poster

Týpci a zbraně

 • USA

  War Dogs

 • USA

  Arms and the Dudes

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Vojnoví psi

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2016, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  *****

  Tak takúto akčnú, hláškami a kvalitným soundtrackom napumpovanú, mrdu som veruže nečakal! Hlavne po tom, ako som videl v kine trailer, ústrednú dvojicu a dotretice meno režiséra... tak, takú veru nie! Veľmi milé prekvapenie na záver dňa! A priznám sa, že som mal v pláne dať ''len'' štyri hviezdičky, ale ten efektný záver filmu so scénou vo výťahu a spolu s doprovodom kvalitnej muzičky to u mňa jasne rozhodol, aby som zaokrúhlil smerom nahor.(17.11.2016)

 • Big Bear
  ****

  ,,Válka je hlavně kšeft a kto tvrdí že ne, tak buď je blbej, nebo v něm jede.. '' --- Parádní filmeček, který strčil Nicholase Cage coby podobného obchodníka v jiném filmu do kapsy. Kucí měli víc štěstí než rozumu a fakt se divím, že je neoddělala nějaká mafie či bezpečnostní agentura nějaké korporace živící se výrobou a prodejem zbraní. Jestli pak hoši poptávali také našeho výrobce nábojů SaB ve Vlašimi? :-). Moc mně to bavilo. Mít však doma Anu de Armas, tak netrajdám po světě a jsem doma pěkně v pelíšku s tímhle koťátkem... Amerika je země příležitostí a odvahy. Tihle to zkusili a chvilku jim to vyšlo. Ale to s těma drobkama, které žraloci nechtějí a nechávají být, je svatá pravda ... 4 přebalené bedny nábojů do AK47! * * * *(29.7.2017)

 • Fr
  ***

  ,,VÁLKA JE EKONOMIKA…“ /// Jak se stát z maséra překupníkem zbraní… Film má pár vtipnejch momentů, ale hlavně je vo tom, jak sběr drobků rozšířit na sklizeň koláčů, takže taky vo tom, co s váma udělaj prachy. Není to špatný, ale zbytečně dlouhý. Ale zřejmě tak víc vynikne (nějaký) ponaučení… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Článek "Arms and the Dudes", kterej pro Rolling Stone napsal Guy Lawson, jsem nečetl. 3.) Po Rusácích mi doma zbyli náboje. 4.) Thx za titule „westside“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.12.2016)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Kým Ryan Gosling či Matt Damon kvôli svojim úlohám v rôznych snímkoch podstupujú drastické metódy diét či tréningov, tu Jonah Hill všetkým vytrie zrak vizážou, akoby prehltol 120 kg prasnicu z Oravy určenú na porážku. Tento herec mi bol vždy nesmierne sympatický, no teraz sa zmenil na ukážkového maskota Mc Donaldu, pričom pohľad na jeho osobu bol kadejaký, len príjemný nie. Čo sa týka filmu ako takého, príliš vtipný mi veru neprišiel, no zato "hlášok" v podobe vlasteneckých žvástov bolo viac, ako by si človek prial. Keď k celej tejto maškaráde prirátam ten za vlasy pritiahnutý príbeh o dvojici dementov, ktorí sa od predaja cukrovej vaty ku kšeftu so zlatými tehličkami prepracovali, skutočne ťažko dokážem akceptovať čo sa tvorcovia divákovi (ako som ja) snažia ponúknuť. Vedu z takýchto snímkov robiť neradno. Len ich po prepadnutí veľkej nudy zapnúť, pretrpieť, akceptovať, pokiaľ po emocionálnej stránke zaberú - tak zabaviť sa, no a následne - veľmi rýchlo zabudnúť. Nie, nenudil som sa (!), no viac sa zabavím na youTube pri sledovaní "compilation dog fails".(24.11.2016)

 • castor
  ***

  Bavilo i nudilo zároveň. Zajímalo mě, zda se budu bavit i poté, jakmile se pánové začnou ucházet o zakázky pro americkou armádu a dostanou se někam na horkou půdu. Nebavil. Je to utahané a vlastně i zbytečné. Jeden je obratný manipulátor a ulhaná sketa, druhý je naivní trouba, který ctí alespoň určité zásady. Dostanou se k obří vládní zakázce, půjde jim o kejhák, tvůrci se snaží trochu pošpinit systém a nabídnout satirický nadhled, ale divákovi je to šumák. A vůbec jim nevěří, že mají žít na hraně a obchodovat jak žraloci z Wall Street. Nic sofistikovaného se k nám nedostane, dramatického jakbysmet a bohužel i s humorem je to velmi podobné. Možná jen protivný hekavý smích Jonaha Hilla si budu nějakou dobu pamatovat. Todd Phillips chtěl zkusit něco serióznějšího, nicméně vypráví hrozně nezajímavě. A když je divákovi jedno, zda Miles Teller začne zase dělat maséra, nebo Hilla v Bagdádu znásilní deset Iráčanů, je něco špatně. Mnohými skloňovaný Vlk z Wall Street je totálně jiná liga!!(24.11.2016)

 • - Pri rozhovore v Miami na pláži v pozadí pri pohľade na Efraima Diveroliho (Jonah Hill) dvojica muž - žena odchádza. Pri opätovnej odpovedi Davida Packouza (Miles Teller) je tento pár na druhej strane a prichádza. (speedy7929)

 • - Jonah Hill i Efraim Diveroli mají narozeniny ve stejný den - 20. prosince. Ve stejný den má narozeniny také režisér Todd Phillips. (Hal_Moore)

 • - Scény z Albánie byly natočeny v Rumunsku. Bashkimova žena (Liliana Cristina Circei) ve skutečnosti mluví rumunsky. (L_O_U_S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace