Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Série(5) / Epizody(50)

Recenze uživatele Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (3)

Rozčarování (2018)

Po skvelej futurame a simpsonovcov si tvorcovia priniesli niečo nové. fantasy kreslený seriál, ktorý má zložitý nazov. Hlavne postavy parádne aj keď ich je len 3 ale vedlajsie postavy sú tiež dosť užitočné. Niektore časti slabšie ale zbruba sa to pohybovalo v slušnej forme. 10 epizod zbehlo ako voda a my len musíme čakať rok na druhú sériu. 4* ()

Série 1 (2018) (S01)

Normálne som sa aj dočítal že to nemalo dej? Ako nemalo dej? Tiebeanie sa dozvie čo je vlastne jej matka zač. Záchrana elfa, a obnova kráľovstva nieje dej? Ústredná trojica je jednoducho vydarená. to isté je od autora Matta Greoninga cítiť, ani diely v Simpsonovcov na seba nijako nenadvazovali. Skvele navnadenie na nové časti. Sklamanie bolo iba od netflixu že nám nepriniesol Český preklad ani v podobe tituliek. Musim priznať chybu že som si myslel že ide o druhu sériu,ale v case pridania komentára bolo naozaj na csfd napísané druhá sezóna. Ako mi pripomenul v správe jeden nemenovaný užívatel na tejto databaze. Ta druhá nás ešte len čaká. Nie každému došlo že tieto ďalšie časti patria pod prvu sériu. Ani samotnemu netflixu ktorý to ma rozdelené pekne do dvoch častí. Po 10 epizód. Teraz je to po 20. 5* ()

Série 3 (2021) (S03)

Nuž animácia je stále pekná. Ale kvalita značne upadla. Od tvorcov Simpsonovcov človek čakal viac, keď sme už dostali novú sériu. Najlepšia epizóda jednoznačne posledná a tá Steampunková. Ostáva len dúfať že tvorcovia budú pokračovať a ďalšia séria bude rovnako výborná ako tie prvé. Táto bola vážne najslabšia. Zároveň ide aj o 8.300 hodnotenie. 4* ()