Vánoce mají být časem radosti, míru a dobré vůle. Pro některé obyvatele Bailey Downs se však promění v něco mnohem méně slavnostního. Když je Krampus, démonický opak Santy, přivolán do města malým chlapcem, všichni musejí bojovat o přežití. Jsou to svátky radosti, míru a dobré vůle... tedy pokud nežijete v Bailey Downs. O loňském Štědrém dnu se dva mladíci dočkali v suterénu školy příšerného konce. Nyní, o rok později, se na město valí nová série hrůz. Když tři kamarádi objeví dějiště masakru, zlý duch je tam hodlá držet navěky. Jednoho z prvních policajtů na místě činu postihnou nové komplikace, neboť jeho syn začne vykazovat známky děsivého a násilného chování. A když se místní rodina snaží usmířit s odcizenou tetou, musí náhle v hrůze prchat před Krampusem, démonickým opakem Santy Clause. Teroru se nevyhne dokonce ani sv. Nick, který bojuje s hordou elfích zombíků. Budou to svátky, na které nikdy nikdo nezapomene. (Cinemax)

Duffson

Hrozna kravina, splacanina vseho mozneho a navic mistama natoceno jak z nejake lacine webkamery...nestoji za vic slov ()

patho666

Pohodové vianočné poviedky, niektoré vydarené viac iné menej, uškodilo spracovanie na preskáčku, potešil krampus. ()

BigJohn02

Když si ve 2 hodiny ráno pustím horor, nastavím si hlasitost tak, abych nerušil sousedy. Někteří režiséři si ale myslí, že lekačka nejlépe vyzní, když se spustí mohutný decibelový výron, který probudí celý dům. Typickým případem je tento film, takže jako divák jsem a priori nasranej. Čtyři příběhy jsou pak poskládané tak, že než ten, co zrovna probíhá, mě začne aspoň zajímat (když už ne bavit), přeskočí autoři k druhému - a tak furt dokola. Tohle se prostě moc nepovedlo. ()