Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gereon Rath se rozhodne Gretu konfrontovat přímo s Richardem v naději, že změní svou soudní výpověď a podaří se mu děvče zachránit. Alfred Nyssen přichází s riskantním ekonomickým plánem navázaným na plánovaný pád americké burzy a snaží se pro něj získat vysoce postavené muže. Nový forenzní důkaz přináší zlom ve vyšetřování vražd ve filmovém ateliéru, ale policie svádí boj s časem. Ještě než mohou jednat, fantom znovu zaútočí brutální silou. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V plné síle se zde ukázala ambivalence této řady. Zásadně se bijí dvě témata. Ani jedno nechce ustoupit a tak se navzájem požírají. Politické pletichaření neztrácí drajv, jde si jasně za svých cílem a přináší herecky i dějově zajímavé momenty. Linka Fantom opery byla v tomto dílu na přesdržku. Jakmile se maska objeví na scéně, všechny postavy vymýšlejí ptákoviny a pouze nacházejí způsoby, jak prodloužit tuto zbytečnou a nepotřebnou linku. Právě kvůli tomu je tempo třetí řada hrozně rozkolísané a nekonzistentní. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hned, když jsem v úvodu epizody viděl, čím se zabývá Nyssen (t. č. v manické fázi), tušil jsem, že se mi bude sedmý díl líbit. A taky ano, zase jsem mohl spokojeně sledovat, jak se mocně intrikuje, manipuluje, pletichaří a politikaří a všechno mě to velice bavilo, dokud nedošlo na dění ve filmových ateliérech. Měl jsem pocit, že tuhle pasáž natočili tvůrci pro úplně jiné publikum. Naivním milovníkům telenovel by se to určitě líbilo, protože zde chyběla logika a jakýkoli smysl. 4*- ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V tejto časti pekne uvidíme ako funguje shortovanie s akciami na burze. Ide o podobný nedávny príklad Wall street bets skupiny Reddit a akciami GameStop. Ak rozmýšľate však o shortovani na najväčšiu Black Friday 1929 tak ide ozaj do tuhého. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama