Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Hunt

80% (1 díl) 70% (2 díl) 60% (3 díl) 60% (4 díl) 60% (5 díl) 50% (6 díl) je to hrozně zdlouhavé a natahovane. 50% (7 díl) hrozně se to taaaahne, už se to fakt nedá vydržet... 40% (8 díl) ...už aby byl konec, mnoho postav,...ještě zbyvaji 2 díly... 30% (9 díl) Překvapení se nekoná, tedy alespoň u mě nikoliv (hodnocení csfd 91% k datu 26. 3. 2020). Snaha o napětí či zajímavost už jde úplně mimo. To jako vážně tuto synopsi, ktera by byla maximálně pro Fletcherovou či Poirota pro TV film do 120 minut se tu natahuje na neuveritelnych 550 minut?!? I když ještě (9 díl) není znám pachatel, jsem po těch hodinach sledování tak urvanej a otrávenej, že je mi naprosto fuk, kdo tu holku zamordoval a jaký měl motiv. 20% (10 díl) Vzhledem k předešlému dílům nemá ani tento valný význam.... už nejsem asi moc objektivní, ale jediné co na 10 dílu vidím je to, že už je konec této mizerné série.(22.3.2020)

Tedy slušnej rozjezd...(7.2.2020)

První díl mne velmi překvapil. Je to zase z jiné stránky, než naše, či skandinávské detektivky. Sympaticky obsazený učitel, kinderhajzli ve škole a jedna vražda, co se ji snaží řešit tak trochu dementní policie. Super rozjezd.(28.2.2020)

První díl krimi-thrilleru ( jednoho z nejúspěšnějších současných seriálů v Polsku ) začíná nálezem mladé mrtvé studentky střední školy, na kterou právě nastupuje jako učitel polštiny Maciej Sturh, kterého si pamatuji ze slovenského Rudého kapitána, a který se začne montovat do vyšetřování na malém prohnilém městečku. Dobrý rozjezd.(9.2.2020)

kurde slušnej námel(24.2.2018)