Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bansheee
  *

  Jak moc mám ráda předchozí díly a jsou pro mě neustálou zábavou, tak o to víc nemám ráda toto pokračování. Typický příklad, že všeho moc škodí. Pokračování stojí za nic. Štěpán už jen a jen loser, humor a nadsázka se nám kamsi vypařil a korunuje to ještě Štěpánova nová láska Brodská. Její postava je asi tak příjemná jako herpes.(13.8.2011)

 • igi B.
  *

  Zoufalé, pan Klein a všichni kumpáni to samozřejmě měli zapotřebí, milý Golfisto, protože prachy, prachy, prachy... Jinak prd a kulový. Hloupé, nudné i blbě hrané, technicky ledabylé (sledujte místy postsynchrony, jak se čudláčtí lůzři ani sami sobě netrefí do huby) a upocené až běda. Zbytečný film. Takhle se kurvila ta naše kultura česká svobodná. Ale dobře pochopili, postsoudruzi. Dnes jsou tihle debilové bohatí, ze všech těch sraček, co na nás za těch 15 let vyblili...(22.2.2006)

 • slunicko2
  ***

  Film si drží atmosféru, ale chybí mu drajv. 1) Změna společenských pořádků prostě sama o sobě nestačí vysoké laťce, kterou nastavila původní trilogie. Chybí nadhled nad kapitalismem. Tvůrci se neoprostili od socialistického vnímání reality. Jako byste chtěli od člověka, co se topí, posoudit krásy okolní krajiny. 2) Původně jsem film ocenil dvěma hvězdičkami. S odstupem času však nostalgie vítězí a přidávám i třetí.(27.7.2017)

 • Emzet
  ***

  Na jednu stranu musím ocenit alespoň trochu dobré vyobrazení bizarní raně porevoluční české společnosti, na tu druhou ale musím říct, že nevím jak to souvisí s básnickou sérií či čímkoliv jiným. Pavel Kříž dotahuje "mrtvolnost" svého Štěpánka ještě dále než dříve a humor se vytrácí. Ale snést se to dá...(11.1.2009)

 • Wally
  ***

  Pád z velké výšky na tvrdou zem a vystřízlivění - ne, že by to bylo vyložené špatné, ale mělo se zůstat u původních třech dílů, kdy atmosféra socialismu dávala příběhům tu správnou šťávu. Pevně jsem doufal, že to pan režisér taky tak cítí, ale hrubě jsem se zklamal a na svět přišel ještě jeden díl...bohužel...(11.6.2010)

 • - Natáčení probíhalo v nemocnici na Kladně. (Cucina_Rc)

 • - Chyba ve filmu: Když vedou dva synové svou maminku od léčitele Písaříka (Pavel Zedníček) ke svému autu, celou dobu je v okně auta dobře vidět odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

 • - Herečka Dana Morávková nemluví svým hlasem. V postsynchronu ji namluvila Eva Spoustová. (TomasSlach)