Smrtelné vyhlídky (S01E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 1 h 2 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

První opravdový případ mne lehce zklamal. "Spiknutí" se dalo odhadnout ihned a pachatele jsem tipl při prvním náznaku aniž by se na plátně objevil. Trochu klišé, ale na další díly se podívám.(1.11.2017)

• rt12

Při vstupu Majora Škáry jsem začala úpěnlivě hledat Jessicu Fletcherovou. Druhý díl mě oproti prvnímu přišel naivní, nic proti hereckým výkonům jen ten scénář pokulhává. .Spíše - jak se píše "detektivka pro děti". Uvidíme co přinese další díl.(31.10.2017)

• kocik1

Takový pokus smrsknout Agathu Christie a Colomba do "detektivky jako pro děti". Kdyby to nebylo tak smutné, bylo by to až úsměvné.(30.10.2017)

Průměr...(15.4.2018)

Matěj Hádek herecky vyniká, jeho vzhled homelessa a chování podivína mě zaujalo. Ovšem dnešní případ, jenž se tvářil vysoce sofistikovaně, kazí dojem z vyšetřování, nestandardního získávání důkazů a indicií, až nelogičností. Shrnutí případu, včetně policie ex machina, působí spíše úsměvně. Příběh působí skvělým dojmem na pohled, nicméně trpí v detailech. Snad nepůjde kvalita dále dolů.(29.10.2017)

Dobré, i když v porovnání s první částí možná trochu méně akční a "jiné". Jako velké plus hodnotím obsazení neokoukaných tváří, které hrají stejně dobře jako tzv.hvězdy; celkově je casting vyvedený včetně Donutila. Vtipné dialogy. Jo, a také se mi líbí lokace.(30.10.2017)

Mírně nadprůměrný díl mezi současnými komerčními krimi, který ukázal jakou cestou to půjde - postava Hádka alias Krále , která bude fungovat jako kopie Menthalisty kříženého s panem Monkem ( nebo jak se ten úděsnej seriál jmenoval...) . Ale jo, zaujalo to, ale to kopírování amerických vzorů je moc okaté.(31.10.2017)

• Ozzy2

Sedím u compu a jen ty ochotníky poslouchám.Proboha, co to hraje za lidi?To už producenti berou lidi z pracáku?Jdu to okamžitě vypnout(29.10.2017)

1.epizoda, kterou jsem viděl : 4 * a 65 % (za M. Hádka) .(30.10.2017)