Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

Nataniel73

Nemôžem si pomôcť, ale aj keď je to strašná hovadina musím dať 4 hviezdy, lebo podobne našliapnutých paródií vo filmovom svete moc nenájdete. Je to humornými hláškami doslova prešpikované a americký prezident ten skrátka nemá chybu. Paródie na filmy ako Rambo, Star Wars, Terminátor 2 či James Bond sa vydarili na jednotku a kto má rád sarkastický humor musí byť spokojný rovnako ako ja. Tento film si môžem pozrieť hocikedy bez ohľadu na to v akom rozpoložení sa zrovna nachádzam. ()

ToZe99

Jelikož se jedná o snímek z dílny Jima Aberhamse, který se kamarádí s bratry Zuckerovými a Patem Proftem, je to podobně střelená komedie jako Bláznivá střela. Ovšem s tím rozdílem, že se jedná vysloveně o cílenou parodii, v tohle postavení to však diváka ještě více baví. ()

soukyd33

Akce, humor a samozřejmě kravina jak prase. O co tu vlastně jde? Super nápad zapojit několik filmů do komedie. Dokonce i Terminátor se tu ukázal. Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

nudlis

Úplně stejnej nářez jako první Žhavý výstřely. A naštěstí se autoři vyvarovali jakýhokoliv opakování vtipů a hlášek, což se moc nestává. ()

Little_Sawy

Nemůžu upřít že bych se při téhle stupiditě nebavila. Videné síce stokrát, ale i stokrát jsou to žhavé výstřely, síce jednička byla lepší, jo i já se budu opakovat jak už to tu bylo padesatktát zmíneno. Charlie je proste machr, ten správnej praštěnej ňoumak, kterýmu takovýhle role padnou jak nikomu jinýmu. Já se rozhodně bavila od začátku do konce. ()

futislav

Jak mohli tvůrci před třiceti lety vědět, že bude jednou Biden prezidentem ? To chování je téměř totožné. Jelikož jsem film viděl v minulosti vícekrát, soustředil jsem se na detaily, kterých je tam požehnaně. Mariňáci mají rolexy, Saddám má v lednici velbloudí mléko a spoustu dalších potravin se zajímavými názvy, když projde prezident na rautu kolem Michelle, řekne Topperovi "Pojďme dál od těch kamen" a podobně. Jako vždy pobavilo. ()

surprise

Co se řeklo o jedničce, platí i o dvojce. Série parodických skečů nebere konce až to hezké není. Chybí mi to v tom nějaký větší nápad, nebo mám prostě radši více té sofistikovanosti v originálním příběhu? Technicky však zvládnuto výborně. ()

klaus

Tahle komedie paroduje snad všechny úspěšné filmy začátku 90. let. Pro mě jednoznačně nejlepší role Sheena ()