Noční hra

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Krimi / Akční / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Nevím, zda se na mém hodnocení nepodepisuje návrat z kina po návštěvě dámského klubu. Každopadně vím, že kdybych si se sladkou Rachel chtěl někdy takovou hru zahrát, tak při ošetřovaní ruky by mi mohla rozpárat celé břicho a stejně bych byl naprosto spokojený a házel zamilovaný pohledy na ni. Film, který neurazí, baví a je vhodný do nepohody :)(10.6.2018)

Celkom solidne dobrodruzstvo. Ako nie je to nic originalne, ale bavil som sa od zaciatku do konca. Vtipov je tam celkom dost. Ma to Rko. Obcas je to aj napinave. A Gary aj s jeho westikom je top. Ak niekto caka viac ako standardnu americku komediu s prvkami thrilleru a akcie. Bude sklamany, jedna sa o svydareny kusok, ale len v ramci schematikcyh mantinelov zanru.(13.5.2018)

Bláznivá variace Fincherovy Hry, která se střídavou úspěšností chrlí popkulturní vtípky (hádání Nortona bylo fajn, Not-Denzel linie už zase tolik ne) a stejně tak si počíná v situačně-konverzačním humoru (vyndávání kulky z předloktí pobavilo, groteskní scéna s přehazováním Fabergého plastového vejce naopak vypadala, že ji tam autoři museli mít, i kdyby z ní trapnost stříkala). Na jedno podívání dobré, ale mám obavy, že po dalším by se to okoukalo jak dobro v Batemanově tváři..(16.5.2018)

Hollywood točí rád komedie pro idioty, což naštěstí není případ Noční hry. Servíruje se zde hodně vtipných scén a i když ne všechny dopadnou dle plánu, je se alespoň v první půli opravdu čemu smát. Čím víc se ale děj začal opírat spíše o thrillerové spiknutí, než jen o komické situace, tím slabší byl.(13.5.2018)

Hodně typická americká crazy komedie moderního střihu se všemi klady a zápory. Batemana mám rád, i když hraje praktck totéž postavu v každém svém filmu. McAdams má určitě na víc, ale i tak je jednou z nejlepších postav filmu. Zápletka je vykradená Fincherova Hra, kde místo dusné paranoické atmosféry tu máme přestřelku různě vtipných scén, od těch pitomých až po opravdu dobré. Slušný film na jeden večer.(5.8.2018)

• - Film obsahuje množství referencí na filmy Iron Man (2008) a Neuvěřitelný Hulk (2008). (Tomas_TM)

• - Celosvětová premiéra proběhla 15. února 2018 na Novém Zélandu. (Varan)

• - Pred natáčaním mali herci svoju vlastnú "hernú noc," aby sa mohli navzájom poznať a pripraviť sa na film. Hrali tu "Clue" a "Joking Hazard." (zajo91)