He's Out There

• USA Scarecrow (pracovní název)

Rodina se chystá na výlet na svoji chatu, která stojí u jezera v opuštěné krajině. Otec (Justin Bruening) má ale ještě pracovní povinnosti, takže matka (Yvonne Strahovski) bude muset vyrazit se svými malými dcerkami napřed. Když dorazí na chatu, tak se seznámí s místním správcem a zdá se, že je vše v naprostém pořádku. Děvčata si spokojeně hrají, matka vybaluje a otec už je na cestě. Jenže z dálky je pozoruje John, který má úplně jiné úmysly. Podaří se otci nebo správci překazit jeho vražedný plán? (PROCESOR)

ANTYCHRYST

I přesto že jsem měl mizernou kvalitu filmu..jsem mile překvapen.. atmosféra funguje úplně sama.. nenuceně.. už od začátku jak holky jdou za provázkem..jen čekáte co se stane..:) celou dobu si to drží solidní tempo.. . tmavý les..velkej dům.. samota.. vystrašené dítka.. ohyzdný magor v okolí... žádné levné lekacky..i tam kde jsem to čekal..a ono nic...o to větší napětí..vrahoun je celkem cool.. takovej milej ksichtik... Po té letošní bídě.. zase jeden slušnej biják...75% ()

Brooks

Nanajvýš neinovatívny príspevok do dávno mŕtveho žánru. Charakterovo nezaujímavá rodinka, ohrané žánrové peripetie a vyblednutý tv vizuál. Brutálnejšie okamžiky sú dva a trvajú pár sekúnd. Postava záporáka ako jediná nádejne profilovaná, ale nedotiahnutá. Mytológia okolo neho sa mohla vykresliť viac, to naznačenie mi prišlo nepostačujúce. ()

GameboyNES

Voldemort prohání Yvonku s parchantama po chatě. Pak si udělá čajový dýchánek s dřevákama. Nic extra ale za Yvonku 1. navrch. 45% ()

Najt

Výborně zahrané od všech postav. Pěkný vizuál, je to napínavé a pobaví to. Přesně to je i neduha podobných typických béčkových filmů. Příběh jednoduchej jak facka, žádný zvrat, celý film by se dal odvyprávět pár slovy, chybí detail toho loupežníka, co se jim neustále vkrádal do domu, nad dům, snad i pod dům a všude možně. Je to škoda, takhle to je jen povedená jednohubka. ()

Mamlas

Byl jsem v napětí skoro od začátku skoro do konce. Velmi dobrá atmosféra a výtečný film. Časem začnou otravovat ta ukvílená děcka, která měla ve filmu hodně prostoru, a zamrzí to chybějící gore, které tam mělo být, ale nebylo. Přesto velmi zdařilý počin. ()

Hemlock

Pohodový večerní slasher. Pohledná mamča, zbytečný taťka, dvě nonstop hysterické cérky a opravdu krásná chalupa u jezera. K idylce pak už chybí jen pořádný úchyl, který je nadaným dřevokutilem a ilustrátorem dětských knih. Stačí pak chvilka nepozornosti, tma a show s tomahawkem v ruce může začít. Prostě slušný hororový thriller v odlehlém prostředí, který jsem si užil. ()

jokino odpad!

No pre mňa to už snáď väčší ODPAD v tomto žánri byť asi ani nemohol.. Akékoľvek používanie logiky a zdravého rozumu, išlo niekam úplne do čerta. Obaja rodičia sa chovali ako úplní idioti. Dievčatá, čo už mohli byť teoreticky dosť rozumné na svoj vek, niekde uprostred lesa nájdu na pni "stolček prestri sa", no a samozrejme, niekto musí ochutnať "dobroty na ňom".. A hl.záporak ala "leatherface", ako chovanie nejakého psychopata, fraška. Ach jaj, tieto sračky ma už začínajú vyslovene nudiť. Každým rokom je to horšie a horšie. Už asi nik nevie natočiť nejaký normálny poriadny horor.. Škoda času.. ()

K1NGSLAYER

Slušný horor, který si rozhodně zaslouží alespoň těch +60%. Zas tak strašný to nebylo, tento rok vyšly mnohem horší počiny. Trailer, který parádně upoutal, super atmosféra, dost dobré herecké výkony, hlavně těch děcek, kterých jsem se ze začátku trochu bál, ale sakra, já to tušil! Tušil jsem, že tu budou nelogické momenty, například svícení baterkou a „Zůstaňte potichu“. Tak proboha, když mám být potichu a neprozradit se hlasem, proč se prozradím baterkou? Proč to k čertu ti režiséři dělají? Celkem mi tu chybělo napětí a nějaký normální konec. Může mi, prosím, někdo vysvětlit, jak je možný, že se tenhle maniak nechá tak jednoduše zmást ženskou, když je tam má cca 75 minut omotané okolo prstu a hraje si s nimi? Velmi zajímavá mi přijde scéna, kdy vrah sedí na posteli a představí se. Spíš mi tu chybělo ale nějaké vysvětlení, proč vlastně tento čin konal. A ten konec? Vážně zmizel? Jako vážně? No tak.. ()

J.Mayen

No maminka nebyla ta nejostrejsi tuzka v penale, kdyz nebyla schopna trefit v cas ta spravna rozhodnuti a jako vzdy jednala proti vsi logice, to ta dve mala decka byla o neco chytrejsi. Atmosfera da se rici uchazejici a i to tajemno kolem hlavniho magora melo neco do sebe, zadna zbytecna omacka jeho pribehu. Solidni exploitation. ()

BlondJames

Mně ta starší dcera neskutečně iritovala jejím přehráváním, no ono to ani tak jako přehrávání nebylo, byl to prstě a jednoduše špatný výkon, narozdíl od mladší dcery, která oproti né opravdu válela.Zbytek byl prostě takovej rádoby bubu, maska magora byla skvělá, ale zbytek nedomyšlený a otevřený...Doporučuji pro děcka co se ráda bojí, pro zbytek doporučuji neplýtvam časem... ()

Little_Sawy

Ať jde každý hlubice do reku komu se téénhle film nelíbil, nebo ať mi každej donese 10K kto tenhle film bere až moc vážně. Máme tady praštěný děcka, starou škebli, a jednoho zatraceně smutnýho psycho vraha v loptové masce, který sem tam příjde nakouknout jak se jeho oběti ehm, sousedé, jelibo nájemníci mají a zdá něco nepotřebují, nejakou tú vraždičku. Napětí se tady dá sakra krájet, vizuálně to je taky sakra bombový, takže se mi to sakra líbilo. ()

C.A.T.

Nehorázná nuda..(teď jsem v šoku, že film má pouhých 89 minut-měla jsem pocit, že má minimálně 2 hodiny).Tu jednu hvězdu dávám hlavně za masku záporáka, která byla opravdu povedená, ale jinak to celé za moc nestálo. Celou dobu jsem měla pocit, že mi to debilní chování postav snad utrhne hlavu..Což by bylo možná i příjemnější než tohle dokoukat. ()

KarlN

Moc pěkné, kamera, střih, hudba, výkony všech zúčastněných...originální nápady záporáka. Napínavé od začátku do konce, na nic se dlouho nečeká. Pro mě příjemné překvapení, až na ty dva uřvané a hysterické spratky, kteří rozhodně nejsou připravení do života na absolutně žádné překážky a problémy, včetně "zlých" lidi. Ale nastalé situace je trošku naučí, což je ku prospěchu jejich životů...film doporučuji, za zhlédnutí to určitě stojí. ()