poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

 • Velká Británie

  Game Night

 • Kanada

  Game Night

 • Austrálie

  Game Night

 • Nový Zéland

  Game Night

Komedie / Krimi / Akční / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Havaj8
  ****

  Exkluzivní záležitost, na kterou se oplatí jít do kina. Věděl jsem, že to bude tajemná a pěkně domotaná hra, ale že až takhle zajímavě? Ono nejenom že člověk přemejšlí, co je jenom hra a co je realita, ale dokonce se i perfektně baví. Přesto, že to nebyla čistá komedie, tak to byl přesně ten typ humoru, kterej mám rád. Jeden twist střídá druhej a podle mě to hluchý místo nemělo. Navíc Rachel McAdams a Jason Bateman, povedená a sympatická dvojice. Vřele doporučuju, obrovský letošní překvapení.(13.3.2018)

 • Pepinec
  ***

  Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada)(13.3.2018)

 • Hollohlaway
  ****

  Ale jo, dám čtyři. Obsazení velice příjemné, Rachel je kusanec, marná sláva. Něco by se tomu vytknout dalo, mohlo to být méně ztřeštěné, ale vtipu je dost, a vyjímečně dobře se to sleduje. Kamera a střih je odpichová, ne ale zmatená, obrazy jsou originální a vše podkresluje dobrá hudba. Je to takový ten oddechový film, co příjemně uteče a má opravdu něco navíc. Zápletka se pěkně košatí a pořád se něco děje, navíc to má po dlouhé době rozumnou stopáž.(12.5.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Koniec je typický flák typu , parta looserov zneškodní crime lorda. Ale mimo konca je to perfektná komédia. Už je to nejaký čas som sa takto schuti zasmial. " Glass tables acting really weird tonight". Jason Bateman rules. Jeho komédie mám rád. Vždy mi prišiel sympatický. McAdams je naspapanie a do toho skvelý Plemons a Lamorne Morris. Vtipy z guľkou, s Denzelom, so stolíkmi a "jednozáberovka" s vajcom sú vrcholy filmu. Má to tempo. Má to vtip. A dobre sa na to pozerá. Michael C. Hall si svoj malý štek berie celý pre seba. Pohodová oddychovka, ku ktorej sa budem veľmi rád vracať.(8.5.2018)

 • orkadimenza
  ****

  Nebyl bych to já, aby mi k návštěvě Noční hry v kině nestačila pouze Rachel McAdams, takže díky mému nezasvěcení trailerem jsem se dočkal asi stejně překvapivého a nečekaného zážitku jako samotní účastníci Game Night. Větu "Jo, to bude něco pro mě." jsem si řekl už po prvních pěti minutách, jakmile jsem se dozvěděl o soutěživosti ústředních postav a nadšení mě (jako soutěživého člověka) ani jednou neopustilo. Sice mi scénář v jistých momentech přišel až nereálně překombinovaný, ale to mi vůbec nezkazilo skvělý zážitek. Svěží a v mnoha případech trefný humor se nesl rovnoměrně celým snímkem a já se skvěle bavil. Dokonce i přes některé příliš vynucené a prvoplánové reakce postav díky výrazným charakteristikám (tupý Harvard a žárlivka Denzel), ale to ke každé správné ulítlé komedii patří. Tuhle bych totiž mohl opravdu vřele doporučit.(8.3.2018)

 • - Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (MATADOR)

 • - Postava Garyho Kingsburyho (Jesse Plemons) byla pojmenována po manželce Johna Francise Daleyho, Corinne Kingsbury. (Delock)

 • - Jedno z míst, kde se točilo, je i Irský Pub RiRa v Atlantě. (Tomas_TM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace