Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Série(5) / Epizody(50)

Recenze uživatele Pajky3 k tomuto seriálu (1)

Rozčarování (2018)

Je to vcelku jednoduché, jestli se vám líbí humor, který nabízejí Simpsonovi či Futurama, tak i při Disenchantment budete spokojeni. Já do této skupiny spadám a proto jsem se dobře bavil. Po přítomnosti a budoucnosti se nyní vydáváme do minulosti a poznáváme hlavní trojici - opilou princeznu, jejího vlastního démona a naivního elfa. Úvodních deset epizod bavilo, přineslo povedené vtípky a zajímavé nápady.  Další řady přinášejí ucelenější příběh na pokračování, což funguje slušně. Škoda je jen těch velkých cliffhangerů na konci řad, kdy už nemůžete pokračovat ve sledování. Jinak je to vcelku vtipné, má to příjemnou animaci a když se do toho člověk dostane, tak ho to pak i dobře zabaví. Postupem času příběh slábne a tak není divu, že byl ukončen. Možná mohl být i o něco dřív, ale zase měli tvůrci možnost připravit si uzavřený konec a toho si cením. ()