuba Štáfka rozhodl udělat zrovínka parodii typu jednoho fotbalisty, kterej vypadá, že se z toho fakt posral. To je trefa. To tu ještě nebylo. Opíchat zezadu Ronalda a Messiho to tu taky ještě nebylo. A to inspirací už byla nejedna fotbalová naděje. :D ACS 70%(5.2.2017)

Mohlo jít o další internetovou perlu, s kterou bych neměl žádný problém. Bohužel projekt vznikl pod záštitou paskvilu jménem Obbod. Má jít o portál s ambicí konkurovat Streamu, nebo další mrdku typu Voyo? Kdo ví! Jejich strategie na Youtube je taky víc než zajímavá. Jasně, začneme to tam nahazovat, ale pak se na to v půlce vyserem! K čemu druhý příjem. Geniální! Možná nejhorší je, že tvůrci evidentně nebyli připravení na tak masivní úspěch pilotu a zřejmě mysleli, že bude stačit vydávat jeden díl za měsíc. To nahodilé vypouštění epizod působilo strašně amatérsky. A to se bavíme o pouhých pěti dílech. Dalších pět snad ještě na konci roku 2016 nebylo ani napsaných. Velká škoda, hlad po Lavim je obrovský a mělo by se toho využít.(14.4.2017)

• novoten

Rekordně rychle vyvařený kult. Svého času se nedalo otřít o kulatý nesmysl bez toho, aby nezačaly létat narážky na Laviho, aby za pár měsíců přesně tak rychle ustaly a z Vyšehradu se místo klasiky stal upatlaný nevzhledný patvar. Nedokážu pochopit, jak na čtyři svižné díly, které umí skrz Štáfkova nevymáchaná ústa na první dobrou trefit každé okřídlené fotbalové klišé posledních let či klidně dekád, připadne ve zbytku tolik čistého odpadu, kdy je mi za kompletní herecký i tvůrčí ansámbl plně trapně.(21.10.2018)

• - Postava trenéra FK Slavoj Vyšehrad Michala Žloutka (Jiří Ployhar) je inspirována bývalým trenérem českého národního týmu Michalem Bílkem. (tukomaster)

• - V tomto díle se objeví dva bývalí čeští fotbalisté Jan Rajnoch a Radek Sňozík. Oba v době uvedení epizody působili v amatérském fotbalovém klubu Real Top Praha, ve kterém v té době také hráli osobnosti z kulturního a sportovního prostředí včetně představitele Laviho (Jakub Štáfek). (Wh1t3W0lf)

• - Při akci na konci zápasu, kdy dá Lavi (Jakub Štáfek) gól, se mění v jednotlivých záběrech různé balóny. (Bigrambo)