Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

jirkahodr odpad!

V tomhle filmu je všechno špatně mimo šílené režie a scénáře na jednu stránku A5, bych se dovolil zmínit i o hudbě. Ta je ale brutálně blbá. Pravdou je ale to, že na blbej film blbá hudba, co jiného ? ()

makuk1

Je to naivní a takové laciné. Pointa vtipu je dopředu známá nebo snadno předvidatelná, tím vtip vychází trapně. Do toho pár záběrů do krajiny jak od Troškova Slunce sena.... Rozhodně to nemá nic společného s Okresním přeborem nebo Hodinovým manželem. Svobodovi odloučení od Kolečka vůbec nesvědčí, naopak asi Kolečko byl hlavou této dvojice a Svoboda byl ten který talentem moc neoplývá jinak si nedokáži vysvětlit proč každý jeho další film je horší a horší. Nechtěl bych být ten kdo mu jeho filmové experimenty platí. Jedna hvězda z Bohouše a Evu, kteří za výsledek nemohou a jsou jen obětí. ()

rigby

Na komedii to nebylo vůbec k smíchu, na romantiku zase zamilované. Prostě takový nijaký film. Ačkoli potenciál byl hodně veliký. Obsazení naprosto skvělé, kamera výborná, ale vázl i obyčejný hovor, natož aby to mělo nějakou jiskru, kvůli které by stálo za to se na tento výtvor podívat. A je to opravdu škoda... ()

Vajnlich

Opravdu velmi slabé a prostoduché. Naprostá slátanina bez špetky humoru či náznaku děje. Bohužel je to smutný odraz toho co se děje v poslední době s českým filmem respektive komedii. ()

Popinodan

Čekal jsem takovou tu klasickou podprůměrnou békovinu i s mojí (celkem)oblíbenou Annou Polívkovou. Film spíše pro ženy. A ejhle......békovina to sice byla,ale působylo to příjemně a vtipně. Komedie nás příjemně pobavila....Jo a taky Brutus!!! Tak proč ne za 4.hvězdičky. ()

fafejt001

ZDE Holubová , Klepl nějak moc nefungují . Nebýt v tom Anička Polívkovic , tak je to taková letní nenáročná slátanina . Předvídatelný konec tomu nasazuje korunu . A tudíž - opijeeem seee . Je to Brutus . ()

bonovox

To je až hrôza, čo sa momentálne točí u našich susedov, rádoby letná komédia, ktorá vôbec nie je vtipná a to už nehovoriac o hroznom scenári. Toto by sa do kín vôbec nemalo púšťať... ()

Horác

Polívková má bezesporu komediální talent, takže díky ní je ve filmu mnoho milých okamžiků. Párkrát jsem se zasmál, relaxovat se u toho dalo. Ale jestli to někdo seriózně myslel jako plnohodnotnej film do kina, tak to byl ústřel. ()

ridik1

Komedie, na Brutusu 20 lidí a 4 mobilní WC. Strašně ubohá vesnická zábava. Když něco nevím tak se zeptám ( Luboši,"máme problém",Luboši," potřebujem pomoc",Luboši, je to správně?", a Luboš pomůže. ()

Kkahunaa odpad!

Tohle předčilo i Modelky s.r.o. od jiného Tomáše (M.). Avšak... masivní stíračka Tomáše Magnuska, která se zde (a nejen zde) odehrává, je jen trapným dokladem toho, že divák zkou(s/k)ne i daleko větší h.vno a ještě přemýšlí, jestli tomuto Tomášovi (S.) svým nízkým hodnocením neublížil. Kdepak... to mně problém nedělá. Bylo mi sice líto Jardy Plesla, ale je dospělý a snad věděl do čeho jde. Tohle není "odpad", tohle je "metashit". P.S.: Jo von to byl humor, pane Svobodo, jo?:D ()

hony23

Absolutní scénáristická beznaděj, tady nic nezmohlo ani dobré herecké obsazení. Na té Nově zřejmě vůbec nejsou soudní, když zafinancují a vypustí do éteru něco tak pitomého. ()

BrMikes

Ano, je to klišé až na půdu. Od klišoidních postav po klišoindní happy end. I přesto má film sem tam povedený moment a obstojné herecké výkony. Takže vcelku příjemné překvapení. Tři hvězdy a jedna z povedenějších českých romantických "komedií". ()