Nikdy ji nespusť z očí. Nikdy nic nepodceňuj. Nikdy se nezamiluj... Ona je superhvězda. On je profesionál. Nedobrovolně se stává jejím osobním strážcem. Noří se do okouzlujícího světa kolem ní, připraven čelit hrozbě, nikoliv však lásce... (Warner Bros. CZ)

OG_Swifty

Film nic moc, je takový průměrný. Nájemnýho vraha jsem identifikoval při jeho prvním záběru na kameře, prostě jedinej vypadal a choval se jak hajzl. Kdyby nechali Costnera umřít, bylo by to lepší než závěrečný polibek a rozloučení. Vyzdvihnutí si tedy zaslouží nejvíc asi nejznámější píseň Whitney Houston, která zazněla na konci filmu. ()

kagemush

Oblíbená scéna: nejdříve KevinCostner přeřízne katanou šátek,potom Kevin Costner přeřízne Whitney Houston. A to je asi tak všechno. ()

lekr

Velice povedený film se skvělou muzikou, trošku v té době neotřelým romantickým příběhem a dobrou akcí. To vše dohromady vytváří celkem slušnou podívanou ke které se budu rád vracet. ()

Jonash87

Pěkný film, a to i na více zhlédnutí, přesto trochu kýčovitý a předvídatelný. Možná to přijde pouze mně, ale určitě větší ohlas sklízí u dámského publika. I tak rozhodně neurazí a pro sobotní večer, strávený u obrazovky televize, se docela hodí. ()

julinkaa10

Pěkná romantika se skvělou hudbou a příjemnou atmosférou. A myslím si, že Whitney Houston jako herečka zas tak špatná nebyla a docela mi sem seděla. ()

Martin741

Herec, ktoreho osobne nemam vobec rad Kevin Costner hra vo filme osobneho strazcu spevacky Whitney Houston. Rezie sa v tomto filme chopil Mick Jackson a kupodivu jemu rezia celkom ide. Vysledkom je kvalitny film o principoch prace osobneho strazcu. A dokazem sa povzniest nad mne nesympatickeho herca /Kevin Costner/ a dokazem uznat, ze film je to kvalitny : 75 % ()

ifa

Nemůžu si pomoct, ale mám ten film ráda. Asi to bude tím, že si ho každoročně pouštím s mamkou za dlouhých zimních večerů. ()

DruidKarel

Hodně dobrej film. Osobně si myslím, že roli, kterou ztvárnila Whitney Houston, by dokázala zahrát průměrná herečka. Nevím, proč ji vůbec obsadili, snad jen kvůli tomu, že jako zpěvačka byla vhodná pro tuhle roli. Raději bych tam ale viděl někoho jiného. Naopak role pro Kevina Costnera byla snad přímo ušitá mu na tělo. On je tím, který tomuhle filmu dal jméno a věhlas. Proto 4* a všechna zásluha patří jemu a režiséru Jacksonovi. 4* ()

zette

Konecne se i ja mohu pochlubit a rict, ze jsem videl tento trhak let minulych. Jedine, co se snad da pochvalit je vykon Costnera- urcite jeden z jeho nejlepsich predstaveni. Jinak katastrofalni vykon Houston a rozvlekly nemastny dej, ktery neni nicim umocnen. Na stopazi 130 minut neni vubec predstavena popularita Rachel, totalne bez lesku a luxusu, ktery by k jeji postave urcite patril. V mych ocich jeden z nejprecenovanejsich filmu poslednich dvaceti let a velke zklamani. ()

pufina

Akce, napětí a romantika. Není třeba dodávat, jak jsou dvě megastars jako Costner a Houston výborní, pro mě je to srdcová záležitost :-) ()

pakobylka

Nenásilné spojení neobyčejně půvabné, křehké romance a zcela čistokrevného, temného thrilleru ... Podmanivý příběh, který spoléhá sám na sebe - a má dobrý důvod si věřit. ()

Maty85

Všechny prvky filmu naprosto vyvážené, tak jak to má být. W. Houston zahrála skvěle a Costner je pro tydle role jako stvořený. ()

KajusaK

Bohužel, za mě ne.. Velmi zdlouhavý děj, který nebyl ani chvíli napínavý. Naprosto předvídatelná pointa i vrah. Jediný klad je skvělá píseň I have nothing.. ()

Remake Osobního strážce je na cestě

Remake Osobního strážce je na cestě

16.09.2021

Oceňovaný dramaturg Matthew Lopez dostal za úkol připravit scénář k nové verzi kultovního romantického dramatu Osobní strážce. Ve snímku z roku 1992 si hlavní role zahráli Kevin Costner a Whitney… (více)

Osobní strážce princezny Diany?

Osobní strážce princezny Diany?

05.07.2019

Kevin Costner (Hřiště snů, Tanec s vlky) si v mnoha pokračováních nezahrál. Objevil se vlastně jen jako vedlejší postava v Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti, a nyní má hl. roli v seriálu… (více)

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)