Akční park

• USA Action Point (více)

Všemi oblíbený ztřeštěnec Johnny Knoxville se vrací se svými třeskutě vtipnými kaskadérskými kousky v komedii Action Point. Knoxville se představuje v hlavní roli muže jménem D.C., potrhlého majitele laciného zábavního parku, ve kterém jsou všechny atrakce stavěné s minimálním ohledem na bezpečnost, ale s důrazem na maximální zábavnost. Ve chvíli, kdy za D.C. přijíždí jeho pubertální dcera Boogie, se kterou se dlouho neviděl, je v sousedství otevřen korporátní megapark, který ohrožuje budoucnost Action Pointu. Aby zachránil milovaný park i vztah s dcerou, D.C. je ochotný se svojí partou vyšinutých zaměstnanců riskovat úplně všechno a předvést ty nejšílenější kousky. U filmu, v němž nechybí úžasné vtípky, krkolomné kaskadérské kousky ani medvěd, který usrkává pivo, se budete smát z plných plic. (HBO Europe)

Aljak

Johnny Knoxville sa akosi nedokáže vymaniť z nálepky Jackass. Nápad s Action Pointom nebol vôbec na zahodenie, ale to tlačenie na anarchisticko-bohemistickú strunu tomu vôbec nepomohlo. Asi som na takéto bláznivé komédie už pristarý. Sem tam sa tu vyskytlo niečo komické, ale ako celok to bolo zas len v štýle Jackass. Oceňujem snahu o nejakú epickú líniu, ktorá sama o sebe nebola až tak zlá, ale spracovanie nebolo zrovna môj šálok kávy. ()

Rocky88

Příjemná kokotinka, která je vtipná debilitou chování postav a naprostou šíleností atrakcí parku a bolestivých eskapád Johnnyho Knoxwilla spíš než aby nastávaly komické situace, padaly vtípky či aby byl rovnou vtipný celý příběh. Ale na jeden volný večer v životě to neurazí. ()

C0r0ner

Jackassovské píčoviny naroubované na jakýs takýs děj? Nakonec proč ne. Sranda to byla slušná a jednoduchá, takže netuším, co se na tom komu nelíbí. Přece nemůžu čekat nic jiného, než že bude Knoxville padat na hubu, ne? Mě to bavilo a klidně bych si dal i nějaké pokračování. 75% ()

FAITH.BABE

Dávno, dávno bylo tomu, co mě film nabil tak pozitivní energií. Neskutečná švanda. Dostala jsem ještě víc, než jsem od tohohle filmu čekala. Knoxville je bůh, Chris je mentál první třídy. Celou domu jsem buď chcípala smíchy, nebo se aspoň usmívala. I ten prvoplánovej storyline funguje. Excelentní zábava po náročnym dni v práci. ()

Johnny.ARN

Keď nemáte čo tak je to príjemná šmakocinka. Žiadny fekálny humor, jednoduchý dej, rýchle tempo, krátka minutáž a veľa zraneni a situácií pri ktorých si poviete, to snaď nemohol ani prežiť. Ale žeby som sa išiel došťať od smiechu, no to teda asi nie. Solídne 2 z 5 ()

Mrkvič

Johnny Knoxville je prostě pořád magor. Neuvěřitelné, co ve svých letech na scéně pořád zvládá. Jeho kousky tu ale nejsou často moc vtipné. Kdo mě nejvíce potěšil, byl Chris Pontius, který byl legrační již před lety a zde dostal fantastickou roli "lidového vypravěče". Že je film inspirován skutečností bych v životě neřekl. Musel to být šílený masakr. Z tohoto pohledu je asi dobře, že se tématu chytil právě šílený Knoxville. ()

BROKEN_

Neskutečně přehnané! Často jsem si říkal, proč?! Ale párkrát jsem se zasmál, to ano. Nechápu proč takový filmy někdo točí. Komedie kterou bych ani nedoporučoval na sobotní odpoledne. Bohužel Johnny Knoxville hodně klesl. :( ()

tnp101

Tvůrci se 70 minut rozmýšlejí, jak mají natočený materiál sestříhat do filmové podoby s vědomím, že hromadu věcí, které byly v původním plánu, buď nenatočili, nebo místo toho točili čtvrté Jackass. Kluky mám upřímně rád, ale tohle je dost depresivní podívaná. 40% ()

oveckaoa

Chlápek má park kde si každý může dělat co chce a nefungují tam žádné omezení ani bezpečnost práce. Vedou to tam samí omezenci, zhulenci a postižení (jeden z nich dokonce vypadá jak sériový vrah a útočí na lidi sekyrkou případně je mlátí jen tak na počkání) a vedle nich má někdo další park co mu konkuruje. Většina humoru zpočívá v tom, že někdo někam spadne případně ho (většinou chlapa) někdo/něco kopne do koulí a v budoucnosti máme pro změnu starého dědka co dělá humor podobný jako v Pat a Matovi tak, že pokud Vám to podobně jako mě nepřijde vtipné nejste cílovka jo vlastně ještě tam máme ožralého grizzlyho. Celý film je stupidní až na půdu a scénář ani nějakou logiku to nemělo v jedné scéně si například dělají reklamu tak, že vystupují v televizi s cedulemi Zavřete náš park a nikomu to nepřijde divné, že si majitel parku dělá sám reklamu (seru na to, že se to odehrává asi v 80-90 letech tohle by napadlo i idiota, že je to divné) . I konec je totální ptákovina stačilo by tomu novému majiteli dat klíčky, na které měl nárok a bylo by po starostech, ale to nikoho nenapadlo radši ani. Přičtěte si fekální humor semeno na noze, které líže pes a scénu kde chlápek jede na kolotoči a blije do kamery (asi to mělo být vtipné nebylo) a zjistíte jestli je to Váš šálek kávy nebo ne. 1 hvězda za toho mývala a za tu matku na konci, že měla pěkný růžový lak na nehty (nic více pozitivně tam ocenit nejde) 20 procent ()

Jaro.Krafcik

Johnny Knoxville a jeho další film mimo Jackass. Nápadov na komédiu s témou a zabavný park je žalostné málo. Práve preto film zaujal a pobavil. Síce menej ako Johnnyho film bad grandpa ale aj tak.. mohlo to dopadnúť aj lepšie, ta dráma s dcérou ku koncu mi prišla zbytočná. Komédia na nedelný oddych ako stvorená. 4* ()

iXtr3m3

Tri hviezdy len za Johnyho a Chrisa. Škoda potenciálu, pretože v spojení s časovým zasadením to bolo fajn. Samozrejme na ich niekdajšie "eskapády" sa toto nechytá ani zďaleka... :) ()

Loki_Six

"Back then, there was a little thing called personal responsibility. If you screwed up and got hurt, you didn't call no lawyer or the media. You just dusted yourself off and bragged about it to your dumb little buddies." ()

Corpsegrinder

Strašný. Prakticky to nemá příběh neboť to psal někdo s poruchou pozornosti a tak je film jen nesouvislej sled scén a skečů kde neexistuje struktura ani výstavba děje. Vše je nakousnutý a okamžitě smetený ze stolu. Knoxville je už těžce za zenitem a za posledních pět let vypadá že upadnul do těžký deprese což je poznat nejen na jeho herectví zde, ale i v nedávnejch interview co dělal. Jediný co ve filmu tak trochu funguje je ten nezávislej feel zábavního parku kde sranda šla ruku v ruce s odřenou držkou a zlámanejma hnátama. ()

kill-tec

Kdybych se na to nepodíval s opravdu příšerným českým dabingem, což normálně nedělám, dal bych možná o hvězdičku lepší hodnocení. Český hlas D.C. seniora a jeho dcery Boogie totiž "bolo to najhoršie daberske predstavenie, čo som kedy doposavad počul!" Nicméně film je docela vtipný, ty Jackass prvky prostě miluju, pořád se tam něco děje a i když to není samozřejmě scénáristické superdíl(d)o, rozhodně se nudit nebudete. PíDžej se prostě pro takové role narodil, těžko mu to zazlívat. ()

BOURQUE

Film „Action Point“ nesie v sebe také kúsky, podľa ktorých každý vie, že snímok sa nesie vo feelingu „Jackass“. Keď si teraz necháme bokom niektoré „vtipné“ scény, tak si všimne tie dôležitejšie výstupy, ktoré film sa snaží prezentovať (napr. spoločná aktivita mladých bez „pomoci dnešných technológií“, starostlivosť o svoje deti ). Z celkového hľadiska však cieľom tvorcov bolo spraviť si niekoľko desiatok zábavných minút pre diváka. Viac-menej si tento cieľ aj splnili. P.S.1: „Prečo máš mokré oči?“ „Je to vedľajší účinok Viagry, ktorý beriem na svoje srdce.“ P.S.2: Ten „beer addict macík“ je najlepší. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

MickeyStuma

Johnny Knoxville těch svých bláznivin zřejmě asi nikdy nenechá. A tak ho tu máme v dalším snímku a v plné parádě coby majitele velice kontroverzního zábavního parku, který se svými přáteli vede a nehodlá se ho nikdy a za žádnou cenu jen tak vzdát. Johnny je ve své profesi pojem a tak je co od něj očekávat. Ani tentokrát nezklamal. Takže tu máme další typickou americkou bláznivinu plnou nejrůznějších kaskaderských kousků, které prostě, chtíc nechtíc, vypadají hloupě. Alespoň pro nás Evropany. Napadlo někoho, že Johnny vlastně točí, samozřejmě s ohledem na dnešní dobu, podobné snímky, jaké točil za němé éry Buster Keaton? No nic. Humor krapet těžkopádný, často k nepochopení, ale ve své podstatě výstižný. Fanoušci série ´Jackass´ si tak jistojistě opět užijí své. ()

Olík

Johnny Knoxville…..myslím, že tohle jméno samo o sobě stačí. Má zábavný park, má tam atrakce a všichni z nich padají….konec, tečka, finito. Dějově (boj dvou sousedních podniků) jako z osmdesátkové komedie, stylizací klasický Jackass. Jednovečerní zákusek…..nic, co by mělo univerzitního profesora zvednout ze sesle. ()

Shitonit

Přesně. Na tohle musíte milovat Johnyho a bejt sladěný s tímhle stylem humoru. A pokud to máte v cajku, poserete se smíchy. Pokud to úplně v cajku nemáte, poserete se nudou a v tom případě..jděte do prdele .-) ()