Vražedná přání

• Austrálie

Fantasy / Horor / Thriller

USA, 2017, 90 min

• kaylin

Příběh filmu „Wish Upon“ není vyloženě špatný, ale problém je jeho tempo. Je takové unylé a přiznám se, že jednotlivé smrti, které zde jsou, mě nedokázaly ani na chvíli vytrhnout. Prostě film o tom, jak se školačce plní její přání, než jistí, že za každé splněné přání platí. Chybí tomu atmosféra, chybí tomu napětí, celkově je to podáno příliš zbaběle a popravdě místy i dost nudně. Přitom z toho nápadu se dalo vytěžit o dost víc.(20.10.2017)

• tron

30 %. Pri sledovaní tohto veľdiela som si nehovoril „zlatý Nezvratný osud“. Hovoril som si „zlatý Nezvratný osud 5“. Nesympatická hrdinka, hysterická a afektovaná bitch. Navyše to vlastne ani nie je horor, celé je to postavené len na „nehodách“, notoricky známych zo série Nezvratný osud. Nechýbajú dokonca ani obdobné nápady (prestrihávanie na dve odlišné scény s inými postavami, pričom máme hádať, ktorá zomrie). Strašná nuda. John R. Leonetti je čudný kameramanorežisér. P.S. – Tak Ryan Phillippe sa prehral z tínedžera na fotríka. To ten čas tak rýchlo beží?(17.10.2017)

• luka4615

Nudná, místy až trestuhodně předvídatelná záležitost, u níž téměř všechny "lekačky" a šokující "plot twisty" vůbec nefungují. Wish Upon je tedy v mých očích dalším poměrně zbytečným filmem, který postupem času zcela zapadne do hlubokých vod filmového průměru, přičemž si nebudete schopni vybavit, o co že tam vlastně vůbec šlo.(23.10.2017)

Asi bych skoro řekl,že je to spíš to fantasy,protože k hororu to má daleko podobně jako Hc Sparta k dobrýmu hokeji.Leonetti to natočil dost neohrabaně,přitom napad omšelej,ale zručnej rejža z toho vždycky udělá dobrou podívanou.Třeba jako Wingard a jeho Death note.Leonetti ale ty nehody natočil jako nutný zlo,takže nic moc nevidíte,krev moc neteče,a půl stopáže si puber´táci vyměňujou názory.Škoda,mohlo to bejt ďábelsky dobrý.50%.(21.3.2018)

• lestyna

Ze začátku jsem myslela, že se bude jednat o lehce nadprůměný kousek. K mé smůle, se ale nepovedlo. Ty ,,nehody,, by se mi i celkem líbily, nevadilo mi, že nejsou přehnaně krvavé a originalita taky pokulhávala, ovšem i tak jsem se bavila. Hlavní problém, který po tak půlhodinovém začátku přišel, byla hlavní hrdinka. Její pro mě naprosto nepochopitelné chování mě tak vytáčelo, že mi to celý film zkazilo. Když se jí splní do puntíku prvních pár přání a vůbec se nezamyslí nad tím, že třeba ta skříňka opravdu funguje...To, že svými přánímy zabíjí lidi ji taky vůbec nevzrušuje a to hned na začátku, kdy si přeje aby její spolužačka shnila zaživa. Jasný, chápu, každej má někoho koho by nějraději žďouchnul ze schodů, ale udělá to doopravdy? Ne! Až tedy na naší Clare, které je to uplně u prdele. Chápala bych to, kdyby film vyprávěl o chladnokrevné vražedkyní. Jenže, tak to není. Absolutně špatné propracování hl.postavy a jejího charakteru. Sice je na konci filmu jasné, že jí teda měla ovládat ta skříňka, jenže to do uplněho konce není vůbec patrné.(20.10.2017)

• - Film má ještě potitulkovou scénu. (ben666)