Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

herr_carter

naprosto typická "apatowina", řekl bych...a zároveň také "kde hraje Leslie Mann, jedná se o koukatelnou a vtipnou komedii", 150 kg svalů citlivého otce Johna Ceny už je jenom třešnička na dortu......................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Soweek

Překvapivě ne tak stupidní komedie, jak by se dalo čekat, některé vtipy jsou vyloženě povedené. Herecké obsazení odpovídá budgetu, ale neuráží. Průběh asi takový, jaký byste čekali, ale vzhledem k tomu, že děj tu funguje pouze jako spojnice mezi gagy, se tyto věci odpouštějí. ()

sedm.1

Dle všeho jsem očekával nekorektní, přisprostlou jízdu, kde se místo náctiletých parchantů tentokrát odvážou jejich rodiče a bude to dospělácká prdel k popukání. Samozřejmě se ale tak nestalo a místo toho je Blockers jen další nesoudnou rodinnou moralizační agitkou, představují další úžasné, opečovávající, chápavé a tolerantní americké rodiče, se svými úžasnými, respektujícími, poslušnými a intelektuálně vyspělými ratolestmi. Fakt nevím, na co si ti amíci pořád hrajou a koho se snaží přesvědčovat o dokonalosti amerických rodin a jejich nenapadnutelných hodnot, když všichni stejně ví, co vesměs to je za bandu zhýčkaných, primitivních hovad. Když si chcou ale takhle naivně sami sobě lhát, ať si lžou, mě je z té jejich falešné propagandy ale jen upřímně blivno. K filmu. Nejhorší, co se může komedii stát je, když není vtipná, chybí v ní humor a zábavné momenty. Pak už to není komedie, že? A to se právě stalo této (ne)komedii, neboť ani jedním z výše jmenovaných prvků prostě nedisponuje. Zápletka je pak hloupá, naivní, triviální a především plná trapných klišé, bez spádu a bez nápadu, a posledních zhruba deset minut musí svým moralizačním tónem vyždímat i toho nejobrněnějšího flegmouše, to je prostě zvratek monumentálních rozměrů. Třešničku tomu všemu zde pak nasazují herci, kdy musím jednak zmínit všechny představitele teen rolí, které nemohu označit za nic jiného, než za tlupu skutečně neuvěřitelně nesympatických a nevýrazných ksichtů, katastrofální casting, a jednak musím zmínit i představitele rodičů, což je tedy taky „výkvět“, John Cena by se na komediální a rodinné taškařice měl vážně vybodnout, Leslie Mann je peklo!!! a Ike Barinholtz tu sice jako přicmrndávač funguje asi nejlépe, ale rozhodně ani on nic nezachraňuje. Tenhle nezábavný blábol je zkrátka vážně ztráta času a rozhodně jedna z nej trapností roku. ()

iXtr3m3

Síce bejkovina, ale až na dve nechutné scény fajn bejkovina. John Cena je peckový, jeho je fakt škoda, že ho popri Rockovi nikto nikam nechce, vie zahrať komédie (Blockers), vie zahrať drámy (Legendary), vie zahrať akčňáky (12 Rounds, Marine). Vedel by som si ho predstaviť v nejakom komixe, napr. namiesto Leviho ako Shazama. ()

wooozie

Klasická americká buranská komedie o dospívání a problémech s ním spojených, ale až na pár přepálených scén je to překvapivě opravdu hodně vtipné a jako oddechový film na večer to poslouží dokonale a na závěr dojde k poznání sebe sama nejen u těch mladých, ale i u dospělých hrdinů, takže za mě určitě palec nahoru. Mimochodem, samozřejmě nelze srovnávat s nepřekonatelným Arnoldem, ale tady ta nablblá hora svalů Johnu Cenovi sedla fakt výborně. ()

klukluka odpad!

Chtěl jsem vědět, na co kouká můj dospívající syn. USA jsou slušně sešněrovanej policejní stát, točí se tady ale filmy, kde si dospělí obklopení mládeží strkají do prdele šlauch, do kterýho jim jejich herečtí kolegové lijou kořalku. Ta scéna je vtipná, ale pro mě s ohledem na cílovku totálně za hranou. Existují ještě nějaká tabu? Tenhle film boří hranice, včetně hranic nevkusu. ()

tom.nosek

Je to hrozná blbost a kvalitativně obecně by to bylo spíše na dvě hvězdy. Nicméně film se tak i prezentuje a tedy nelze od něj čekat, že to bude jeden z těch oduševnělých filmů. Chytrý humor ve filmu prakticky neexistuje - spoléhá se na jednoduchý konverzační humor. Na druhou stranu musím uznat, že v Blockers není až tak moc fyzického humoru, který často filmy shodí do propadliště dějin. Herecké výkony jsou spíše průměrné, za zmínku stojí pouze John Cena, kterému opravdu fandím, aby se z něj stal druhý Rock. Blockers tedy mohu doporučit jako oddychovku všem, kteří chtějí něco na vypnutí a odpočinek a kterým nevadí jednoduchý námět, dialogy, příběh i humor. ()

Gogo333

Herecky nevýrazné. Komediální složka velmi slabá, pobavily dvě nebo tři scény a to je tak vše. Vesměs jen další průměrná komedie, která recykluje "vtipy", které jsou snad v každé americké komedii. ()

DailyDreamer

Politicky korektní a etnicky vyvážené tak jak diktuje současný trend. Jupí! Kdyby to alespoň aspoň bylo vtipné.. Komedie nefunguje skoro na žádné úrovni, působí umělé a trapně, stejně jako CGI slzy na konci filmu (jako fakt by se to bez nich neobešlo? ). ()

orkadimenza

Zkusil jsem to. I přes odpudivý český distribuční název a ještě odpudivější místní obsah. Holt překvapení se nemůže konat vždycky. Začalo to špatným výběrem tří hlavních puberťaček, kde se povedla jen Julie, a pokračovalo to i u tří "kazišuckých" rodičů. I když musím uznat, že John Cena se do role sice svalnatého, ale neuvěřitelně hloupého otce hezky hodil. Hlavním úskalím nepovedené komedie je však scénář, postavený na debilitě postav rodičů. Takže zhruba do půlky filmu mi přišli skutečně nenormální všechny postavy kromě Huntera, kterého navíc všichni nenáviděli. Nakonec i on pohlédl kazišuckým pokušením a nezůstal postavou, kterou jsem aspoň trochu chápal, až do konce. Sakra příště aspoň vymyslete film, kde budou postavy uvažovat aspoň trochu racionálně a ne abych se musel zamýšlet, zda nyní v roce 2018 opravdu žijeme v takové společnosti. Nepomohl tomu ani humor, který po většinu filmu nestál za nic. Vážně jsem nečekal, že se dočkám i penisu a varlat na plátně, blicí scéna mi potvrzuje, že humor byl spíš nechutný. Kdo v Blockers vidí nějaké větší poselství, tak jedině to, že se postavám v průběhu filmu zvýšilo IQ ze 70 na 90, ale žádné wow z toho dělat nebudu. Někdo si užil, někdo ne a to je celé, vesměs podobné komediální schéma vidíme aspoň jednou každý rok. Jediným heartbreaking momentem pro mě bylo zahrání "This Town" od Horana, v tu chvíli ve mě fakt zatrnulo (osobní pouto k tomuto songu). Jinak jsou Kazišuci velmi jednoduchou a podprůměrnou komedií, která se snažila zahrát na jistotu, ale ve všech aspektech šlápla vedle. ()

santiamén

Slabší komedie, vzhledem k obsazení jsem zklamaná. John Cena i Leslie Mann recyklují pořád stejné postavy, hromada nechutných scén (bohužel dnes už zjevně běžná full-frontal male nudity; projectile blití nepochopím jako vtip asi nikde). Ale co je zásadní, všechno klasicky směřuje k velkolepému vyříkávání si a usmiřování se bez špetky humoru. Celou projekci jsem myslela na Superbad (snaha paniců přijít o "to" na párty, podobnost zřejmá) a je to nebe a dudy. ()

Patrik256

Rozpočet_ 21 miliónov dolárov // Tržby_ 93.7 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 2 127 420 KČ // Diváci v ČR_ 14 914 // Tržby v USA_ 60.1 milióna dolárov ()