Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

princeznaaur

K.McKinnon to hraní občas nevěřím, jindy udělá dobrý humor, M.Kunis je více uvěřitelná, občas se zasměju, občas podivím, takže průměr, ale nezatracuju to. Dobrá akční komedie. ()

r3musko

Všetko, čo má Špiónsky film mať: akcia, intrigy, zaujímavé lokality, aj niečo navyše (humor). Obe hlavné herečky hrajú dobre, majú talent na humorné scény, ale chémia medzi nimi nefunguje. To je jediná chybička krásy na inak prekvapivo dobrom filme. Aj keď to tak podľa aktuálnych hodnotení nevyzerá. ()

maro0902

velké minus za tú uškriekanú Kate McKinnon bleeee..strašne mi tam vadila..neznášam ked je niekto viac ukecaný ako JA :DDD. ()

Goodboyko

prvom rade je to komédia , je to crazy komédia a od tej sa očakáva strelený humor a presne toto tento film splňuje. Ak sa chcete zasmiať, tak mám pocit že sa tým tvorcov trafil presne do čierneho. Správne nahláškované, uletené, niekedy na hrane, niekedy možno za hranou, ale žiadny fekálizmus ( teda ak nerátame pohlavné orgány odokryté alebo to čo je v nich skryté). Ústredné duo sympatické, lokácie potešia, Viedeň či Praha neboli zastupované Bukurešťom a samozrejme soundtrack na výbornú. Krásne 4 **** ()

pabloss odpad!

Tak hodně trapný film jsem dlouho neviděl. A ten český dabing je hrůza, ten Filip Švarc je všude, až je mi z toho zle. To se nedá poslouchat !!! To nikdo neslyší, že tomu herci ten debilní hlas nepasuje ?? ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Přítel mi dal kopačky přes SMS." Mila Kunis s fleškou v pipině procestuje svět. Zkomolí tam jména našich měst: České Budějovice, Ústí nad Labem, Litoměřice. Zazní česká písnička: Boty proti lásce od Přenosilové. Užijeme si i Pražské ulice. Vůbec se mi nelíbila ukrajinská vražedkyně, která měla poslední scénu jako artistka. Celkově dvě hodiny babské řeči, které byli proložený špetkou přehnané akce. "Ten dort je moc tučnej... Budu mít sračku." Humor je tady slabý, otřepaný a občas trapný. Je to taková obyčejná blbina, kde chtějí získat všichni jednu flešku. - 50%. ()

EYO EYO

Celkom slabá komédia, občas sa mihli nejaké zábavné scénky ale ako nič moc , ten dej už takí že miliónkrát sfilmovaný , páčilo sa mi že sa mihli aj nejaké scénky z Prahy /40% ()

Zvire666

Jedna hvězda za krásu Mily,a za Prahu.Po letech film který se mi nepodařilo vidět do konce.Bezduchý scénář,postava Morgan přímo iritující. ()

52637

Jooo, tak tohle se hodne povedlo. ,,... jsem provarenej...Ty jsi v hrnci?... Vyborny hlasky kde se zasmejete a skvela akce na to ze je to komedie, tak akce docela drsna ()

HombreT

Seriously....this is the humor of the americans ?!!.....hlupy obraz americanov....keď človeka až reálne zabolí, ako nasadnú k manuálnej prevodovke.......a vadí to ?!.....keď to má scény pripomínajúce bournovú identitu ?.....kde sú tie časy, keď Praha bola destináciou pre svetové bijáky ?.....a aj tak......Mila nám zostarla a je to na nej, že Kurva vidieť......a pritom....úplne prirodzená zlatá, dokonca až ľúbezná......to tá druhá úbožiačka úplne že kazí....aj keď vieme, že je to hlúposť a snažíme sa hrať ich pravidlami.......ona to strašne hlavne trááápne kazí.....okej....končím.....prečo.....opakujem, prečo ?!!!.....sa míňajú peniaze na takúto strašnú....dokonca až odpornú produkciu ?! .....seriózne sa nám snažia toto predať ?!....takže.....hviezdička, len za flashku in my vagina..........toto je už odpad najhorší......nieeeee nieeeee....takže.....tinker, taylor, soldier; ODPAAAAAD !! ()

Profík

Docela bizarní filmík. Překvapivě solidní a realistická (na tenhle typ filmu) akce. Za mě ten film měl buďto jít víc do extrému nebo naopak ubrat, v prvním případě bych ponechal obsazení dvou hlavních ženských rolí, v druhém bych velmi váhal a spíš bych měnil. Aspoň české lokace pobavily. Jednohubka, na kterou asi brzo zapomenu, 55%. ()

JsemPohodlny

Trapné, křečovité, uječené, bez logiky, bez humoru. Kate McKinnon u mě po tomto filmu (nedokoukáno) aspiruje na nejnesympatičtější herečku která navíc neumí hrát, Mila Kunis nuda. Sračka. ()

somme

Na poprve mi to prislo desny a dala bych snad i odpad, na podruhy me to ale prekvapive bavilo a i martan Kate McKinnon se dala snest. Takze tezko soudit, zkusim 2* a uvidime treba priste az zas nebudu vedet jinou blbost na usnuti.. ()

Johny203

Komédia ktorá nieje vtipná, je v nej veľa prepálených momentov a dialógy (obzvlášť tie Kate McKinnon) sú neskutočne stupídne. Je to škoda lebo sa na ňu celkom dobre pozerá ale vždy hrá tak trochu pi*u. Dve hviezdy za to že obidve herečky sú pohľadné, inak to za veľa nestálo. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům