• SonGokussj

Boha jeho to byla snůžka přiblblých příběhových linií, které chyběla logika vlevo vpravo. Nevydržel jsem koukat stále, občas jsem pár minut musel přeskočit... To se fakt nedalo. Ty reakce lidí na různé podněty byla prostě idiotská... A hlavně - ten týpek má na sobě PRŮHLEDNÉ brejle, CELOU sérii naprosto STEJNÝ KNÍR a jeho celoživotní kamarád, který chodí na jeho rodinné večeře, ho NEPOZNÁ... Idiocie novej lvl... Už jsem se zmínil o těch totálně trapnejch hláškách o ničem, rádoby vtipných momentech, které byly tak cringe, že mi vrzaly zuby a musel jsem se schovat pod stůl? Lol... Policejní šéf zjistí, že je jeden z dalších policajtů špinavej, má na něj důkazy (fotil fotky, jka předává zbraně záporákům) a pak se 3 episody nic neděje? A tento špinavej policajt pak zatkne (podplacenej) našeho super hrdinu? Whaaaat??? Black prů*er 25 %(29.1.2019)