Zabijáci z maloměsta

Zabijaci z malomesta

Komedie / Krimi / Drama

Dánsko, 2017, 90 min

• Georgex

Začínalo to jako fajnová bláznivá komedie, bohužel se to po velmi vtipném, ale také velmi krátkém, úvodu změnilo ve standardní nezáživnou frašku s pár dobrými momenty a absolutně nesympatickými hlavními hrdiny. Naštěstí to čas od času od úplného dna zachraňuje Marcin Dorociński v roli věčně opilého ruského zabijáka. Moje hodnocení 45%.(4.8.2017)

manželská komedie s příjemně mrazivou skandinavskou příchutí(26.3.2017)

Docela zklamání. Zajímalo by mě, jak by si s tímto tématem poradil Anders Thomas Jensen.(11.9.2017)

Igor, ten se nezastaví. Na jedné ruce si zaznamenává odpaněné, na druhé odpravené. A teď si ho najali dva řemeslníci z Nibe, díry kdesi v Dánsku. Cíl? Jejich dvě ženy, co pořád jen brblají, ale nechat se pořádně (nebo alespoň někdy) ošukat, to ne. Ale Igor je taky opilecká mluvka a tak jejich ženušky kontrují bábinkou ze staré dobré Anglie. Zabijáci z maloměsta jsou příjemnou černočernou komedií. Zvláště Igor a jeho jízda taxikem je náporem na bránice, ale ani ostatní se nedají zahanbit a své vtipné okamžiky mají. Vše je samozřejmě podloženo solidním herectvím všech zúčastněných a pevnou Bornedalovou režií.(1.6.2017)

Opět chlapci ze severu s hodně černou komedii. Jak dva kámoši už nemůžou vydržet se svými manželkami a chtějí je nechat zavraždit.. Teda až zjistí že rozvod není šance, no a pak přijedou zabijáci a s těma je zábava jedna radost :) Pro fanoušky severských černých komedií určitě. 7/10(29.8.2017)

... z kina jsem přišel šťastný! Díky Igore :)(8.6.2017)

Film ve kterém je spousta toho, co by už teď v amerických filmech být nemohlo. A právě proto je to ohromná prdel, ale jak to u seveřanů bývá, prosvítá z toho i smutek - tentokrát nad tím, kam lze až dojít po nějakých letech v manželství. Bavily mně skoro všechny postavy a smál jsem se celkem pravidelně po celou dobu - takže dobrý.(16.6.2017)

• Hapretor

Hodně trapné a nepovedené. Humor mi přišel primitivní a nechutný. Tohle mě minulo.(1.7.2017)

• Necrotongue

Mám vikingskou filmovou a seriálovou tvorbu převelice rád, ale tohle byla od Dánů sprostá zákeřnost. Nejhorší pro mě bylo to, že byl film s pokračujícím časem stále stupidnější, takže vydržet až do konce byla docela výzva. Hvězdičku jsem udělil za vysvětlení, proč nemají Angličané rádi svá těla, jinak byl snímek vtipný asi stejně jako "komedie" Jak ukrást Dagmaru.(29.8.2017)

Šílená černá komedie s opravdu skvělými zabijáky aneb manželská poradna v extrémní podobě.(6.10.2017)

• Onas

Toto veledilo se razantne zaradilo mezi instantni klasiky jako napriklad Babovresky, Experti, Interstellar, Kamenak 2, Avatar ci Kozi pribeh. Doporucji.(25.6.2017)

• Rockerman

Slabota a velké zklamání. Záměr dobrý, potenciál velký, realizace velmi špatná. Vrchol trapnosti byl, když se oba chlapi převlékli za ženy a hráli své manželky. To mi naskakovala husí kůže, jak jsem se styděl! Teď si uvědomuji, že jsem tomu dal dvě hvězdy? Jednu ubírám, víc si to nezaslouží.(8.7.2017)

• jazzbp

Hodně blbé.(19.7.2017)

Příjemný odpočinkový film, vhodný zejména do menšího sálu, kde se budete moci lámat smíchy s naprostými cizinci :)(7.6.2017)

Správně ujetá severská černá crazy komedie jak má být, navíc zpestřená přítomností Ulricha Thomsena v sále.(26.3.2017)

• LukeKiller

Také to, keď si človek skoči na severský film a myslí si, že je to záruka kvality. Nie je to tak holt vždy. Toto bolo ako tak vtipné, ale hrozne nevyužitý námet. Dúfal som, podľa popisu, že to bude viac ako Jackpot.(5.6.2017)

fargoidni.(21.6.2017)

• TyNikdy

Porovnávanie s Kameňákom je síce trocha moc, ale nie až tak ďaleko od pravdy. Absencia akéhokoľvek humoru a neznesiteľné prehrávanie hercov je totožné, toto ma aspoň nejaký príbeh, aj keď je strašne nudne natočený a kvôli tomu je pocitová dĺžka filmu približne 43 hodín.(9.7.2017)

• ervina

Tak tohle mě minulo. Seveřani umí líp temný filmy, dobré komedie jsou fakt ojedinělé.(7.8.2017)

Začátek pecka rozjezd ale pak to vyšumělo do keců a závět vyloženě trapas. Škoda, Ulrich Thomsen a Nikolas Bro jsou moji oblíbenci, mělo to na víc. Jedna hvězda za Nikolase, jedna za Ulrika a jedna za Igora.(31.10.2017)

• Djara

Táhlo se to a táhlo, ne úplně nuda, ale Stoletý stařík to není.(15.6.2017)