kaygen.it

Naprosto bezchybné. Šílené, neuvěřitelně vtipné a hodně o sekačce na zombie. Miluju tenhle film. Miluju scénu s krmením (skoro)bezhlavé zombie. ()

Bouřňák

Páni :-) Tak to bylo maso. Těžko hodnotit, těžko rozdýchat - evidentně jsem tušil velmi málo, co tento snímek přinese za masakr. Musím ale přiznat, že až na pár hluchých míst jsem se bavil a nebýt trochu nepovedeného konce, tak možná přemýšlím o plném hodnocení. P.S: Sekačka byla opravdu hodně drsná a skvělá, ale našly by se jiné ještě lepší momentky v tomto crazymovie. ()

Bafo

Na tendle film se asi da koukat dvema pohledy... bud je to absolutni SHIT a nebo skvelej narez... Uprimne sem nasel tri dobry momenty ve filmu... 1) kojenec na detskem hristi 2) premena matky 3) sekackovej narez.... Jinak je to proste klasickej beckovej horor s kecupama krve atd... Samozrejme ze to treba Jackson nemyslel vazne ale to nemuzete vedet ani u jinejch reziseru kterejm uspesne davate odpad... No co za 3 sceny 3*... ()

Anderas

Je to především romantický film, to si pište že jo. Romantická večeře ve společnosti shnilé mámy, faráře a pár dalších typusů, romantická procházka sadem usekaných končetin a prokypřených střev, to nejromantičtější vyznání lásky za přítomnosti vybraných hostů a správné sekačky na trávu v rukách. Romantika uškvařených kebulí, škodolibých hajzlíků, vypreparovaných hrudních košů, obnažených chodidel, přichucených pudinků ale hlavně a to především, romantika toho nejšmakóznějšího kečupu, jaký lze od východního k západnímu pobřeží sehnat. Jo a abych nezapomněl, tahle krvavá pochutina má vážně STYL. ()

Arogant

Tak tenhle film je pro mně naprostá kultovka. Je napěchován takovým množsvím nezapomenutelných scén, že se u něj snad ani není možné nudit. Navíc závěrečný fight se sekačkou na trávu, kde tečou hektolitry krve je asi nejzábavnější a nejkrvavější masakr, co jsem kdy viděl. Tenhle film vám nakope prdel ve jménu Božím. ()

Káronoš

Naprostá kultovka, kterou snad nelze strávit bez znechucených pohledů a smrsknutých žaludků. Zombie masakr s hektolitry krve a hlavně geniální parodie na Splatter horory (dokonce bych řekl, že se snímek dá považovat přímo za "splatter"). Náramně jsem se po celou dobu bavil a vyžíval v zábavném vraždění zombie, které (zdánlivě) nemělo konce. Scénu ze "přátelskou" sekačkou považuji za jednu z nejlepších scén filmografie vůbec. Peter Jackson je naprostý úchyl (!!!) a pozdější režie slavné trilogie jenom dokazuje jeho uměleckou všestrannost a obrovský talent, bravo! Hodnocení: 10/10. ()

G_I_S_M_O

Kdo neviděl, neuvěří. Naprosto geniální a vtipná zhovadilost. Kdyby mi někdo v hospodě popisoval o čem vlastně tento film je, řekl bych si, že musí být na hlavu. Avšak ono to opravdu funguje a baví vás to. Neskutečný! ()

Ondis

Jako fakt mazec! Moje pocity se tentokrát mísily jako v žádným jiným filmu.Toto je opravdu unikát:-D Dělalo se mi špatně, bál jsem se a hlavně hodně nasmál. Drsná scéna, kdy Lionel otevírá dveře zapíná sekačku na trávu, křičí "party 's over!" a už to tam padá, už to všude stříká...:-D No a nejlepší zabiják bylo to "děťátko" ;vypadalo fakt vostře a ještě si ze všech dělalo prdel:-D ()

Schuldiner odpad!

Slátanina, kravina... Ani komedie, ani horor... Neni to moc vtipný, člověk se u toho ani nelekne... Je to parodie, ale dost nudná! Jen spousta krve, slizu a jinejch různejch sraček..ze kterejch mi bohužel ani nebylo špatně... Prostě velký nic! Ani nevim proč jsem to dokoukal... ()

Ezekiel1

Docela v té smršťi pětihvězdičkových hodnocení se mi nechce věřit, že se film mohl tolika lidem líbit. Příběh nijaký, nechutností záplava. Jedinné co by se dalo na Braindead vyzvednout jsou maximálně komické prvky(Ninja kněz, hodná maminka papající puding:). Samozřejmě všechno to zabíjení se má brát s nadsázkou jenže já jsem prostě zklamán. ()

asanakis

Zombie mimino, potoky krve, oživlá střeva, plno gore efektů, gore vtípků, plno černýho humoru a černé romantiky. Je krásný, když se fantazii meze nekladou. ()

unagi

Niekedy sa pýtam: že čo to za debilinu?, niekedy sa zasmejem a niekedy som aj obdivoval...Braindead!!! toto treba vidieť a netreba písať, lebo taký masaker motorovou kosačkou (doslova) sa ťažko nájde a pozrie ! ()

TERRORDROME

Keď som vtedy pozeral tento film po prvý krát, čakal som iba priemernú blbostičku. Počas sledovania sa mi však huba otvárala čoraz viac a nakoniec som mal sánku až pri kolenách. Dokonalá, do detailov vypiplaná gore komédia. Kung-Fu farár mlátiaci zombíkov, súboj s mutantným deckom v parku a kvantá podobných fórov korunovaných záverečným megamasakrom v ktorom fantázia nechutných efektov naozaj nepozná hranice ( Scénu s kosačkou na trávu je zrejme nemožné prekonať ). Krv, bojové črevá, zombíča v mixéri, príšera s gigantickým zadkom... jediné čo sa v celom filme neobjaví sú mozgy, ktovie prečo. ()

Teabag

Braindead patří mezi nejlepší hororové komedie všech dob. S celkovými 3 mil. USD se sice nejedná o typicky nízkorozpočtový film, ale Peter Jackson jakoby se snažil tento dojem přesto navodit. A to zombiím prostě sluší. Chvíle u oběda je vrchol nechutnosti, souložící zombie také zrovna nebudí touhy a scéna se sekačkou je opravdu hodně… přelidněná. Ale Braindead nejde brát vážně, jde prostě o šílenou zábavu (ne nepodobnou Jacksonově Meet the Feebles), která ale dosáhla pozoruhodné mety – nejkrvavějšího filmu všech dob. Klobouk dolů. ()

J*A*M*A*L

Největší horrorovej masakr všech dob.Skvělé je na tom to že film už není zrovna v nejmladších letech takže krvavé a brutální zabijení zombíků je blbě natočené a ještě k tomu v komediálním smyslu takže ani nehovořím.Přesto já jsem se u tohoto filmu neskutečně bavil a smál.Už dlouho jsem takovej nářez neviděl.Peter Jackson asi nad nákupem kečupu utratil celej majlant.100% ()

Lionheart

Fuj, to ale byla konina... nechuťárna a naprostá černohumorná kravina. Některé scény nezapomenutelné - kdyby takhle Jackson natočil hobita, fanoušci by ho asi zabili, ale filmoví podivíni by plesali blahem. Kam se hrabe Planet Terror. ()

IvoB

Naprostá šílenost. Není to však myšleno úplně špatně, spíše naopak. Film ve mně skoro neustále vyvolával naprostý úžas nad tím, co to se v něm vlastně děje. Dokázal bych vyjmenovat nespočet momentů, které jsou naprosto nezapomenutelné, šílené, originální, zvrácené, maximálně brutální, nechutné, vtipné - a dost často všechno najednou. Jackson se prostě dokonale vyřádil, a už zde prokazuje svůj filmařský um. Věru neopakovatelný snímek, avšak dle mého trochu přehnaně a účelově "over-the-top". Vřele doporučuji u něj nejíst. Silnější 4* ()

Perverz

Pro polechtání vašich bránic a žaludků, pro nejčervenější obrazovku jakou jste kdy viděli, si pusťte Braindead. Tahle kultovní splatter komedie (parodie) nesmí chybět v kolonce "Viděné filmy" žádného milovníka filmů. No a takové perly, jako zombie mimino, žárovka, vlastně všechno..Tady nejsou hranice, mozky, střeva, jen to lítá, nabodává se, mrtvé žije, a tolik srandy. I ta milostná zápletka v úvodu. Příjemně ujeté. ()