Noční hra

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Krimi / Akční / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Další povedená komedie pro dospělé od Warnerů. Scénky jako čištění psa, Denzel Washington nebo uplácení jsou naprosto boží. K tomu se dozvime s kym randí Debbie. Ústřední dvojice je spíše jen sympatická než vtipná, ale vedlejší postavičky jako třeba Jessie Plemons dodávají pořádnou porci zábavy. Inspirace Fincherem správná volba. Prosím pokračování. 70%(19.5.2018)

Jsem zastáncem chytrých komedií se svěžím humorem, tím pádem mě Game Night neskutečně potěšila a probudila ve mně po dlouhé době upřímné nadšení. Vtipu je zde totiž tolik, že ho sotva poberete, ale hlavní je, že není vůbec vulgární. Námět sice čerpá už z mnoha viděných, jako například Hra s Michaelem Douglasem. Servíruje ho ale neotřelým způsobem, navíc díky postavám, které mají každá nějaký charakteristický znak, se příběh udržuje v neustálém tempu. O skvělou vedlejší postavu se také postaral Jesse Plemons se svým psíkem a mrtvou manželkou. Film je plný neočekávaných twistů a odkazů na slavné filmy, takže kdo nemá všeobecný přehled, mohl by se občas v dialozích trochu ztratit. Game Night bych tedy závěrem zhodnotila jako vkousnou, chytrou, svižnou a hlavně nadmíru zábavnou divokou jízdou, protože si nepamatuju, že by mě takhle bolely mimické svaly z toho jak jsem se pořád na plátno usmívala. Tenhle film si určitě seženu do své stálé komediální sbírky.(25.3.2018)

Celkom solidne dobrodruzstvo. Ako nie je to nic originalne, ale bavil som sa od zaciatku do konca. Vtipov je tam celkom dost. Ma to Rko. Obcas je to aj napinave. A Gary aj s jeho westikom je top. Ak niekto caka viac ako standardnu americku komediu s prvkami thrilleru a akcie. Bude sklamany, jedna sa o svydareny kusok, ale len v ramci schematikcyh mantinelov zanru.(13.5.2018)

Velmi povedená a velmi nápaditá komedie. To je to co v dnešní době je uz těžké nalézt. Ale tohle to splňuje s přehledem. Bavil jsem se a jak. Spousta originálních vtipů. Příběh je šílený tak akorát. Ač to trochu kopíruje Hru od Finchera, tak přesto jsem se ani chvíli nenudil. Což je taky hlavně zásluha herců, obzvlášť díky McAdamsove. Myslím, ze tímto filmem nic nezkazite. Nic světoborného, ale zajímavé a na zahnání nudy výborné....70%.(12.6.2018)

Hollywood točí rád komedie pro idioty, což naštěstí není případ Noční hry. Servíruje se zde hodně vtipných scén a i když ne všechny dopadnou dle plánu, je se alespoň v první půli opravdu čemu smát. Čím víc se ale děj začal opírat spíše o thrillerové spiknutí, než jen o komické situace, tím slabší byl.(13.5.2018)

• - Film je věnován kaskadérovi Johnu Berneckerovi, který zemřel při natáčení 8. série (2017) seriálu Živí mrtví (od r. 2010). Spolupracoval také na tomto filmu. (MATADOR)

• - V úvodní scéně filmu můžeme vidět různé deskové hry, včetně „Lodní bitvy“, na kterou je později ve filmu reference. (Tomas_TM)

• - Jedno z míst, kde se točilo, je i Irský Pub RiRa v Atlantě. Natáčelo se i v Georgii. (Tomas_TM)