poster

Tragedy Girls

Komedie / Horor

USA, 2017, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Povšimnuti hodná novinka Tragedy Girls, která jede na vlně Vřískotu a dnešního fenoménu Instagramu a jejím vášnivým posednutím. Dvě hlavní hrdinky jsou ochotny zabíjet za followery a lajky a rozpoutají za sebou slušnou poušť na střední škole. Je to sice Teen Horor, takže kdo podobným filmům neholduje, může jít rovnou o dům dál, já se bavil. Gore je překvapivě povedené a jsem rád, že se nejedná o další PG-13ku, odkazy na starší horory také potěší ( Halloween, Final Destination a další) a hrají zde i velmi oku lahodící slečny, byť jsou z většiny všechny vymaštěné slepice. Možná hloupoučký, ale pěkně natočený, svižný, místy vtipný a zábavný horor, který v prozatimním suchu vychází na lehký nadprůměr. Mít film lepší finále jdu i na 4. 65%%(25.1.2018)

 • Marceloo
  ***

  V americkom mestečku Rosedale sa začína abolútny teror, keď sa v meste objaví brutálny vrah, ktorý vraždí miestnych študentov jedného po druhom. Miestny šerif je bezradný a jediný, kto sa k vrahovi dokázal priblížiť, sú dve dievčatá, ktoré vytvorili projekt Tragedy Girls. Jeho poslaním je dokumentovať dianie okolo vraha na sociálnych sieťach. Táto hra na reportérov je ale ohromne nebezpečná. - Podarený horor, ktorý má len jediný problém. A to ten, že sa tvári ovela inteligentnejšie, než akým v skutočnosti je. Očakával som velmi kreatívny scenár a zápletku, pretože už vo svojom zaujímavom debute režisér ukázal, že nemieni tvoriť horory, aké už fanúšik žánru videl stokrát. To som aj dostal, ale forma, akou to bolo celé podané, sa mi príliš nepáčila. Casting je podarený a Brianne Hildebrand sa po vynikajúcom výkone v druhej sérii The Exorcist zadarilo aj tu, čo ma teší. Tvorcovia sa našťastie nesnažia skryť to, ktoré horory ich inšpirovali, a pravidelne na ne odkazujú. Režisér v sebe má dosť potenciálu a už tento horor je oproti debutu posunom ďalej aj vďaka známejším menám, ktoré sem pritiahol. V budúcnosti snáď ale vytvorí niečo, čo bude nabité akciou počas celej stopáže, a nie niečo, čo päť minút pôsobí ako špičkový horor a ďalších päť minút ako nezmysel pre unudených tínedžerov. + herec z Dark Was the Night + herečka z Halloween II a 7500 + herečka z The Exorcist(23.1.2018)

 • *CARNIFEX*
  **

  Odľahčená “hlúposť”, ktorú v žiadnom prípade nemožno brať nijak vážne. Pokiaľ budete “Tragedy Girls” vnímať ako čistú zábavu, určenú predovšetkým pre “násť” ročných, bez štipky serióznosti, posiatu doslova hlúposťou, tak ani váš mozog neutrpí žiadnu mimoriadnu ujmu. Pár gore scén celkom dobrých, no je ich akosi pomenej, pár frkov celkom vtipných, ktorých taktiež mohlo byť viac, a to je skrátka asi tak všetko. Na jeden krát znesiteľné, nič viac - nič menej.(24.1.2018)

 • kingik
  ****

  Dobrá volba pro hltače hororových (anti-)klišé, parodií a nadsazených béčkových filmů i jejich volných citací to určitě je. Jen je znát, že režisér neměl takové zkušenosti, aby jeho film mohl pokořit hranice žánru. Wes Craven a spol. už to udělal (před více jak dvaceti lety) za něj. A tak se tenhle počin jen letmo dotkne těch nejlepších, přičemž pořád v něčem zaostává. Předně film vůbec není napínavý, prostě ani trochu. To celkem může vadit. Příliš oslavné to není ani s komediální notou. Kdybych měl na starost casting, určitě bych hlavní role nedal Brianně Hildebrand (plešatka z Deadpoola) a Alexandře Shipp. V jejich rolích bych si představoval charismatické herečky. Možná i nějaká známá jména. Ta jsou k mání ve vedlejšácích - Nicky Whelan, Josh Hutcherson a produkující Craig Robinson. Všichni film osvěžili. Určitě lépe se dalo pracovat s postavou zabijáka, kterého holčiny na začátku nápaditě dopadly a zhruba do poloviny filmu věznily. Nejsem určitě sám, koho napadlo, že film v závěru směřoval k velkému masakru na maturitním plese, na který zabiják zavítal. Má radost byla předčasná, neb sami uvidíte, jaký úkrok tvůrci zvolili. Finále by potřebovalo vylepšit. Závislost mladých lidí na společenských médiích zde prosakuje, je jistě alarmujícím jevem, kdo chce, ať se fotí, postuje se na všech těch stupidních sociálních sítích, bloguje, dosahuje slávy za každou cenu, takže to je přidaná hodnota filmu, tedy poukázat na tento jev. A že se ve filmu vraždí středoškoláci i přátelé školy, to už je hororový úděl, který filmu jde. Vraždy jsou celkem neotřelé, krvavě vyvedené. Vizuálně to má dobré provedení. Určitě bych z filmu nedělal mimořádnou senzaci. 8/10(21.2.2018)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Srdce je více vlevo. Vlevo!" Slasherová ptákovina s veselým dívčím duem, které je ochotno i vraždit, jen aby jejich blog měl co největší sledovanost. Vydařené gore - zásek mačetou, podříznutí, ubodání, zastřelení, rozřezání je asi hlavní devizou filmu. Nechybí citace a odkazy na řadu snímků - Halloween, Pátek 13., Carrie, Nezvratný osud, Vřískot ad. Jednoduché, svižné až dynamické. Vtipná skoro nehoda s cirkulárkou, veselé oběšení a návod, jak skončit s kouřením. Objektivně 2*, ale jednu přidávám za šťastný konec.(26.7.2018)

 • dennykr
  ****

  Tragedy Girls se vezou na trendu hororů reflektujících žánrová pravidla s ironickou distancí. Slasher je poměrně banální žánr, proto ho lze snadno zesměšnit. Klíčové pak je, zdali se film konvencím pouze vysmívá nebo je nějak promyšleně podvrací. Tragedy Girls ukazují, že bezhlavé následování žánrových klišé zavede klasické slasherové hromotluky (výborně uslintaný Kevin Durand) do slepých uliček digitálního světa. Středoškolačky jsou vynalézavější. Nejde jim o vraždy, ale o lajky. Smrt spolužáků je pouze záminka pro budování slávy na sociálních sítích. Společenská satira je trochu na první dobrou, ale síla Tragedy Girls tkví v tom, jak vtipné a brutální jsou. Přenášejí stereotypní fráze mileniálů do kontextu násilí (od "yas queen" po "I can't even"), jejich vraždy jsou extrémně neohrabané (jedna dokonce probíhá za doprovodu Warriors od M.I.A.) a fantasticky podvrací romantickou linku. Film spojuje černý humor, groteskní brutalitu a snahu reflektovat širší společenské téma s obratným uchopením žánrových pravidel. Rozhodně to není Vřískot 4 nebo fenomenální Detention, spíš skvělá teen komedie o tom, jak přežít střední. A střední je tady lepší než v realitě, protože všechny spolužáky můžete s klidným srdcem zavraždit.(17.3.2018)

 • kaylin
  ****

  Americký snímek „Tragedy Girls“ je z mého pohledu zábavný slasher, u něhož možná celkem snadno odhalíte, jak se nakonec vyvine, vyústění pro vás nebude překvapením, ale nic to nemění na tom, že tohle je snímek, u něhož se budete bavit. Přesně to, co se vám snaží dát většina vyvražďovaček, ale v tomhle případě to funguje. A ty dvě holky v hlavní roli jsou prostě skvělé.(8.10.2019)

 • Morholt
  ***

  Komedie odkazující na teenagerovské horory, která dokáže bavit, ale zhusta i nudit. Ve chvíli, kdy začnou holky řádit, je všechno v pořádku a potěší celkem fajn gore. Ale mezičas vyplňující prostor mezi mordy má hodně kolísavou úroveň a chybí mu komediální lehkost. Alespoň že na obě hlavní představitelky se dá koukat a bavila mě zejména Brianna Hildebrand, která mě po Deadpoolovi a Exorcistovi potěšila i tady. Doufám, že tahle holka nezapadne. 50%(19.2.2018)

 • fugazi
  **

  Teenage Vřískot pro ještě mladší publikum, než je ten původní ... 4/10(25.1.2018)

 • grizly007
  odpad!

  Absolutní píčovina s dvouma zrůdičkama v hlavní roli. Trapnost na entou.(18.2.2018)

 • klima777
  **

  Vtipná jednohubka (tři prostě nedám, i kdyby mě do krve řezali/y...).(3.8.2018)

 • Hanys_
  **

  Vraždy jsou nápadité, důvod holek v dnešní lajk době docela chápávý..jenže když neteče krev, působí "tragédky" jako nějaká mtv produkce, která zas tak moc nebaví.(25.2.2018)

 • iXtr3m3
  ***

  Za snahu a mini úlohy Josha Hutchersona, Craiga Robinsona a hlavne Kevina Duranda dávam za tri, ale inak to bol film o ničom. Neuživil by sa ani ako satira, ani ako irónia dnešnej doby, vôbec, to už nehovorím a totálne stupídnom a unáhlenom závere. Škoda, vyzera to zďaleka lepšie, ako to nakoniec dopadlo.(28.3.2018)

 • oveckaoa
  ***

  Ve městě Roserade vraždí vrah, který vraždí lidi. Jednoho dne ho unesou dvě holky a vraždí místo něho o vraždách pak založí blog a webovou stránku a profitují na tom. Slušný horor, ale strašně naivní to nikoho nenapadlo, že ty holky ví více než policie a vždy jsou o krok v předu o takovém detailu jako, že ten konec přežijí pouze oni dvě ani nemluvím to by musela být náhoda jak prase. 2 hvězdy za vraždu v posilovně a konec jedna hvězda za film a gore jinak ta maska na konci co má ta černoška se hodně podobá té co mají na sobě lidé v hororech Očista.(25.2.2018)

 • HappyDeath
  ***

  Opravdu dobře koukatelná slasherová komedie s přímo fenomenálním závěrem 😃 Pokud si chcete při filmu odpočinout, pobavit se a už Vás nudí klasické emerické komedie, tak vřele doporučuji.(9.1.2019)

 • Juto
  ****

  Fakt božie ! Bláznivý film. Veľmi zľahčuje filmy o sériových vrahov. Scenár je priemerný, ale výbornými vtipnimi scénami. Réžia je nadpriemerná . Dievčatá sú super.(28.4.2018)

 • petrik11
  ****

  Tak toto ma bavilo. Tínedžerské vyvražďovačky, no netradiční aktéri a ešte vyšinutejšie záujmy, nové technológie, to všetko robilo film OK. Jasné pomerne povrchné, ale to som u US filmov zvyknutý. Dej mal náboj a počas celého času nenudil.(17.2.2018)

 • Lyx
  ***

  Záživné, svižné, dobre zahrané a aj celkom zaujímavé. Vraždy pekne krvavé a nápadité. Klape to ako hodinky, až na jeden detail. Zbrklý príbeh v podstate o ničom. Nezaujal ma tak, ako by mal. Okrem toho však môžem vytknúť už iba miestami neohrabaný scenár. Rozhodne teda doporučujem "teen" divákom, čo si radi pozrú dve vraždiace tínedžerky. Tesné tri hviezdy. Moje hodnotenie: 69%(18.7.2018)

 • EL_Bastard
  **

  Teenager je vo svojej podstate tvor jednoduchý a holduje nenáročnej zábave. Jednu- dve roztlieskávačky, dvoch-troch feši chlapcov, tri-štyri vraždy, štyroch-piatich followerov za to a je spokojní. Kto chce ale niečo viac, tu to nenájde.(1.3.2018)

 • critique
  ***

  Docela vtipná a sympaticky ulítlá komedie, à la mírně slabší Very Bad Things. S hororem to má společného, kromě bizarního námětu, naprosté minimum, ale jako zábavná jednohubka to funguje dobře, i když v závěru tomu trochu došel dech a nápady.(18.2.2018)

<< předchozí 1 2