poster

Vánoční horor

 • Kanada

  A Christmas Horror Story

Horor

Kanada, 2015, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  Chtěl jsem vydržet do vánoc, ale to se na nás v kině vyřítí samotný celý film jen o Krampusovi, takže nebylo co řešit.Letos jednoznačně (zatím) nejlepší horor, jaký byl k mání.4 výjmečně dobré povídky, které se střídají v pravidelných intervalech a perfektně se lehce prolínají.Vizuální stránka, herci, atmosféra...to vše na Kanadu neskutečně dobré.Tahle trojice režisérů má výtečný základ, jen ho víc a intenzivněji rozvinout v plnou palbu.Protože jak už to bohužel poslední léta bývá všude, tak i v A Christmas Horror Story to všechno šplape tak 75% a i když to má na to jet ještě víc...zůstane to všechno tak nějak těsně pod tím pomyslným vrcholem.Asi jako kdyby ste šli na Nuru masáž a masérka vás těsně před finišem poslala do sprchy.Povídka sa Santou byla určitě nejzábavnější a o to víc je smutné, že jí bylo nejméně, což sem nesl celou stopáž těžko.Pravdou ale je, že jí hodně vytáhne finální pointa.Povídka s malým klukem byla místy děsivá, ale opět scénář nedovolil jí pořádně rozjet a na to, jak si matka s tím malým hajzlíkem poradila, to vycvičeného otce/policistu sejmulo nějak hladce.Povídka s duchem atmosferická laskomina, která vás drtí v napětí, aby vyústila unyle, mdle a neskutečným fofrem...další škoda.Jednoznačně nejlepší pro mě byla povídka s Krampusem.Další dvoumetrové hovado, žádne hnusné CGI efekty ale poctivá hra svalů a výtečného makeupu, prostě stará škola radost.Myslím si, že aktuální hodnocení 61% asi odpovídá, protože celý film notabene každá povídka měla daleko navíc a každá i když tak byla výborná mohla být prostě lepší.Santy bylo málo, děsivé dítě zase uteklo moc rychle, duch chvilku strašil a pak začal rutinně a rychle zabíjet a nejlepší Krampus povídka...kdyby bylo vidět, jak roztrhne to děcko vejpůl, jak urthne fotrovi hlavu a rozlomí matku...slintal bych blahem, ale vše je tak nějak mimo obraz a Krampus to rozjede až v závěru.Není to tím, že by byly ty povídky špatné, ale ony měly tak velký potenciál, že by každá z nich utáhla celý filmy a proto budete mít na konci pocit, že toho bylo málo a že byste chtěli prostě víc.75%.(27.10.2015)

 • peter12
  ****

  Predpokladal som, že film pôjde po stopách Diabolského Santu, ale tento išiel úplne inou cestou, cestou poviedok, ale ktoré nejdú po sebe, ale vzájomne sa striedajú. Je tu pekelne hustá atmosféra, lakačky boli slušné, strašidelnosť sa tu dala krájať a aj gore efektnosť tu bola. Film mal v sebe aj silnú mysterióznosť a masky boli podarené. Film sa vyznačuje svižnými scénami ako napr. boj Santa Clausa a nemŕtvymi alfami, ale aj temnými momentami ako napr. malí chlapec vs. rodičia. Remeselne je to vynikajúco natočené. Len každá poviedka mala pár nezmyselných skutočností a tým film stratil 1*, ale aj tak veľké nečakané a hlavne príjemné prekvapenie a tak silné 4* dať musím.(9.10.2015)

 • Rodriguez
  ****

  Jeden z těch lepších vánočních příběhů, kdy sledujeme osud několika lidí, který se v závěru střetne a vše do sebe nádherně zapadne jako santovi sáně do čerstvě napadaného sněhu. Nejvíc mě chytla úvodní melodie, která je velmi vlezlá a ještě dlouho po skončení filmu jsem ji nemohl dostat z hlavy. 80%(1.1.2016)

 • Frajer42
  odpad!

  Co tohle mělo kurva znamenat by dokázal zodpovědět snad jen samotný autor a dost možná ani on ne. Celé je to těžce chaotické, skáče se od Santy k negrům. Od negrů do školního sklepa a zase zpět. Žádná dějová linie není ani trošku zajímavá, či napínavá. Divák 99 minut trpí, aby na něj vysokčil těžce ujetý závěr. Pár poprav elfíku je koukatelných. Zbytek se nese ve stylu "Udavte se nudou!" Za mě jasný odpad!(1.1.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Taková tématická kravinka. Práci si s tím někdo dal, ale mrzí mě, řekl bych, že mě to sere, ale asi bych dostal ban dle nové vyhlášky, takže jen mrzí, že když už tvůrci napatlali čtyři příběhy do sebe, neobtěžovali se už je scénáristicky plnohodnotně spojit, což by byla úplně jiná rozprávka. Na Vánoce OK, na vychválení v září nikolivěk. 60%(25.9.2015)

 • - Scéna, v ktorej elf s menom Shiny (Ken Hall) rozseká dvere sekerou a následne povie ''Here's Shiny!'', je odkazom na horor The Shining (1980) a rovnakú scénu s Jackom Nicholsonom. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace