poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

 • Austrálie

  Game Night

 • Nový Zéland

  Game Night

 • Velká Británie

  Game Night

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Další promarněný potenciál. Je občas opravdu škoda, když už někdo vymyslí takovou zápletku, ze které by se dala vydolovat celá řada vtipných a zábavných scén a vznikne z toho tak zoufale nevtipný a nudný film. Po celou dobu jsem byl překvapen, jak tvůrci každou slušně rozjetou scénu pokazí a nevyrazí z ní víc než malinký vtípek, nebo něco ohromně trapného. Chemie mezi herci je absolutně nefunkční a kdykoliv to vypadá, že někdo řekne něco vtipného, nebo přijde konečně nějaká vtipná situace, nic takového nepřijde. Po celou dobu jsem zaznamenal asi tak 3 scény u kterých jsem se ušklíbl a jednu zajímavě natočenou scénu (házená se vzácným vejcem, natočená tak aby působila jedním záběrem a celkově velice dobrá práce s kamerou). Je to opravdu škoda, protože "Noční hra" mohla být přesně tím typem filmu jako "Millerovi na tripu" nebo "Pařba ve Vegas", ale film troskotá od režie přes scénář a bohužel až po herce, kteří se možná při natáčení bavili, ale do filmu se to nedostalo. P.S. předchozí režijní počin dua Daley a Golfstein bylo pokračování Rodinné dovolené, což vysvětluje "kvalitu" Noční hry.(8.10.2018)

 • Frajer42
  ***

  Příjemná komedie na jedno prolechtání bránice. Hezky napsané a solidně zahrané. Je trošku s podivem, že mě ústřední duo bavilo z celého filmu nejméně. Mnohem lépe vynikaly všechny vedlejší postavy, které byly opravdu skvěle vybrané. Pošahaný soused byla zcela jistě nejúžasnější postava. Takže až budete mít někdy chuť spustit v mozku úsporný režim a vydechnout u příjemné bláznivé komedie, tak tímto filmem určitě nesáhnete vedle, za to se zaručuji. Navíc je navzdory očekávání poměrně originální, což je u podobných filmů vždy obrovským plus. Lepší tři kousky.(14.5.2018)

 • Stoka
  ***

  Skupinka lidí se už léta spolu schází a hrají večerní hry (většinou se jedná o ty stolní). Během nich se prověřují znalosti, postřeh, šikovnost a podobné intelektuální schopnosti. Max (hlavní hrdina) má bratra, který je skoro ve všem ''nejspíš'' úspěšnější a právě jeho brácha vymyslí novou hru.....Ha - hádejte voco půjde. Nikdo?? Tak já vám to povím - kruci, možná je to i v popisku - jebat. Během večera má být někdo unesen a ostatní po něm budou pátrat a kdo zvítězí, dostane klíčky od jeho skvělého auta. Jméno auta neprozradím, to už by jste chtěli po mně příliš. Na zbytek se podívejte sami, zase nemám tolik času, abych Vám k tomu řekl více. První polovina rozhodně lepší než ta druhá, jinak je to rozhodně koukatelný film.(1.8.2018)

 • Oktavianus
  **

  Mohlo to být zajímavé, kdyby tam nebyly tři faktory, které potenciál solidní komedie pohřbily: nefunkčnost vztahů mezi postavami, přeplácaná zápletka, velmi trapné momenty. Co se nefunkčních vztahů mezi postavami týče, je problém v ústřední dvojici. Opominu subjektiní fakt, že ani jednoho z dvojice Bateman-McAdamsová nemám rád. Horší je, že spolu nefungují jako pár. Kdyby hráli sourozence, neřeknu ani popel. Ale velká láska? A kde? A podobně problematický to je v jejich vztahu ke kamarádům. Skoro to působí jako castingový fail ve stylu "naženeme do studia prvních pár herců, co potkáme na ulici, a nějak bude". Nebylo. Zápletka je velmi přeplácaná (schválně neříkám "překombinovaná", to má i pozitivní konotace), snaha přijít každou chvíli s nějakým twistem vede k tomu, že si některé scény začnou odporovat. Především v mafiánské části. Tohle se těžko rozepisuje bez spoilerů - no, však uvidíte. A trapno? To je všude. Honička v mafiánském domě jako kdyby byla vystřižená z animáku. Tam bych ji bral. Ale tady a takhle??? V kině někteří lidé po ní s vrtěním hlavy odcházeli. A další, doktorka, která se zajímá o hrdinova bratra, amatérská operace a podobně. A kdybych měl vypisovat nelogičnosti, byli bychom tu ještě zítra. Omezím se na nejkřiklavější - přece není možné se dostat do mafiánského sídla stejně snadno jako do lunaparku. Ani v bláznivé komedii ne. Přece by se páry prohledávající pokoje v domě plném nájemných zabijáků nehádali o osobních problémech, když je tlačí čas. Jak sakra mohla postava McAdamsové reagovat na Batemanovu hlášku, když ve chvíli, kdy ji jeho postava vyslovila, byla úplně jinde?? A tak dál. Bolí mě to, že musím Noční hru takto hanět, protože měla skvělý potenciál... Nelze ale jinak.(1.3.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Přesně tohle jsem dneska potřeboval potom, co jsem strávil víc než dvě hodiny u filmu "Phantom Thread". Výborná oddechovka, u které jsem se mohl zasmát, aniž bych se dočkal přísunu trapných pokusů o humor. Ústřední dvojice byla skvělá, ale zbytek obsazení nijak nezaostával a já jsem se po celou dobu výborně bavil. Vyndávání kulky včetně příprav si budu určitě dlouho pamatovat, to byl majstrštyk:-)(12.9.2018)