Šmírák (S02E10) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Specialisty záměrně nesleduji, neboť nejsem přesvědčen o kvalitách tohoto díla. Změny v programu ale vyjevily jako nejlákavější právě tento seriál. Případ by byl celkem pěkný, ale pachatel se doslova vnucoval až moc brzy a příliš okatě. Policisté se jeví jako amatéři, navíc Lavi je fakt lepší gay, než kriminalista. Zde se casting moc nepovedl, v čele s majorem. Závprečná akce už byla jen k smíchu. 40 %(23.10.2017)

• chrispe

Na seriál se nedívám, zaujaly mě ukázky a když jsem na to pak narazila, tak jsem nepřepla. Začátek zaujme, i když je to stokrát omletá podívaná. Ve chvíli, kdy nám scénáristé ukážou potenciální pachatele není nic těžkého (bude to znít blbě) už podle "ksichtu" tipnout správně a pak už jen čekat, zda nebudete překvapeni. Nebudete. Závěr je doopravdy k pousmání. Z hereckých výkonů bych vyzdvihla snad jen Veroniku Kubařovou, bez ní by to možná ani nezaujalo. Nemám srovnání s jiným dílem, takže hodnotím jako lehký podprůměr.(24.10.2017)

• Ozzy2

Přesně, jak napsal Míra 007.Tohle byl průšvih, jinak ten seriál zase tak mizernej, jako byl zpočátku není.Skvělá byla Štáfkova návštěva gay clubu:)(25.10.2017)

Asi nejlepší díl, který srazily dvě věci - pachatel byl jasný hned v prvním záběru ( mezi třemi podezřelými vysoký, tlustý a hubený byl Heřmánek ml. jediný hubený malý takže pasoval na vraha v kapuci ) a závěr , který byl zase parodicky akční.(24.10.2017)