Laviii, řítí (šíří) se jak lavina a fanoušci či milovníci fotbalu jásají. Limba, Fenin a Ujfaluši zase brečí. Po čtyřech epizodách seriál postupně ztrácí na stopáži, naštěstí ne na kvalitě. Euforie na facebooku nebo rozhovor Štáfka v dvtv jistě taky pomáhá. Já jsem zas od listopadu nadšen a budu rád za jakýkoliv další díl do sbírky. UPDATE: Po prvních pěti skvělých dílech tvůrci přeobsadili Prachaře, což seriálu dost uškodilo. Navíc od šestého dílu dál jsou scénáře k epizodám stále stupidnější, vtipy jsou lacinější a stručně se ze seriálu stala komerční sračka pro velké masy lidí. Škoda, že to takhle dopadlo...(3.1.2017)

TV-seriál. Krásný satirický, fotbalový seriál, který si nebere servítky. | Rovina (80%), Zápisné (80%), Roman (75%), Kabelka (80%), 5.díl (60%), 6.díl (??%), 7.díl (??%), 8.díl (??%), 9.díl (??%), 10.díl (??%) > Průměr: 75% (4*) |(30.12.2016)

• Ivoshek

Něco jako fotbalovej Zoolander. Škoda (ne)herce v hlavní roli, protože spousta fórků by se dala prodat líp. Pro člověka se zájmem o fotbal to nicméně je zábavný kousek se stopáží "tak akorát". "Rosu? Skleněnýho? Porcelánovýho panáčka? Místo mně???" Problém je, kromě herecky slabého hlavního protagonisty, hlavně to, že se veselé příhody dost rychle vyčerpají. Pak je bohužel vidět, že vlastně není moc o čem točit.(20.12.2016)

Český internetový fenomén dostává své pověsti, ale bohužel jenom v první polovině epizod, ve které jde o opravdu svižnou a odvážnou sportovní satiru, která si nebere servítky a skvěle baví. Po přeobsazení jedné z kličových jde ale energie a kvalita do kopru a druhá polovina první série jede již na půl plynu a je pouze odrazem předchozích geniálních dílů. I přes slabší epizody jde ale na naše poměry o netradiční a zajímavý projekt, který má povedené epizody tak silné, že zlidověly a staly se fenoménem, což je obdivuhodné. Snad podobných dílů ještě pár přibyde.(12.3.2018)

"Okresní přebor" je srdcovka. To už zrejme nič netromfne. No každopádne, aj keď je tunajší humor položený na základoch "vulgarizmov" či osobnostných atakov známych mien, pohybujúcich sa vo futbalovom "svete" (čo nie každému môže sadnúť), ja osobne som sa bavil. Fakt škoda, že svetlo sveta spatrilo len päť častí ..(24.3.2017)

• - Dle tetování na levém předloktí se Lavi (Jakub Štáfek) narodil 10. 10. 1994. (rakovnik)

• - Jméno hlavní postavy Julius Lavický (Jakub Štáfek) bylo tvůrci seriálu vybráno velmi pečlivě. Křestní jméno Julius autoři seriálu zvolili kvůli noblesnosti, která k často povrchnímu chování Laviho působí jako protiklad. Tvůrci rovněž věděli, že si současní fotbalisté rádi svá příjmení zkracují a proto za příjmení vybrali Lavický, jež umožnilo údernou zkráceninu „Lavi“. Navíc příjmení nabízelo i přezdívku „Lavina“. (Šéfik)

• - Herec Jakub Štáfek dokonce dostal možnost zahrát si za skutečný třetiligový Vyšehrad, proti FK Loko Vltavín ale branku nevstřelil. (griph)