Kickboxer 5: Kickboxerovo vykoupení

(TV film)
  • Česko Kickboxer: Vykoupení (více)
všechny plakáty

Šampion v kickboxu Matt Reeves (Mark Dacascos) se stane očitým svědkem vraždy svého přítele Johnnyho. Když pátrá po okolnostech, zjistí, že jakýsi pan Neegal v jižní Africe založil novou kickboxerskou asociaci a že svým zápasníkům nedává šanci z asociace vystoupit. Také zjistí, že taky Johnny se musel k asociaci připojit, pokud nechtěl zemřít. Pan Neegal je ochoten zabít kohokoliv. Matt se rozhodne do smrtící arény vstoupit. Má jen jeden cíl. Zabít tajemného Neegala. (videofil)

Likan7 odpad!

Pusťte si na youtube sestřih z jedničky, ty 3 minuty z tréninku a final fight je v porovnání s touhle záležitostí něco neuvěřitelnýho. Je smutný vidět, kam se tahle značka dostala, první dvě pokračování byly snesitelný, ale už Agresor byl průser, alespoň ale směšný. Vykoupení je prostě jen naprostá sra*ka, která vůbec nikoho nezajímá (ani toho Sashu už ne). ()

walkingdead

Spíš taková pohádka o tom, jak se jeden zneuznaný bojovník rozhodl založit vlastní asociaci kickboxu, která bude důležitější a vlivnější než všechny ostatní a začal sjednocovat mistrovské pásy tím, že dal jejich držitelům na výběr - vstup do mé asociace nebo zemři. Takže jen vypnout mozek a sledovat pohyblivé obrázky. Mark Dacascos je určitě věrohodnějším mistrem bojových umění než Sasha Mitchell, protože jím je i ve skutečnosti, takže jeho bojové scény jsou rozhodně efektní (čert vem, že nejde zrovna o kickbox). A protože jsem to dokázal shlédnout na jeden zátah a dokonce to i rychle uteklo, tak musím dát aspoň průměrné hodnocení. ()

Lajty

Tak tohle už je opravdu mimo mísu...Mark Dacascos je ve výborné formě, ale tento film nemá s Kickboxerem nic společného...Kdyby se film nejmenoval Kickboxer, byl by to docela super akční film, ale bohužel to tak není... ()

dark666

Nechapem to nizke hodnotenie filmu. Nema to sice ziadny prevratny dej, ani herecke vykony na Oscara, ale v takomto druhu filmov ide o nieco uplne ine - o bojove umenie. A to nam v tomto filme ukazuje Marc Dacascos vo vysokej kvalite. Ze to nema nic spolocne s kickboxom? A komu to vadi? Mne teda urcite nie. Ako fanusik bojovych umeni som dostal od toho filmu presne to, co som ocakaval. ()

PORTER44

S přibývajícími díly je to pořád stejná nuda,bojové scény nestojí za nic,nudné dialogy a mizerné herecké výkony. ()