Dušan Klein nám v roce 1975 přináší 3 detektivní příběhy z ponuré Ostravy, které nám ukazují běžnou denní rutinu kriminalistů v 70 letech. Ostravští přílušníci veřejné bezpečnosti řeší v časovém intervalu 24 hodin tři různé případy. Jedná se o zranění příslušníka VB, únos kojence a pátrání po pohřešované dívce. (Hennes)

Pitryx

Ne moc zajímavý film, kecání do děje je to nejmenší zlo. Tohle tedy podruhé nemusím, ale přece jen dávám něco málo, za to, že se ta nuda dala zvládnout. ++++++Souhlas s mám pět let starým komentem. 20161020 ()

carl.oesch

Hvězda jedna a to za onen pokus o civilní detektivku, která se ovšem vůbec nepovedla. Kriminálka Ostrava se jaksi nekonala - na druhou stranu mně zklamalo, že ona hezounká blondýnka nebyla včas chycena, takže doufám, že jí připálilo ještě hodně chlapů na její pouti Ostravou....co jsme vůbec nepochopil, odkdy kriminálka řeší problény s vybavením hasičskými přístroji (Bohunil Šmída), to uže bylo hodně silný kafe! ()

honzic

Tady se Klein hledal, nevyšlo to, tak až snad příště. Každopádně je to zajímavý pokus o povídkový film. Hodnocení: 30 % ()

Hamar odpad!

Bizarní záležitost! Ostraváci nemluví ostravsky, už beztak stupidní zápletku ještě stále vysvětluje vypravěčův hlas. Hlavní padouch vběhne policajtům do náruče sám po banální fackovačce. Zahájského kriminalista se celý film jeví jako němý, aby v závěru promluvil něco ve stylu "Dal bych si pivo". Pobodaný nadporučík Bauch celou dobu sleduje dva lidi (ženu a muže), když vykoukne z křoví, vidí už jen ženu a vůbec mu nedocvakne, že by na něho ten muž mohl někde číhat a ani si nevytáhne pistoli. Policejní maják projíždějící centrem mé rodné Ostravy mi silně připomněl začátek "Bláznivé střely! Veselá postavička, hraná Šmídou, celý film reklamuje nedostatečné hasící přístroje na výstavišti Černá louka. Jako parodie dobré... ()

vinducha

Na konci filmu , po vyřešení 1 z případů hlásí F. Řehák v roli majora Kiliána : "1. věta , kterou od tebe dneska slyším a hned tak rozumná" . Je to odpověď na tu jedinou větu , kterou vůbec ve filmu pronesl  J . Zahajský jako poručík Lukeš : " Teď by bodlo 1 pivo"  . Další mnou viděný film od pana Kleina a opět nemám problém. ()

quokam

Malý pitaval z města Ostravského. Film srazí příliš pateticky komentář a herec hrající majora Kiliána. Taktéž technická kvalita záznamu, na který jsem nalezl, nebyla nic moc. Ale jinak zajímavá trojice příběhu. 50 proc. ()

S.O.L.O.

Za mě film udělal dojem hlavně nádhernou Ostravou film je průměrný si myslím, děj je takový ochuzený řekl bych někdo to chtěl rychle napsat a hotovo. ()