Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

Bogrant

Rocka treba kuť, dokým je čerstvý. Hoci už veľmi nie je, je to práve on, kto momentálne asi najviac dokáže potiahnuť akúkoľvek nelogickú, ale hlavne odľahčenú a predraženú blbosť a zaplatiť ju. U Rampage chvalabohu je vidno tie utratené milióny, príšery sú presvedčivé, je to výbušné, vtipné, jednoduché, na záver samozrejme až moc precitlivené. Pri pozretí sa na režisérske meno bolo navyše už dopredu jasné, že nič prevratné nemožno očakávať. ()

NikiVai

Rozhodně nejsem cílovka pro takový film. Když to manžel pustil, v první polovině jsem si říkala "to jako vážně na tohle budeme koukat" a ke konci jsem se přistihla, že s zírám s pusou dokořán a říkám si "no páni ta blbina mě baví". ()

VelkyMrB

Z tohohle filmu jsem se naučil pár věcí. 1. Nejlepší místo kde zkoumat biologické hračičky je v kosmu mimo dosah pomoci. 2. Pád ze 100 patrového věžáku je hračka. 3. Když armáda použije granátomet je k ničemu, ale když ho dostane do ruky Dwayne Johnson, tak se síla zbraně mění na sílu 30 kilové pumy. A za čtvrté. Propíchlá plíce se dá v pohodě přežít. ()

krajec_svk

Mne sa film pacil, nebolo to moc katastroficke, bolo to miestami vtipne, clovek po celom dni nemusel hladat myslienku. Proste som si len sadol a kludne sa zabaval. 80% ()

Maddos02

Vzhled k tomu,že jsem dal dvě hvězdy,tak proto ,že herec v hlavní roli si jí zaslouží a tu druhou hvězdu dávám srandovní gorilu. Jinak film za mě hodně průměrný a nic moc vám nenabídne .Některé scény jsou až moc špatně zpracované graficky,tak nebudete mít mega zážitek z toho,jak to bylo realistické . Určitě si film oblíbí divák Ulice :D a ordinace v růžové zahradě ,ale teď vážně děj filmu je odhadnutelný ,tak už od začátku víte pomalu celí děj ......Začíná to všechno ve vesmíru kde dělají experimenty na zvířatech a vyvíjí látku ,která by měla posilnit tělo na síle a i na celkovém adrenalinu v něm . Bohužel vesmírná stanice se porouchá a všechny vzorky letí na zem a ty zasáhnou kupodivu značnou část USA ... Vzorky jsou poškozený a infikují jenom zvířata ,které se nakazí a stanou se z nich větší zvířata . Pak to začíná jako v každém filmu kde je i armáda a vojáci jdou po těch tvorech a snaží se je zničit ,ale jsou téměř nezničitelný ,tak mají problém ,ale The Rock a jeho hodná gorila dostane proti látku a ze zlé gorily se stane hodná a zničí ostatní tvory ..... Asi vám to musí stačit ,aby jste si udělali obrázek . ()

PsenickaR

Rampage se nebere moc vážně a dělá dobře. Příběh samozřejmě úplný nesmysl, některé postavy totálně přehrávané a to včetně Rocka, ale to tvůrci ví a nesnaží se nás přesvědčit o opaku. Pracují s tím jak umí a výsledkem je film, který má spád a velmi dobře utíká a vy se nestíháte ani nudit a o to jde především. Rock zde dostane svůj prostor a opět na nás sype svoje hlášky, které jsou skvělé, triková část je pak parádní a to hlavně George, v některých momentech jsem si i říkal, že být na tom ve 3D, tak se mi snad udělá špatně od závrati ( pád mrakodrapu ). Nicméně si Rampage zaslouží jen 3 hvězdy a solidních 60%, protože to prostě není žádné veledílo. U některých scén si i budeme říkat, že jsme již něco podobného viděli a je to pravda, jen tady jsou ty triky lepší, ale není to nic převratného a nového, nikdy neviděného. Například - scéna na stanici nám evokuje Life, zničení mrakodrapu bych řekl, že je z Transformers 3 a bitka Goerge vs kroko, tak jednak hodně Kong a pak nedávný Pacific Rim, který se vůbec nepovedl. Takže i za ty vykrádačky jsou 3* strop, ale pořád super výsledek a veliké díky tvůrcům za přijatelnou stopáž lehce přes 100 minut. Palec nahoru :-) ()

chrisofwar

Nakonec docela příjemný akčňák. Tak akorát na vypnutí a užití na big-screenu s Dolby ATMOS. The Rock, skvely jako vzdy! ()

Pavlis.xxx

Na žánr docela zábava. Když si člověk odmyslí tu nereálnost, podívá se jakej béčkovej režisér to natočil, přidá sympatického Johnsona v hlavní roli, který sem tam přihodí vtip tak proč ne. Nejvíc bavil vlk. Závěr klasickej americkej bulshit, ale i tak dobrá jednohubka. 65% ()

GOTFAN

Na začátku se to jevilo jako film co by mohl stát za to, ale minutu za minutou se z toho začínal rodit dementnější a dementnější koncept, až to nakonec bylo abnormálně dementní. Popravdě tohle je film co bych nedoporučil ani na jedno shlednutí. ()

majorzeman13

Triková,efektní,akční podívaná ! Destrukce,demolice všeho měst,budov a žraní lidí..... Ps: Ten Dwayne Johnson včem se ještě neobjeví co ? Megavlk,megaopice,megakrodýl. Oddychová,nenáročná. PS: Hlavně u tohoto a nad tím filmem moc nemyslet !!!! ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle