poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

 • Nový Zéland

  Game Night

 • Velká Británie

  Game Night

 • Austrálie

  Game Night

 • Kanada

  Game Night

Komedie / Krimi / Akční / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Vynikající Komedie, která se vůbec nepodobá Americkému stylu, vyhýbá se klišé a představuje hodně inteligentní žánrovku. Rachel McAdams je k sežrání, Jason Bateman hraje klasicky obstojně a hodně vtipný mi přišel Jesse Plemons v roli tajemného policisty. Má to skvělé tempo, dobrou myšlenku, slušné hlášky i fajn situační humor, pěkně dávkované zvraty, které ke konci jsou čím dál střelenější a také dojde i na akci a dávku napětí, takže za mne hodně velká spokojenost a perfektní zábava. Pokračování bych se nebránil. 85%(3.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Hraje si s tvýma koulema a doslova zabíjí miliony našich dětí." Extrémní soutěživost mě nedávno opustila, spermie se mi pohybují už jen při zemětřesení a neexistuje auto, které bych vyměnil za příjemně strávený večer u pohodového filmu. Tím pro mě Noční hra je a já jsem se bavil při pokusech o samokouření, vyndávání neexistující kulky podle návodu či mlácení padouchů hasičákem. A taky jsem se poučil v tom, že pravý agent FBI se pozná podle toho, že si ani v noci nesundává sluneční brýle. To se může hodit.(20.6.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Koniec je typický flák typu , parta looserov zneškodní crime lorda. Ale mimo konca je to perfektná komédia. Už je to nejaký čas som sa takto schuti zasmial. " Glass tables acting really weird tonight". Jason Bateman rules. Jeho komédie mám rád. Vždy mi prišiel sympatický. McAdams je naspapanie a do toho skvelý Plemons a Lamorne Morris. Vtipy z guľkou, s Denzelom, so stolíkmi a "jednozáberovka" s vajcom sú vrcholy filmu. Má to tempo. Má to vtip. A dobre sa na to pozerá. Michael C. Hall si svoj malý štek berie celý pre seba. Pohodová oddychovka, ku ktorej sa budem veľmi rád vracať.(8.5.2018)

 • Pepinec
  ***

  Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada)(13.3.2018)

 • lamps
  ***

  Sympatický mišmaš, kde si pozorný filmový fanda navzdory řadě blbých zvratů najde to svoje v povedeném parodování Davida Finchera a vtipných odkazech, zatímco divák, který se jde do kina prostě vypnout, prožije 100 minut nezávazné a neutuchající zábavy. Kdyby si film udržel konverzační i příběhový elán první poloviny a nerozmáchl se do takové akční i dějové šíře, mohlo jít bez problému o komedii roku. Více zde.(3.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace