Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Porevoluční budovatelské ještě větší vystřízlivění a podivný vztah s další dívkou, tedy pardon, v tomto životním stádiu už ženou. Jeden se ani nemůže divit, že všechno vyústilo do toho konce v pátém díle. Kvalitativní posun směrem dolů sice předznamenává už název filmu, ale čeho je moc, toho je cu fýl. 40%(12.2.2007)

 • mzss1
  **

  Oprotim prvním tře dílům značný pokles. První tři díly beru jako solidní nadprůměr na zábavné podívání. Tohle se ale moc nepovedlo. Prostě se snažili tvůrci navázat na úspěchu předešlých filmů a nedopadlo to úplně ideálně. Na film se dá dívat, ale je to hrozná nuda a ani není moc vtipných scén, ani scén, které by pobavili či zaujali. Takže hodnotím jen na 35% = **(24.11.2012)

 • Faidra
  **

  Pánové Kleine a Pecháčku, proč jste po třetím příběhu o básnících nenaslouchali slovům básníkovým: "Sbohem a kdybychom se více neviděli, bylo to krásné a bylo toho dost?" Proč to vypadá, že samet ohladil hrany vašemu humoru, zabalil slova Štěpána a Kendyho do nicneříkající vaty a proměnil zlatovlasé múzy v tklivé černé madony? Zábava se tu nekoná, tohle je vážně pohroma... a mé dvě hvězdičky na tklivě temném nebi spíš než co jiného jen smutně připomínají, že noc nadešla a poetická hravost odešla.(14.2.2011)

 • Bansheee
  *

  Jak moc mám ráda předchozí díly a jsou pro mě neustálou zábavou, tak o to víc nemám ráda toto pokračování. Typický příklad, že všeho moc škodí. Pokračování stojí za nic. Štěpán už jen a jen loser, humor a nadsázka se nám kamsi vypařil a korunuje to ještě Štěpánova nová láska Brodská. Její postava je asi tak příjemná jako herpes.(13.8.2011)

 • rakovnik
  ***

  No, konec povedené série Dušana Kleina. Takhle ne. Dvě hvězdičky jen z nostalgie, pro Evu Vejmělkovou a jedna za několik povedených scén. Barevná podnikatelská saka, červené kalhoty, reklama v počátcích, nové obory lékařství a ztracený glosující básník. Ute je ale hrozná, kam se hrabe na Borůvku či Píšťalku. Bohužel, série pokračuje...(31.10.2010)

 • - Režisér Dušan Klein chcel do filmu obsadiť aj Štepánovu (Pavel Kříž) prvú lásku Borůvku (Miroslava Šafránková), ktorá mala mať už dve deti, ale herečka ponuku odmietla. (Raccoon.city)

 • - Natáčení probíhalo v nemocnici na Kladně. (Cucina_Rc)

 • - Pavel Kříž a Tereza Brodská byly již v době začátku natáčení partnery. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace