(Ne)obyčejný kluk

• Belgie

• Irsko

Drama / Rodinný

USA / Hong Kong, 2017, 113 min

Krásny dojemný film se skvělým chlapcem Augustem v čele, jsem rád že to má více příběhu které se točí okolo zvláštního chlapce, celý příběh je kouzelný celou dobu jsem si film náramně užil. Hudba skvělá a herci super až na jednu výjimku Julia, prostě mi tam neseděla a dvakrát ji nemusím no ale budiž. Prostě krásně natočený film.(11.11.2018)

Jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších filmů, co jsem kdy viděla. A když to říkám, já, tak je to opravdu obrovský kompliment, protože za normálních okolností se takovýmto filmům vyhýbám jako čert kříži. Herecký výkon Jacob Tremblaye je až vyloženě dechberoucí. Kromě toho je jeho namaskování tak věrohodné, že kdybych nevěděla, jak ten kluk opravdu vypadá, nevěřila bych, že je to jenom maska. Taky se mi velmi líbilo, že se divák mohl téměř na každou událost podívat z více úhlů pohledu, což pomáhá divákovi sblížit se s důležitými postavami. Originalitou tvůrci opravdu nešetřili a já osobně jenom můžu potvrdit, že se jim to opravdu vyplatilo. Myslím, že Wonder je film, který by měl být povinností úplně pro všechny.(8.12.2017)

Charlieho malá tajemství mám moc rád a tak jsem byl zvědav jaký příběh nám bude Stephen Chbosky vyprávět teď a jaký bude. Je opět výjimečný!!! A čím byl pro mně výjimečný? Tím, že nám ukazuje, že to nejdůležitější v životě co máme není kariéra ani peníze, ale vztahy. Když má člověk vedle sebe rodinu co ho má ráda, pár přátel kolem sebe tak to je tím největším štěstím. Štěstím, které je trvalé. To nějaká koupená věc nikdy být nemůže. A právě děti jako August Pullman nám můžou pomoci vidět svět lépe. Stephene děkuji. 10/10(5.2.2018)

TOP film. 100% -- Poslednú dobu mám šťastie na fantastické filmy a práve tento film medzi nie patrí. Skvelé herecké výkony u dospelých ale aj u detí, dej bravúrny a konečne nejaký film ktorý ma konečne vtiahne do seba a nepustí, hudba je príjemne smutná, smutné scény aj keď sú v každej minúte netlačia zbytočne na pílu (teda pomaly gradujú) a musím veľmi pochváliť maskéra. Jeden z filmov, pri ktorých nechcete aby skončili a chcete stále byť v ich životoch. Pre mňa najlepšia dráma aká kedy bola natočená. No... proste nemám slov. Geniálne po všetkých stránkach, súhlasím s komentárom od užívateľa *CARNIFEX*.(29.10.2018)

• Martin741

Pch, premudrele mentaly tu zas zvatlaju tie svoje mudrosti o tomto "super genialonom filme". Co tam bolo doprdele take strasne kul a genialne, to teda nevim a myslim, ze to vediet ani nechcem. Kazdopadne ked film porovnam s majstrstykmi od Murnau-a Upir Nosferatu 1922, Faust 1926, veldiela Franka Capru ako Zivot je Krasny 1946 a Wellesov Obcan Kane - tak toto mi pride ako neskutocne precenovane dielo + ide o prazdnu a umelu zmykacku emocii a reziser sa hra na nieco co nie je, nikdy nebude a na co ani nema. Kravovina tak za 5 %(17.2.2018)